Idealny gadżet reklamowy istnieje – to praktyczne przedmioty codziennego użytku, o estetycznym designie i odpowiedniej trwałości oraz w 100% spersonalizowane, z logo i innymi reklamowymi elementami graficznymi. A w Premier Group stawiamy jeszcze na oryginalność, proponując m.in. wyjątkowe dyfuzory, świece sojowe i kubki reklamowe.

Kraków – prężne krakowskie firmy i agencje reklamowe – od lat korzysta z naszego doświadczenia. Zaczerpnij z niego i Ty, a przy minimum czasu i uwagi zadbasz o skuteczne narzędzia promocyjne.

Kubki reklamowe z nadrukiem – Kraków. Popracujmy zdalnie!

Chcesz zadbać o oryginalne i skuteczne gadżety reklamowe dla firmy, lecz brakuje Ci czasu i energii na skomplikowane działania? Powierz to zadanie nam – wszystko ze szczegółami ustalimy zdalnie, doradzimy, a nawet przygotujemy projekt i po realizacji dostarczymy zamówienie na wskazany adres. Proponujemy w pełni personalizowane gadżety firmowe – a pierwszy pomysł to kubki z nadrukiem.

Kubki jako gadżety reklamowe opracowujemy na podstawie indywidualnego projektu barwimy je, wykonujemy na nich nadruk, grawerujemy logo, a nawet pokrywamy je powłoką termoaktywną lub miękką w dotyku Soft Touch. Mamy doświadczenie w zdobieniu ceramiki różnymi metodami, które dobieramy do efektu, jaki chcemy osiągnąć, i możliwości budżetowych. Kubek może mieć w zasadzie dowolny kolor i nadruk: nie ogranicza nas ani liczba barw, ani złożoność detali, perfekcyjnie odwzorujemy każdy projekt.

Poza kubkami mamy w ofercie również filiżanki, kufle, popielnice, zestawy naczyń, a nawet miski dla zwierząt. Sprowadzamy też dla naszych Klientów inne produkty oraz personalizujemy szkło i ceramikę dostarczone do naszej firmy.

gadzety reklamowe Krakow

Pomysły na oryginalne gadżety firmowe? Eleganckie świece lub dyfuzory!

Kubki już od lat wypierają takie gadżety jak długopisy, notesy czy koszulki reklamowe – są praktyczne i służą długi czas, a zwykle eksponują odbiorcę na logo bądź przekaz reklamowy każdego dnia, także w sferze prywatnej. Jednak w Premier Group idziemy o krok dalej i proponujemy też bardziej unikatowe upominki, które pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji – gadżety zapachowe, takie jak świece i dyfuzory.

  • Świece w szkle. Nasza firma wytwarza świece z wosku sojowego – w 100% organiczne oraz bezpieczne. Zamykamy je w eleganckim szkle, a to malujemy i ozdabiamy nadrukiem według projektu. Umożliwiamy też wybór pojemności, kształtu, zapachu i wykończenia świecy (np. wieczko i powłoka Soft Touch).
  • Dyfuzory zapachowe. Podobnie jak świece odbiorca chętnie wykorzystuje w prywatnym wnętrzu eleganckie dyfuzory z patyczkami zapachowymi. Dzięki temu logo i przekaz reklamowy towarzyszą na co dzień, zapachy zaś kształtują świadomość i wizerunek marki. Dyfuzor dobrze też spisuje się w biurze firmy.

W przypadku gadżetów zapachowych poza personalizacją wizualną (kolor, nadruk i wykończenie) proponujemy także idealne dostosowanie aromatu do specyfiki działalności firmy, profilu odbiorców i celów biznesowych. Opracowaliśmy bogatą paletę zapachów, także egzotycznych, inspirowanych roślinami całego świata – to unikatowe kompozycje, które intensywnie i na długo aromatyzują wnętrze.Co zyskasz, zamawiając gadżety reklamowe w Premier Group?

  • Unikatowy gadżet reklamowy. Przede wszystkim zadbasz o oryginalne, a zarazem skuteczne gadżety reklamowe, które wyróżnią firmę. To przedmioty, z których odbiorca chętnie korzysta, które się podobają, a jednocześnie poprzez pełną personalizację realizują założone cele biznesowe.
  • Pełna personalizacja, także opakowania. Gadżety zdobimy na podstawie projektu – w kwestii kolorystyki, wykończenia i nadruku, a także zapachu. Do tego na życzenie przygotowujemy również ich personalizowane opakowania – zyskujesz gotowy do wręczenia, spójny wizualnie i intrygujący produkt.
  • Profesjonalne doradztwo i pomoc. Pomożemy w każdym aspekcie: już od wyboru gadżetu, przez przygotowanie projektu i adaptację pomysłu na design, aż po dostosowanie metod zdobienia w stosunku do oczekiwań i budżetu. Nie musisz się na tym znać – z przyjemnością podzielimy się doświadczeniem.
  • Oszczędność czasu i wygoda. Gadżety reklamowe zamówisz wygodnie, ale też szybko, przez internet: w komfortowej dla Ciebie formie ustalimy wytyczne i szczegóły zamówienia. To my dostosujemy się do potrzeb i oczekiwań.
  • Jakość, która robi wrażenie. Dzięki latom doświadczenia, profesjonalnym sprzętom, świetnym specjalistom oraz bezwzględnej kontroli jakości tworzymy produkty premium zorientowane na detale, na które zwraca uwagę odbiorca – sprawisz, że poczuje się wyróżniony, zdobywając jego sympatię i przywiązanie.

Porozmawiajmy o pomysłach, potrzebach i oczekiwaniach – skorzystaj z formularza w zakładce „Kontakt”, napisz lub zadzwoń do nas. Zapraszamy!