W niniejszym artykule z przyjemnością opowiemy Państwu, jak przy minimalnym nakładzie finansowym można stworzyć niepowtarzalny klimat salonu masażu i nasilić miłe doznania obecnych w nim klientów. Nie oprze się mu nikt, kto choć raz przekroczy próg gabinetu. Zapraszamy do lektury o niezastąpionych funkcjach świec zapachowych z logotypem w gabinetach wellness.

Świece zapachowe dla gabinetu masażu

Świece w szkle z logotypem usługodawcy to świetny sposób na postawienie pierwszego kroku w zakresie budowy prestiżu i marki danego punktu usługowego. Obecność spersonalizowanych przedmiotów, dekoracji i dodatków sugeruje bowiem wypracowaną pozycję punktu usługowego na rynku i jego stabilny status finansowy. Ten aspekt wraz z pozostałymi uzupełniającymi, takimi jak: standard wykończenia gabinetu, klimat czy jakość i sposób oferowanych usług wpływają na decyzje zakupowe klientów i jego ostateczny obraz wizerunkowy. 

Jak uatrakcyjnić gabinet masażu - świece zapachowe dla SPA 

Aby w szerszej perspektywie dostrzec i docenić funkcję świec zapachowych wpływających na atrakcyjność gabinetu masażu, warto przypomnieć sobie, co składa się na całościową wartość produktu. 

  • Rdzeń - każdy produkt lub oferowana usługa składa się z podstawowej wartości, jaką oferuje. W przypadku gabinetu masażu jest to bezpośrednio masaż i rozluźnienie mięśni. 
  • Produkt rzeczywisty - to, za co klient decyduje się płacić, jest natomiast czymś znacznie więcej niż zwykłą czynnością w kontekście usługowym. Na produkt rzeczywisty składa się bowiem także jakość wykonywanej usługi, emocje z nią związane i kojarzone, a także wyobrażenie o miejscu i pośrednie utożsamianie się z nim. 
  • Produkt poszerzony - na produkt poszerzony oprócz różnego rodzaju obniżek i innych zabiegów promocyjnych mogą się składać między innymi czynniki i lub zbiegi towarzyszące, takie aromaterapia. Szeroko pojęta aromaterapia w przypadku gabinetu masażu może być uzyskana z wykorzystaniem świec zapachowych. 

Każdy z powyżej wymienionych aspektów produktowych wpływa na ostateczną decyzję klientów o zakupie danej usługi. Warto więc rozważyć rozszerzenie produktu, choćby przy niskim nakładzie finansowym, które umożliwia inwestycja w świece zapachowe dla SPA. 

Spersonalizowane świece zapachowe - idealny zabieg marketingowy

Warto zauważyć, że spersonalizowane świece zapachowe oprócz wzbogacania gabinetu wellness może mogą znacznie szersze zastosowanie, które ogranicza jedynie wyobraźnia ich właściciela. Świece zapachowe w gabinecie masażu mogą spełniać bowiem 3 podstawowe funkcje:

  • Funkcja wizerunkowa - podstawową funkcją zapachowych świec z logotypem gabinetu jest bez wątpienia budowanie marki gabinetu. Tego typu elementy tworzą bowiem wrażenie wnętrza luksusowego. Co więcej, częste stykanie się z określonym logotypem podświadomie przywiązuje klienta do firmy i zwiększa lojalność względem niej. 
  • Funkcja marketingowa - obdarowanie stałych i lojalnych usługobiorców gabinetu świecą zapachową może być świetnym, a wręcz ekstrawaganckim sposobem na zacieśnienie zażyłości klienta z określonym punktem usługi. Zabieg ten można wykonać okazjonalnie lub w celu uczczenia określonej ilości wizyt klienta w gabinecie. Pierwsza opcja stanowi jednak bardziej naturalną formę tego działania. Świeczka zapachowa dobrze sprawdza się także w formie upominku świątecznego. 
  • Funkcja dekoracyjna - obecność świec zapachowych w gabinecie masażu zwiększają ponadto jego walory wizualne i wytwarzają klimat niezwykle pożądany w tego typu miejscach. Co więcej, świece dzięki swoim właściwościom zapachowym mogą wpływać na więcej zmysłów klienta, wprowadzając go dodatkowo w błogi nastrój. 

