Polski
Icony Mug już jest...">

Icony Mug już jest...

Stalowe kubki termiczne o wyjątkowym designie

ciepłe chwile">

Organiczne świece zapachowe

Podaruj ciepłe chwile

Naturalne wykończnie.. Beton Optic">

HydroColor Beton Optic

Naturalne wykończnie.. Beton Optic

Powłoka matowa - imitująca beton

">

Soft Touch - kubek "miękki w dotyku"

Powłoka Soft Touch - efekt premium dla każdego.

Tworzymy markę Premier Group, aby dostarczać naszym Klientom
najlepsze produkty, w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb

Do naszych obowiązków podchodzimy bardzo profesjonalnie, dlatego każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne. Jakość jest dla nas na pierwszym miejscu. Skupiamy się na szczegółach, oraz indywidualnym spojrzeniu, mając na celu satysfakcję klienta. Wierzymy, że takie podejście stanowi drogę do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Co nas wyróżnia?

Najwyższa jakość 

Korzystając z nowoczesnych technologii, wytwarzamy personalizowane produkty, charakteryzujące się najwyższą jakością. Techniki barwienia oraz druku spełniają wszystkie europejskie normy. 

Europejski producent 

Produkujemy wyjątkową porcelanę z nadrukiem reklamowym. Należymy do grona czołowych europejskich producentów kubków reklamowych, dostarczając naszym klientom setki tysięcy produktów każdego roku. 

Profesjonalna obsługa 

Tworzenie wysokiej jakości reklamowych produktów ceramicznych i szklanych to nie wszystko. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, służymy pomocą i doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań.  

Nasze produkty

Wybieraj spośród setek propozycji w różnych odsłonach.

Sprawdź nasze realizacje

Na naszej stronie znajdziesz przykłady dotychczasowych realizacji. Pokazują one oczywiście tylko pewien wycinek naszych możliwości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu. Drukujemy na różne sposoby, wykorzystując do tego najpopularniejsze i efektowne techniki. Nie mamy również problemu z nietypowymi zleceniami.

W procesie barwienia i znakowania produktów możemy osiągnąć efekty ograniczone jedynie wyobraźnią naszych klientów. Dotyczy to dostępnych kolorów, rodzaju, wielkości i sposobu dekoracji umieszczanych na kubkach. W naszej galerii znajdują się przykłady wykorzystania różnych technologii zdobienia, które chętnie wybierane są przez klientów z przeróżnych branż.

Najnowsze wpisy na blogu?

Ile kosztuje nadruk na kubek lub filiżankę?

Kubki są nie od dziś bardzo dobrą powierzchnią reklamową. Firmy bardzo często umieszczają na nich swoje logotypy, które promują ich markę.

Nadruk na kubkach - sprawdzona forma reklamy

Gadżety reklamowe są ważnym elementem strategii marketingowej firmy, które wpływają na kształtowanie wizerunku firmy, jej rzetelność, ale też relacji z klientem.

Kubek do kawy z nadrukiem – idealny gadżet dla firm

Upominki reklamowe, takie jak kubek do kawy z nadrukiem, eko torba, smycz, notes, kalendarz czy pendrive, to dobry sposób na to, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Kubki reklamowe od Premier Group
– profesjonaliści dla profesjonalistów.

Kubki reklamowe z nadrukiem to jedne z najchętniej wybieranych gadżetów na rynku i trzeba przyznać, że cieszą się niesłabnącą popularnością. Łączą w sobie zalety praktyczne – wszak kubek w pracy i w domu okazuje się niezwykle przydatny – oraz funkcję promocyjną. Można na nim umieścić dowolne wzory, od logo firmy, po ciekawą grafikę, hasło reklamowe czy oryginalny motyw ozdobny. Oczywiście liczba dostępnych opcji zależy w dużej mierze od budżetu i wyobraźni projektanta. Dostarczamy rozwiązania zarówno dla rynku produktów reklamowych, jak i gastronomii. Nasza technologia barwienia porcelany InGlaze to najtrwalsza z dostępnych na rynku technologii, w pełni odporna chemicznie i mechanicznie.