Oryginalnym oraz praktycznym podarunkiem są filiżanki do kawy z nadrukiem. Z jednej strony uprzyjemnią spożywanie ulubionego napoju, a z drugiej będą (nawet nieświadomie) przypominać o firmie. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór filiżanek reklamowych, dzięki czemu każdy klient może znaleźć odpowiedni dla siebie format. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro w Poznaniu.

Kiedy filiżanki z nadrukiem będą dobrym pomysłem?

Sposobów wykorzystania gadżetu w postaci firmowej filiżanki do kawy z nadrukiem jest mnóstwo. Mogą być one używane bezpośrednio w biurze czy siedzibie firmy, ale sprawdzą się również świetnie w roli elementów promocyjnych na różnego rodzaju eventach. Mogą one występować w charakterze:

  • Elementów wyposażenia biura,
  • Zastawy na konferencje i spotkania biznesowe,
  • Gadżety i elementy wyposażenia stanowiska na targach,
  • Prezenty i podarunki dla kontrahentów czy pracowników.

To najpopularniejsze i sprawdzone pomysły na wykorzystanie filiżanek reklamowych. Dlaczego warto rozważyć ich wykorzystanie w swojej strategii promocyjnej?

Filiżanki z nadrukiem firmowym jako wyposażenie biura

Pierwszym, dość oczywistym sposobem wykorzystania oryginalnych filiżanek z logo firmy jest użytkowanie ich w firmie, zarówno na spotkaniach z kontrahentami, jak i dla samych pracowników. Rzadko kiedy przedsiębiorstwa przykładają wagę do tego, jakie naczynia i zastawę umieszczają w biurowej kuchni. Często możemy tam znaleźć pojedyncze elementy niepasujące do siebie nawzajem, co nie prezentuje się najlepiej. W naturalny sposób nie jest to pierwsza kwestia, na którą zwraca się uwagę. Warto jednak docenić aspekty promocyjne i zaopatrzyć swoje biuro w komplet naczyń – w tym filiżanki z własnym nadrukiem.

Oczywiście to nie wyklucza kreatywnego podejścia do tematu! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby swoim pracownikom zapewnić indywidualnie dostosowane naczynia. Niektórzy naturalnie wolą korzystać ze swoich kubków i filiżanek, lecz to wcale nie przeszkadza w obecności firmowej zastawy, po którą można sięgnąć w każdej chwili. Nadruki na filiżankach mogą być zresztą bardzo różnorodne.

Szczególną uwagę w wyposażaniu biura należy poświęcić zastawie do kawy i herbaty, który najczęściej możemy spotkać na biurkach pracowników czy podczas spotkań. Filiżanki do kawy z nadrukiem – z nazwą firmy, logo lub jeszcze innym napisem, nawiązującym do identyfikacji marki, będą się prezentować o niebo lepiej w służbowych przestrzeniach. Pracownicy z pewnością docenią profesjonalne podejście firmy – choćby nie było to w pełni uświadomione.

Filiżanki z nadrukiem firmowym na konferencje

Przy organizacji konferencji lub spotkań biznesowych zastosowanie filiżanek z nadrukiem firmowym jest doskonałym pomysłem. W tym przypadku, jeszcze bardziej niż w odniesieniu do pracowników, istotny jest wizerunek. Filiżanki z własnym napisem z pewnością będą prezentować się profesjonalnie i idealnie sprawdzą się w takich okolicznościach. Jest to akcent, który pozytywnie wpłynie na prezentację firmy przed potencjalnymi i obecnymi klientami.

Nadruki na filiżankach zawierające logo firmy prezentują się elegancko, a dzięki ich zastosowaniu pokazujemy, że przywiązujemy uwagę nawet do drobnych szczegółów. Takie detale dodają także spójności i wartości do wizerunku marki. Identyfikacja wizualna jest natomiast kluczem do zapadnięcia w pamięć odbiorcom (zarówno prywatnym, jak i biznesowym).

Filiżanki reklamowe, jako idealny akcent na targach

Prezentując swoją firmę na różnego rodzaju targach biznesowych, najważniejsze jest zwrócenie na siebie uwagi, przekazanie swojej interesującej oferty, ale również właściwa promocja, w celu zapadnięcia w pamięć odwiedzającym – potencjalnym kontrahentom. Naturalnie najważniejsza jest interakcja oraz profesjonalizm w podejściu do uczestników targów, jednak warto zwrócić także uwagę na szczegóły stoiska.

