Polski
Świece sojowe

">

Świece sojowe

Sprawdź ofertę

Dyfuzory zapachowe

">

Dyfuzory zapachowe

Szukasz prezentu PREMIUM? Dyfuzor zapachowy MOMA to produkt dla Ciebie!

Dyfuzory zapachowe MOMA
Naturalne wykończenie.. Beton Optic

">

HydroColor Beton Optic

Naturalne wykończenie.. Beton Optic

Powłoka matowa - imitująca beton

Kubki na zamówienie z logo firmy
Soft Touch - kubek "miękki w dotyku"

">

Soft Touch - kubek "miękki w dotyku"

Powłoka Soft Touch - efekt premium dla każdego.

Kubek z własnym nadrukiem

Tworzymy markę Premier Group, aby dostarczać naszym Klientom
produkty najwyższej jakości, w pełni personalizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Do naszych obowiązków podchodzimy bardzo profesjonalnie, dlatego każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne. Jakość jest dla nas na pierwszym miejscu. Mając na celu satysfakcję klienta, skupiamy się na szczegółach oraz indywidualnym spojrzeniu na produkt, który tworzymy. Wierzymy, że takie podejście stanowi drogę do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Co nas wyróżnia?

Najwyższa jakość 

Korzystając z nowoczesnych technologii, wytwarzamy personalizowane produkty, charakteryzujące się najwyższą jakością. Techniki barwienia oraz druku spełniają wszystkie europejskie normy. 

Europejski producent 

Produkujemy wyjątkową porcelanę z nadrukiem reklamowym. Należymy do grona czołowych europejskich producentów kubków reklamowych, dostarczając naszym klientom setki tysięcy produktów każdego roku. 

Profesjonalna obsługa 

Tworzenie wysokiej jakości reklamowych produktów ceramicznych i szklanych to nie wszystko. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, służymy pomocą i doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań.  

Nasze produkty

Wybieraj spośród setek propozycji w różnych odsłonach.

Sprawdź nasze realizacje

Na naszej stronie znajdziesz przykłady dotychczasowych realizacji. Pokazują one oczywiście tylko pewien wycinek naszych możliwości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu. Drukujemy na różne sposoby, wykorzystując do tego najpopularniejsze i efektowne techniki. Nie mamy również problemu z nietypowymi zleceniami.

W procesie barwienia i znakowania produktów możemy osiągnąć efekty ograniczone jedynie wyobraźnią naszych klientów. Dotyczy to dostępnych kolorów, rodzaju, wielkości i sposobu dekoracji umieszczanych na kubkach. W naszej galerii znajdują się przykłady wykorzystania różnych technologii zdobienia, które chętnie wybierane są przez klientów z przeróżnych branż.

Najnowsze wpisy na blogu?

Kubki reklamowe od Premier Group
– profesjonaliści dla profesjonalistów.

Kubki reklamowe z nadrukiem to jedne z najchętniej wybieranych gadżetów na rynku i trzeba przyznać, że cieszą się niesłabnącą popularnością. Łączą w sobie zalety praktyczne – wszak kubek w pracy i w domu okazuje się niezwykle przydatny – oraz funkcję promocyjną. Można na nim umieścić dowolne wzory, od logo firmy, po ciekawą grafikę, hasło reklamowe czy oryginalny motyw ozdobny. Oczywiście liczba dostępnych opcji zależy w dużej mierze od budżetu i wyobraźni projektanta. Dostarczamy rozwiązania zarówno dla rynku produktów reklamowych, jak i gastronomii. Nasza technologia barwienia porcelany InGlaze to najtrwalsza z dostępnych na rynku technologii, w pełni odporna chemicznie i mechanicznie.