Dobry gadżet reklamowy skutecznie buduje świadomość istnienia marki, pozytywny wizerunek, relację i przywiązanie odbiorcy, realizując cele biznesowe. W opracowywaniu tego typu gadżetów specjalizujemy się w Premier Group – proponujemy w pełni spersonalizowane, malowane, zadrukowane i wykończone na różne sposoby świece i dyfuzory zapachowe czy kubki reklamowe.

Poznań jest miastem, w którym mamy swoją siedzibę, tu pracujemy – i zapraszamy w nasze progi, by osobiście omówić projekt. Współpracujemy też w pełni zdalnie, obsługując Klientów z całej Polski i Europy. Wszystkie szczegóły możemy więc dograć telefonicznie lub mailowo, a Ty oszczędzisz cenny czas. Gadżety reklamowe w Poznaniu? Zaufaj Premier Group!

gadżety reklamowe Poznań

 

Szkło i ceramika, kubki reklamowe z nadrukiem – Poznań

Pierwszą specjalnością naszej firmy są kubki reklamowe z nadrukiem według indywidualnego projektu. Oferujemy w tym zakresie pełną elastyczność – nie narzucamy ograniczeń co do liczby barw, wielkości czy też kształtu nadruku ani miejsca znakowania. Mamy doświadczenie w realizacji bardzo złożonych i bogatych w detale projektów. Dzięki latom praktyki, nowoczesnym sprzętom oraz technologiom precyzyjnie odwzorowujemy każdy szczegół logo czy grafiki reklamowej – w tym także przejścia tonalne czy niuanse struktury.

Z przyjemnością przygotujemy projekt lub pomożemy go dopracować, tak by najlepiej realizował wyznaczone cele biznesowe: wzmacnianie świadomości klientów czy budowanie pozytywnego wizerunku marki, i wpisywał się w specyfikę odbiorców, potencjalnych klientów lub relacji z partnerami biznesowymi.

Proponujemy różne rodzaje kubków (pojemności, kształty), w tym kubki termiczne i termoaktywne, ale także filiżanki, szkło (np. kufle) czy zestawy z czajniczkami. Naszą ofertę dopełniają nietuzinkowe produkty, takie jak popielnice lub miski dla zwierząt, które idealnie wpisują się w działalność różnych branż.

Oryginalne gadżety reklamowe – świece i dyfuzory

Jesteśmy też pionierami zapachowych artykułów reklamowych – takich jak świece w szkle i dyfuzory z patyczkami. Jest to szczególnie skuteczny sposób na promocję firmy, bo oprócz aspektów wizualnych obejmuje też sferę zapachów, które kojarzą się z marką lub kształtują nastrój odbiorców.

Dyfuzory i świece to artykuły reklamowe „premium”, idealne dla partnerów biznesowych, ważnych klientów czy pracowników. Świetnie sprawdzają się jako „gratisy” do dużych zamówień, nagrody w ramach akcji promocyjnych i wartościowe upominki na targach branżowych wręczane potencjalnym klientom obok drobiazgów takich jak notesy czy długopisy reklamowe.

Nasi Klienci chętnie zamawiają dyfuzory także do biur, placówek i sklepów: do aromatyzowania pomieszczeń w ramach strategii marketingu sensorycznego i podświadomego wiązania danego zapachu z doświadczeniem klientów.

 Jak przebiega personalizacja gadżetów reklamowych?

Zarówno kubki reklamowe z nadrukiem, jak i inne propozycje gadżetów w pełni personalizujemy, stosując wiele metod znakowania i zdobienia. Pracujemy z dostarczonym projektem lub – na życzenie – opracowujemy go od podstaw.

  • Barwienie. Podstawową metodą w zakresie barwienia jest HydroColor, którą stosujemy z większością kolorów palety Pantone. W przypadku kubków dobrze sprawdzają się również techniki OnGlaze (wewnętrzna strona) i InGlaze, które wyróżnia niezwykła odporność na czyszczenie: ścieranie i blaknięcie.
  • Nadruk. W zależności od specyfiki i złożoności projektu, ale również budżetu, stosujemy jedną z trzech technik – kalkomanię ceramiczną, sublimację bądź Xpression. W procesie drukowania nic nas nie ogranicza – ani liczba kolorów, ani miejsce znakowania, ani niuanse detali, które precyzyjnie odwzorowujemy.
  • Piaskowanie i wykończenie. Logo firmy na kubku, dyfuzorze bądź świecy również piaskujemy – zamiast nadruku powstaje elegancki, minimalistyczny grawerunek. Na gadżetach reklamowych stosujemy miękką w dotyku powłokę Soft Touch. Barwienie ma wykończenie błyszczące, matowe lub metaliczne.
  • Zapach. W przypadku świec i dyfuzorów personalizujemy także ich zapachy – proponujemy kilkanaście aromatów zarówno uniwersalnych, jak i tworzonych z myślą o konkretnej działalności, np. męskim salonie fryzjerskim. W ofercie znajdują się też propozycje typowo świąteczne.
  • Opakowania. Na życzenie dla naszych gadżetów reklamowych tworzymy też opakowania – personalizowane kartonowe pudełka z logo firmy czy ze złożoną grafiką (banderola lub nadruk na kartoniku) i inne materiały reklamowe.

Realizacja celów biznesowych Klientów poprzez skuteczne gadżety reklamowe to nasz priorytet, dlatego w pełni dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań. Porozmawiajmy o nich – zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.