Jeśli pojawia się możliwość zaproszenia osób zainteresowanych ofertą firmy do rozmowy przy stoliku na stoisku, warto zadbać o to, aby kawę lub herbatę podać w filiżance z własnym nadrukiem reklamowym. Taki mały detal może bardzo pozytywnie wpłynąć na odbiór firmy. (poprzez całościowy wizerunek, o czym była już mowa).

Filiżanka z napisem może być także ciekawym pomysłem na gadżet rozdawany zainteresowanym przy stoisku. Na pewno pozwoli się to wyróżnić wśród pozostałych uczestników targów. Dodatkowo nadruki na filiżankach stanowiących podarunki dla gości mogą zawierać nazwę, logo czy hasło firmy, co ułatwi potencjalnym kontrahentom nawiązanie kolejnego kontaktu.

Podarunek idealny - filiżanka z własnym nadrukiem

Nie chodzi tu oczywiście o prezent świąteczny dla rodziny czy drugiej połówki, a podarunek czysto biznesowy. Nawiązując kontakty w branży, należy zwrócić uwagę na całokształt relacji. Istotny jest wizerunek marki i podejście do klienta. Starając się zdobyć nowych kontrahentów lub podtrzymać relację z aktualnymi, warto zainwestować w ciekawy gadżet reklamowy, który równie dobrze może stanowić gustowna filiżanka z nadrukiem. Taki podarunek zdecydowanie zostanie doceniony przez klientów. Filiżanka z indywidualną grafiką jest jednocześnie bardzo funkcjonalnym, ciekawym, dobrze prezentującym się gadżetem. Kontrahenci mogą poczuć się docenieni przez taki gest, a dodatkowo używając filiżanki reklamowej na co dzień, będą pamiętać o naszej firmie.

Zasadność takiego podarunku zależy oczywiście od branży i specyfiki działalności i nie w każdej sytuacji będzie to polecany krok. Warto jednak zwrócić uwagę na możliwości, jakie oferuje taki niepozorny gadżet.

Filiżanka z własnym nadrukiem dla pracownika

Coraz częściej firmy decydują się na dodatkowe benefity dla swoich pracowników w formie paczek świątecznych lub urodzinowych. Dobrym pomysłem, trafiającym w gusta większości osób jest paczka ze słodkościami, kawą lub herbatą i stylowym, firmowym kubkiem lub filiżanką z nadrukiem. Jest to miły gest ze strony pracodawcy. Zawartość paczki możemy dostosować do upodobań danego pracownika i na tej podstawie dobrać odpowiednią filiżankę z napisem dostosowanym do danej osoby. Grafika może przedstawiać logo firmy oraz życzenia świąteczne lub urodzinowe, albo obrazek okolicznościowy i nazwę firmy.

Możliwości jest wiele, wystarczy odrobina kreatywności. Dla fana mocnego espresso wybierzmy niewielką filiżankę, dla miłośnika herbaty możemy dobrać egzemplarz w zestawie z dedykowanym czajniczkiem, z kolei fani dużej kawy z pewnością docenią filiżankę z nadrukiem o większej pojemności.

Postaw na filiżanki z grafiką firmową

Filiżanka z własnym nadrukiem sprawdzi się zarówno przy okazji biznesowych konferencji i targów, jak i w biurowym zaciszu. Może stanowić standardowe wyposażenie biura, upominek dla kontrahenta, jak i dodatek do paczki dla pracownika. Nadruki na filiżankach dają możliwość szerokiej konfiguracji. Warto wybrać firmę, która stworzy dobrą jakościowo grafikę i zaproponuje ciekawe wzory filiżanek.

Zachęcamy do obejrzenia proponowanych przez nas wzorów na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do naszego biura w Poznaniu lub kontaktu telefonicznego i mailowego.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Jaka jest cena filiżanek z własnym nadrukiem?

Cena zależy od wyboru konkretnych modeli, technik zdobienia, a także od liczby zamówionych filiżanek z napisem, wybranego wzoru, wielkości i skomplikowania nadruku. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami!

2. Jaki jest termin realizacji nadruków na filiżankach?

Zamówienia na filiżanki z własnym nadrukiem realizujemy w 7-21 dni roboczych. Dokładny termin podawany jest przy potwierdzeniu zamówienia i zależy od jego wielkości.

3. Jaka jest minimalna ilość zamawianych filiżanek reklamowych?

Realizujemy zamówienia już od:

  • 50 sztuk dla kubków białych z nadrukiem lub piaskowaniem,
  • 100 sztuk dla kubków barwionych z nadrukiem lub piaskowaniem.