Kubki są nie od dziś bardzo dobrą powierzchnią reklamową. Firmy bardzo często umieszczają na nich swoje logotypy, które promują ich markę. Taki prezent dla klienta to bardzo miły upominek, a przy okazji firma może zostać w prosty sposób rozpowszechniona. Taki zabieg buduje również przywiązanie, a poranna kawa tworzy miłe skojarzenia z daną firmą. Jeżeli poszukujesz takiego rozwiązania dla siebie, zapewne wiesz, że cena nadruku na kubku może być różna. Ile więc kosztuje nadruk na kubku i od czego zależy?

Nadruk na kubkach - promocja Twojej firmy

Firmowe kubki z logo cieszą się bardzo dużą popularnością nie tylko w dużych firmach, ale także tych mniejszych. Bardzo często wykorzystywane są do promocji na różnych branżowych wydarzeniach czy spotkaniach. Wybierając kubki z firmowym hasłem lub zdobieniem na specjalną okazję, można zastosować różnorodną technologię. Kubki z nadrukiem nie tylko są wykorzystywane jako gadżet do promowania firmy. Także kawiarnie i restauracje przygotowują własne unikatowe zdobienia na naczyniach, które w przyszłości staną się elementem charakterystycznym ich lokalu.

W naszej ofercie możecie znaleźć wyselekcjonowane modele kubków, filiżanek oraz szkła, na których możemy stworzyć dla Was coś całkowicie wyjątkowego.

Kubki firmowe - zalety nadruków związanych z marką

Niewątpliwą zaletą promocji firmy na kubkach jest znacznie większy obszar drukowania niż np. na długopisach. Logo możemy umieścić zarówno po jednej stronie naczynia, jak i po dwóch. Kombinacji jest dużo i możemy dostosowywać je do przeznaczenia i upodobań.

Kubki z nadrukiem to od dłuższego czasu jedna z najlepszych metod na promocję w formie upominków. Kubki towarzyszą nam w codziennym życiu, dlatego w łatwy sposób przypominają klientom o Twojej firmie. Ciekawie zaprojektowany kubek często staje się Twoim ulubionym kubkiem z którym ciężko się rozstać.

Jakie technologie są wykorzystywane do zdobień kubków?

Na rynku dostępne są różne techniki zdobień kubków. Jedną z częściej wykorzystywanych technologii dekoracji jest HydroColor, która pozwala zabarwić zewnętrzną stronę kubka na dowolny kolor. Przy jej pomocy można również nanieść na kubek bardzo popularną powłokę, dającą efekt miękkości w dotyku - Soft Touch. Inną techniką wykorzystywaną do wykonywania zdobień na kubkach jest metoda piaskowania, która polega na mechanicznej ingerencji w powierzchnię naczynia.

Nadruk na kubku jest formą, którą stosuje się najczęściej. Jego zaletą jest uniwersalność, dzięki której możliwe jest wykonanie zdobienia zarówno na naczyniu ceramicznym, jak i szklanym. Wykorzystuje się do tego celu kalkomanię, sublimację bądź technologię Xpression. Zdobienia wykonane tym sposobem są odporne na działanie wody czy środków chemicznych, dzięki czemu można cieszyć się swoim ulubionym i przepięknym kubkiem przez długi czas.

Zamówienie kubków z nadrukiem

Wiele firm internetowych oraz stacjonarnych oferuje nadruki na kubki. Większość z nich realizuje jednak zajmuje się pośredniczeniem pomiędzy producentem a klientem. Jako producent kubków reklamowych wykonujemy standardowe zamówienie od liczby 50 sztuk. Wszystkie kubki, kolory i pojemności można wybrać w łatwy sposób na stronie internetowej, co czyni, że proces ten jest banalnie prosty. Zamawianie takich produktów reklamowych jest bardzo łatwe, niezależnie od tego, czy robimy to przez internet czy stacjonarnie. Firmy często dostosowują się do klientów, służą radą oraz pomagają dokonać najlepszego wyboru.

Nie tylko kubki z nadrukiem, ale wiele więcej

Bardzo popularne jest nie tylko tworzenie nadruków na same kubki, ale również zdobienie talerzy czy dzbanków. Nie są to już rozwiązania, które sprawdzą się w roli giftów dla klientów, natomiast restauracje czy kawiarnie mogą stworzyć niepowtarzalny wzór, z którym będą identyfikowali się ich klienci.

Cena nadruku na kubek

Koszt kubków z nadrukiem zależny jest od kilku czynników. Pierwszym z nich jest wielkość nadruku oraz ilość użytych w nim kolorów. Cena zależna jest również od technik towarzyszących nadrukowi, jak barwienie czy grawer. Dodatkowo w wielu firmach zajmujących się produkcją kubków z nadrukami, całkowity koszt będzie zróżnicowany od wielkości zamówienia. Jeżeli zdecydujesz się na większą liczbę kubków, z pewnością koszt za jedną sztukę będzie mniejszy. Warto również mieć na uwadze jakość wykonania nadruku. Niektóre z nich mogą być mniej trwałe, dlatego zdecydowanie lepiej zainwestować w wyższą jakość.

Kubek z nadrukiem to bardzo dobry produkt promocyjny. Jeżeli zastanawiasz się nad upominkiem dla swoich klientów, jest to świetny pomysł na początek owocnej relacji biznesowej. Z kolei, jeśli chcesz, podawać klientom w Twojej firmie, restauracji czy cukierni kawę na firmowych naczyniach - przywiążesz ich do swojej marki, która stanie się w ich oczach jeszcze bardziej profesjonalna.

Podsumowanie

Kubek firmowy z nadukiem może być doskonałym gadżetem promocyjnym dla firm i nie tylko. Ceny mogą kształtować się bardzo różnorodnie, ze względu na wielość produktów, materiałów oraz technik zdobienia. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej wyceny, zapraszamy do kontaktu z nami!