Szukasz gadżetów i upominków reklamowych w pełni spersonalizowanych, praktycznych, ładnych, a przy tym niecodziennych? I takich, które skutecznie zrealizują założone cele biznesowe? Jesteś we właściwym miejscu – w Premier Group przygotowujemy na podstawie indywidualnych projektów nietuzinkowe akcesoria jak dyfuzory i świece zapachowe, filiżanki czy kubki reklamowe.

Wrocław jest nam szczególnie bliski – pochodzi stąd wielu naszych stałych Klientów, z którymi realizujemy fantastyczne projekty. Dołącz do nich, a wspólnie zadbamy o materiały reklamowe, które wesprą działania promocyjne firmy lub organizacji.

Skuteczne gadżety reklamowe we Wrocławiu? Kierunek – Premier Group!

gadżety reklamowe Wrocław

 

Oryginalne, praktyczne i skuteczne upominki reklamowe

W Premier Group wierzymy, że skuteczny gadżet reklamowy nie może być banalny – torby bawełniane, notesy czy długopisy reklamowe to miły drobny upominek, lecz to za mało dla coraz bardziej wymagających klientów. Stworzyliśmy zatem przepis na idealny gadżet reklamowy: to przedmiot praktyczny, ładny i trwały, który trafi do domu lub biura, aby codziennie robić z niego użytek.

Taki spersonalizowany pod względem stylu, kolorystyki i wykończenia, z logo firmy albo przedstawiający złożone nadruki reklamowe gadżet sprawia, że marka staje się częścią życia prywatnego odbiorcy.

Współpracując z nami w zakresie gadżetów reklamowych, zyskujesz wiele korzyści – to nie tylko skuteczne materiały reklamowe, ale przygotowanie indywidualnego projektu upominku oraz jego opakowania, doradztwo w wyborze technik zdobienia i dostarczenie zamówienia na dowolny adres. Zajmiemy się Twoimi gadżetami reklamowymi od koncepcji po dostawę, a Ty oszczędzisz czas i energię.

Kubki reklamowe z nadrukiem – Wrocław

Specjalnością naszej firmy są od lat kubki z nadrukiem – nie ogranicza nas w tej mierze ani liczba barw, ani złożoność projektu czy detali. Proponujemy kubki o różnym kształcie i pojemności oraz wykonanie nadruku na dostarczonej nam ceramice. Możesz przygotować projekt lub zlecić pracę naszym specjalistom. Chętnie pomożemy dostosować design do zarówno specyficznego i wąskiego, jak i szerokiego grona odbiorców. Oprócz kubków mamy w ofercie też inne rodzaje wyrobów ze szkła i ceramiki: filiżanki, kufle, popielnice, a nawet miski dla zwierząt. A jak je zdobimy?

   • Malowanie kubków. Ceramikę i szkło barwimy kilkoma technikami – jeżeli zależy na niestandardowym kolorze, proponujemy metodę HydroColor, a jeśli na najwyższej trwałości: wszkliwne barwienie InGlaze. Malujemy wewnętrzne i zewnętrzne części kubków, uwzględniamy również białe marginesy od góry.
   • Nadruki na kubku. W zależności od złożoności projektu dobieramy jedną z trzech technik – kalkomanię ceramiczną, Xpression lub sublimację. Projekt może mieć dowolną liczbę kolorów, nie ogranicza nas też miejsce znakowania. Realizujemy również bardzo złożone koncepcje, wiernie odwzorowując detale.
   • Piaskowanie logo i wykończenie. Zamiast nadruku warto skusić się także na grawerunek – piaskowane logo prezentuje się minimalistycznie i elegancko. Na wyroby ceramiczne nakładamy miękkie w dotyku wykończenie Soft Touch, a powłoki wodne są dostępne w wersji błyszczącej, matowej lub metalicznej
   • Opakowania kubków. Na życzenie przygotowujemy także personalizowane opakowania gadżetów reklamowych – pudełka z banderolą albo w całości w kolorze i z indywidualnym nadrukiem. Otrzymujesz więc gotowy do wręczenia upominek i dbasz o świetne pierwsze wrażenie.

 Zapachowe gadżety firmowe – świece i dyfuzory

Drugą kategorią gadżetów, w których się specjalizujemy, są produkty zapachowe. W tym przypadku personalizacji podlega nie tylko sfera wizualna, ale też sensoryczna. Proponujemy bogatą paletę aromatów stworzonych z myślą o różnych specyfikach działalności i odbiorców z wielu odmiennych branż.

Dyfuzory zapachowe i świece w szkle są dostępne w kilku wariantach: tak jak kubki malujemy je i wykonujemy na nich nadruki, piaskujemy logo oraz wykańczamy elegancką powłoką Soft Touch. To dwa świetne pomysły na wartościowe i oryginalne, a zarazem też niezwykle praktyczne akcesoria reklamowe dla partnerów biznesowych, pracowników czy ważnych potencjalnych klientów.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami: opowiemy o nowych rozwiązaniach, doradzimy, porozmawiamy o celach, potrzebach i oczekiwaniach!