Najciekawsze gadżety reklamowe powstają dzisiaj z połączenia praktycznych, ale oryginalnych przedmiotów i usługi personalizacji – zdobienia na podstawie indywidualnego projektu. Takie produkty przygotowujemy w firmie Premier Groupspecjalizujemy się w ceramice i proponujemy świece, dyfuzory czy kubki reklamowe.

Warszawa otwiera listę miast, które objęliśmy pakietem naszych usług: proponujemy zdalną współpracę polegającą na doradztwie, pomocy w przygotowaniu projektu oraz realizacji zamówienia upominków reklamowych. Zapraszamy!

gadżety reklamowe Warszawa

Kubki reklamowe z nadrukiem – Warszawa. Co proponujemy?

Wśród wszystkich popularnych gadżetów takich jak długopisy czy smycze reklamowe kubki wyróżniają się użytecznością, trwałością, estetyką, wartością i powierzchnią, którą przeznaczamy na zdobienie dlatego też to właśnie kubki stały się naszą specjalnością. Opracowujemy wielotorowo personalizowane produkty.

  • Kolor kubka. Kubek zabarwimy na niemal dowolny kolor z palety Pantone, wykorzystując technikę HydroColor. Stosujemy też jeszcze dwie inne metody: InGlaze i OnGlaze. W tym wypadku kolorystyka jest bardziej ograniczona, ale pozwala nam to pomalować wnętrze kubka i nadać mu perfekcyjną odporność.
  • Wykończenie kubka. Powłokę wodną HydroColor nakładamy w wariancie błyszczącym, matowym lub metalicznym. Warto też zdecydować się na kubek reklamowy z miękkim w dotyku wykończeniem Soft Touch lub termoaktywną powłoką, dzięki której będzie zmieniał kolor względem temperatury napoju.
  • Nadruk na kubku. Ten gadżet reklamowy ozdabiamy bardzo precyzyjnie i bez ograniczeń w kolorystyce, miejscu znakowania czy złożoności szczegółów, stosując odpowiednio metody kalkomanii ceramicznej, Xpression i sublimacji. Logo firmy świetnie prezentuje się w formie wygrawerowanej (piaskowanie).

Uzupełnieniem naszej oferty kubków reklamowych są inne rodzaje ceramiki i szkła – filiżanki, popielnice, kufle, naczynia i miski dla zwierząt. Do takiego upominku warto dodać jeszcze coś drobnego, np. artykuły biurowe: notesy czy długopisy reklamowe. Zamiast standardowych produktów warto też zamówić kubki termiczne, chętnie wykorzystywane przez odbiorców w sferze prywatnej.

Inne pomysły na gadżety firmowe? Upominki zapachowe!

Świeżą i otwierającą nowe możliwości promocji propozycją gadżetów reklamowych są produkty zapachowe – dyfuzory i świece cieszą się dużą popularnością, a jako upominki wybiera je niewiele firm, więc skutecznie wyróżniają. Poza personalizacją w sferze wizualnej w przypadku takich gadżetów umożliwiamy także dostosowanie zapachu – wpiszemy go precyzyjnie w działalność marki czy charakter odbiorców. Za jego pomocą można także kształtować nastroje i osiągać cele biznesowe.

  • Dyfuzory zapachowe. To fantastyczne elementy wystroju wnętrza i zarazem aromatyzery. Nasi Klienci chętnie wykorzystują je w firmach czy placówkach oraz (stawiając na ten sam zapach) jako upominki reklamowe. Zestaw składa się z naczynia na aromat, które ozdabiamy barwieniem, nadrukiem i powłoką Soft Touch, oraz patyczków zapachowych i wybranego płynu zapachowego.
  • Świece w szkle. Nasza propozycja to gadżety ekologiczne – sojowe świece w szkle, w 100% organiczne. Świetnie sprawdzają się jako prezenty firmowe dla klientów, partnerów i pracowników, np. świąteczne (część ma typowo zimowy aromat). Tworzymy je także w wersji premium: dodajemy drewniane wieczka, które zatrzymują zapach, i spersonalizowane opakowania.

Zarówno gadżety zapachowe, jak i kubki reklamowe i pozostałe produkty pakujemy na życzenie do pudełek zwykłych lub zdobionych według projektu.Jak skorzystać z naszej oferty i dlaczego warto?

Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy się z nami skontaktować – wypełnić formularz w zakładce „Kontakt”, napisać albo zadzwonić. Z przyjemnością doradzimy w wyborze produktu i metod personalizacji, a także przygotujemy projekt na podstawie wytycznych bądź wesprzemy w jego dopracowaniu. Z każdym Klientem współpracujemy indywidualnie – dostosowując się do potrzeb i oczekiwań. Po ustaleniu szczegółów zamówienia podajemy koszt i termin realizacji (około 7-21 dni). Na naszej stronie internetowej sprawdzisz również prace naszych specjalistów: przejdź do zakładki „Galeria realizacji”. A dlaczego warto?

Mamy niestandardowe podejście do gadżetów reklamowych – przygotowujemy je z założeniem, że będą skutecznie realizować cele biznesowe, stąd liczba metod personalizacji, czyli niemal dowolność w tym zakresie, oraz przywiązanie do detali. Dodatkowo dostosowujemy się do naszych Klientów, czyli współpracując z nami, zyskujesz wygodę i oszczędność czasu, a zarazem narzędzia marketingowe, które rozwijają Twoją firmę. Zapraszamy!