Polski

O nas

Poniższe atuty pozwalają nam pracować z największymi odbiorcami w Polsce oraz w Europie, nie zamykając nas na małe, rodzinne firmy, będące motorem naszej gospodarki.

Projektujemy i realizujemy zlecenia, których nie podejmuje się konkurencja. Dysponując nowoczesnym sprzętem i technologią barwienia porcelany, oferujemy niezrównaną jakość w konkurencyjnych cenach. Pracujemy dla naszych Klientów, a ceramika reklamowa i wytwarzane przez nas produkty zapachowe z linii MOMA oraz związane z nimi technologie to nasza pasja. Szukaj naszych produktów w ofercie agencji reklamowych - poznaj naszą jakość. Sprawdź nas już dziś i zamów swoje kubki reklamowe, personalizowane świece zapachowe oraz dyfuzory z logo Twojej firmy. Pamiętaj, że nie ma dla nas ograniczeń związanych z polem zadruku, wielkością czy kształtem dekoracji.

Zapraszamy!

20 lat doświadczenia
w produkcji ceramiki
reklamowej
 

Nowoczesny sprzęt oraz
najnowsze rozwiązania w
dziedzinie zdobienia
porcelany i szkła 

Doświadczony
i kreatywny
zespół
 

Najwyższy
standard obsługi
klienta
 

Misja

Tworzymy markę Premier Group, aby dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości, w pełni personalizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Produkując porcelanę reklamową skupiamy się na detalach, na które zwraca uwagę jej końcowy użytkownik. Nasze prace traktujemy jak wyzwania, a każde zlecenie jest dla nas jednakowo ważne. Realizacja zleceń zgodnie z parametrami zamówienia to nasz priorytet.

Jesteśmy dla naszych Klientów.

Kubek reklamowy to najskuteczniejsze narzędzie marketingowe w swojej grupie budżetowej. My, poprzez nietuzinkowy nadruk i wysoką jakość sprawiamy, że ten produkt, reprezentujący Twoją firmę będzie jeszcze bardziej skuteczny.

Z naszej oferty skorzystały już setki odbiorców w całej Europie. Skorzystaj i Ty!

Zobacz produkty