Polski

O nas

Poniższe cechy pozwalają nam pracować z największymi, nie zamykając się na małe, nieraz rodzinne firmy będące motorem naszej gospodarki.

Projektujemy i realizujemy zlecenia, których nie podejmuje się konkurecja. Dysponując nowoczesnym sprzętem i technologią barwienia porcelany oferujemy niezrównaną jakość w konkurencyjnych cenach. Pracujemy dla Was, a ceramika reklamowa i zwiazane z nią technologie to nasza pasja. Szukaj naszych produktów w ofercie agencji reklamowych - poznaj naszą jakość. Skorzystaj już dziś i zamów swoje kubki reklamowe. Pamiętaj że nie ma dla nas ograniczeń związanych z polem zadruku, wielkością czy kształtem dekoracji. Zapraszamy

20 lat doświadczenia
w produkcji ceramiki
reklamowej
 

Nowoczesny sprzęt oraz
najnowsze rozwiązania w
dziedzinie zdobienia
porcelany i szkła 

Doświadczony
i kreatywny
zespół
 

Najwyższy
standard obsługi
klienta
 

Misja

Tworzymy markę Premier Group dostarczając naszym klientom produktów najwyższej jakości. Produkując porcelanę reklamową skupiamy się na detalach, na które zwraca uwagę jej końcowy użytkownik. Nasze prace traktujemy jak wyzwania, a każde zlecenie jest dla nas jednakowo ważne. Realizacja zleceń zgodnie z parametrami zamówienia to nasz priorytet.

Jesteśmy dla naszych Klientów.

Kubek reklamowy to najskuteczniejsze narzędzie marketingowe ze swojej grupy budżetowej, a my sprawiamy, że produkt reprezentujący Twoją firmę będzie jeszcze bardziej skuteczny.

Nasze produkty dostępne są na terenie całej Europy.

Zobacz produkty