Świece zapachowe z logotypem SPA - Premier Group 

W asortymencie sklepu Premier Group podobnie jak w przypadku pozostałych produktów można znaleźć świece o zróżnicowanej wielkości, kształcie, fakturze, sposobie wykończenia oraz rodzaju nadruku. Pomiędzy nimi dostępne są między innymi świece w formie słoiczka z pokrywką, świece w zamkniętym opakowaniu tekturowym oraz zapachy pod postacią tak zwanych dyfuzorów. Różnorodność produktów w tym zakresie sprawia, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. W tym miejscu serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonicznym +48 730 738 988 w celu otrzymania więcej interesujących szczegółów i informacji względem zakupu świec zapachowych Premier Group. W przypadku pytań w kontekście realizacji graficznej na świecy zapachowej zachęcamy natomiast na telefon pod numerem +48 61 250 45 90. Wiele interesujących informacji znajdą Państwo także na oficjalnej stronie Premiergroup.pl.

Massage Candle 

W ofercie obecna jest także jedna z naszych ulubionych Massage Candle. Kształtem przypomina charakterystyczny biały dzbanek lub czajnik. Świeca wykonana została z porcelany, a udekorowana przy użyciu barwienia ceramicznego Onglaze i Inglaze. Faktura naczynia świecy jest ponadto niezwykle miła w dotyku i możliwe jest na niej wygrawerowanie spersonalizowanego nadruku za pośrednictwem procesu piaskowania. 

Jak pachną świece Premier Group?

Na stronie Premiergroup.pl w zakładce dotyczącej świec zapachowych dostępny jest spis zapachów znajdujących się w ofercie. Zbiór ten uwzględnia zapachy hipoalergiczne, sezonowe - w tym bożonarodzeniowe, eteryczne, kwiatowe, ekskluzywne, owocowe oraz w stylu Yankee Candle. Zachęcamy do wypróbowania poszczególnych zapachów i zakupu po jednej ze świec z każdego rodzaju wonnego. 

Świece zapachowe z logiem dla SPA - cena 

Na ogół spersonalizowane świece zapachowe kojarzą się z wysokiej jakości dobrem luksusowym, podczas gdy w rzeczywistości na tego typu dekoracje może pozwolić sobie zdecydowanie większa część usługodawców. Ostateczna cen świec zapachowych w dużej mierze jest uzależniona od docelowej ilości zamawianych sztuk, jednak ich cena jednostkowa nie przekracza granicy 30 zł. Jakość, zapach i wygląd świec od Premier Group sprawiają, że stanowią inwestycję z pełną gwarancją zwrotu. 

FAQ - najczęściej zadawane pytania 

1. Ile kosztuje świeca zapachowa ze spersonalizowanym nadrukiem?

Ostateczna cena świecy jest zależna od wielu jej specyfikacji i właściwości. Z reguły nie przekracza ona jednak granicy kilkunastu złotych. 

2. Dlaczego opłaca się inwestować w świece zapachowe ze spersonalizowanym nadrukiem?

Świece zapachowe wpływają na zmysły klientów, pogłębiając ich przyjemne doznania i sprawiając, że doświadczenie w gabinecie stanie się tym, które będą chcieli jak najszybciej powtórzyć. Spersonalizowany nadruk dodatkowo zwiększy przywiązanie do marki punktu usługowego. 

3. Jakie właściwości mogą mieć świece zapachowe?

Niektóre świece zapachowe oprócz właściwości uspokajających i relaksacyjnych mogą mieć działanie owadobójcze lub oczyszczające. 

4. Jaki jest czas palenia świec zapachowych Premier Group?

Czas palenia świec zapachowych jest zależny od pojemności danej świecy. Dla przykładu świece 500 ml palą się 100 godzin, a 210 ml 40 godzin.