Do najpopularniejszych gadżetów marketingowych należą przede wszystkim długopisy, pendrive’y i koszulki. Trzeba jednak pamiętać, że takie przedmioty nie sprawdzają się we wszystkich przedsiębiorstwach – jeśli oferujesz usługi lub produkty dla zwierząt, postaw na trwałą formę reklamy, z której skorzystają Twoi czworonożni klienci i ich właściciele. Gadżety reklamowe dla zwierząt z ciekawym nadrukiem mają wiele zalet, sprawdź więc nasze inspiracje.

Gadżety zoologiczne z grafiką u weterynarza

 

Gabinet weterynaryjny to pierwsze, co przychodzi na myśl o przedsiębiorstwach związanych ze zwierzętami. Z reguły czworonogi nie lubią się tam wybierać, ale warto umilić im wizytę przy pomocy ciekawych gadżetów dla zwierząt. Oprócz tego możesz nawiązać kontakt z jego właścicielem – komunikacja w kwestiach zdrowotnych jest bardzo ważna. Klienci zauważają podejście innych osób do swoich pupili, zatem troska o ich samopoczucie z pewnością posłuży do budowania pozytywnego wizerunku gabinetu.

Wyobraź sobie, że jesteś weterynarzem. Masz piękny gabinet pełen najnowocześniejszych sprzętów oraz zabawek dla pacjentów, a w poczekalni czeka już rosnąca kolejka. Trzeba brać się więc do pracy. Pierwszy właściciel to zakłopotana i zdyszana para, trzymająca w rękach transporter. Mimo tego, że ich mały kociak jest niewielki i waży niecałe 3 kg, obydwoje mieli problem z umiejscowieniem go w klatce, a teraz Ty z jego wydobyciem. To miała być krótka wizyta kontrolna, która przerodziła się w źródło ogromnego stresu, zarówno dla zwierzęcia, jak i jego właścicieli.

Koty to jednak łakomczuchy, które rzadko odmawiają smacznych przekąsek. Wówczas trzeba wyciągnąć kilka przysmaków zarezerwowanych dla pacjentów i wrzucić je do pięknej, porcelanowej miski z logo Twojego gabinetu. Nie musisz zbyt długo czekać – kociak wychodzi z transportera i zajada, a Ty możesz wreszcie zająć się oceną jego stanu. Takie gadżety reklamowe dla zwierząt właściciele zabierają do domu, gdzie czworonóg przyzwyczaja się do nich, a podczas następnej wizyty ma przy sobie miskę, którą bardzo dobrze zna i kojarzy z pełnym brzuchem.

Gadżety reklamowe dla zwierząt w sklepie zoologicznym

 

Opisywana porcelanowa miska ma o wiele więcej zastosowań, niż tylko pomoc w wydobyciu upartego zwierzaka z klatki. Równie dobrze możesz wykorzystać ją w sklepie zoologicznym. Jako właściciel lub sprzedawca w takim miejscu musisz wykazać się niemałą wiedzą, nie tylko o czworonogach, ale i gryzoniach, ptakach czy chociażby rybkach akwariowych. Dowiedziesz jej, kiedy do sklepu zawita ktoś, kto przygarnął pierwszego pupila i nie jest pewien, jakich gadżetów dla zwierząt będzie potrzebować.

Skompletowanie wyprawki wspólnie z właścicielem może być szalenie zajmujące – poznajesz charakter zwierzaka, a także nawiązujesz nowe kontakty. Gadżety zoologiczne trzeba dobrać do wieku oraz rozmiarów czworonoga, szczególnie jeśli chodzi o transporter, smycz czy szelki. To bardzo ważne, aby zapewnić futrzastemu przyjacielowi wygodę podczas przemieszczania się. Podobnie jest z miską na jedzenie. Zaopatrz więc sklep w dwa rozmiary porcelanowych naczyń Premier Group. Idealnie sprawdzą się jako darmowy dodatek do wyprawki pupila.

Salon groomerski z gadżetami dla zwierząt

 

Salony SPA dla czworonogów powstają w Polsce coraz częściej, nawet w małych miasteczkach. I nic dziwnego – każdy chce, aby ich zwierzak wyglądał, a także czuł się jak najlepiej. Porównywanie zdjęć sprzed i po metamorfozie jest niezwykle satysfakcjonujące, szczególnie w skrajnych przypadkach. Wyobraź sobie, że do Twojego salonu wchodzi klient z długowłosym psem właśnie adoptowanym ze schroniska. Zmatowiała sierść utrudnia poruszanie się oraz widzenie, a stworzeniu towarzyszą także pchły czy kleszcze.

Ze względu na ograniczone fundusze, pielęgnacja zwierząt w niewielkich schroniskach jest minimalna. Jednak gdy taki czworonóg zostaje adoptowany, jego los odmienia się na lepsze. Jako doświadczony groomer umiesz poradzić sobie ze skołtunioną sierścią, a także skutecznie zwalczyć szkodliwe pasożyty. Kilka chwil później smutne stworzonko wygląda już jak szczęśliwy i odmieniony, skory do psot psiak. Taką wizytę trzeba koniecznie upamiętnić, robiąc zdjęcie zadowolonego pupila oraz obdarowując właściciela gadżetem zoologicznym, na przykład porcelanową miseczką.

Gadżety reklamowe dla zwierząt

 

Opisane powyżej sytuacje to tylko przykłady wielu zastosowań gadżetów reklamowych dla zwierząt. Inne firmy, które z pewnością skorzystają z takich produktów to chociażby:

  • fundacja adopcyjna,
  • trener,
  • petsitter,
  • artysta wykonujący portrety pupili na zamówienie.

Porcelanowa miska dla zwierząt to jeszcze lepszy prezent dla klienta, jeśli będzie zadrukowana ciekawym sloganem lub grafiką z logo zakładu. Premier Group oferuje wiele różnorodnych technik zdobniczych, dzięki którym osiągniesz wymarzony efekt. Według Twojego projektu możemy przygotować gadżet zoologiczny z efektem miękkiej powierzchni, piaskowanie czy grawerunek. Trwałe i atrakcyjne wizualnie miseczki nie tylko stanowią prezent dla Twoich klientów, ale pomogą Ci wypromować skutecznie markę.

FAQ

1. Dlaczego warto zaopatrzyć się w gadżety reklamowe dla zwierząt?

Większość ludzi uwielbia darmowe przedmioty jako dodatek do zakupów czy usługi, szczególnie zaś, kiedy gadżet jest użyteczny. Miski porcelanowe oferowane przez Premier Group sprawią, że klienci jeszcze bardziej Cię polubią, a wizerunek marki ulegnie ociepleniu. To także świetne narzędzie, aby skutecznie odróżnić Twoją firmę od lokalnej konkurencji. Gadżety zoologiczne, które odbiorcy zabierają do domu, stanowią formę reklamy przedsiębiorstwa wśród jego bliskich, warto więc wybrać atrakcyjny wzór lub grafikę.

2. Kto może skorzystać z gadżetów zoologicznych?

Premier Group oferuje ceramikę z dowolnym nadrukiem w hurtowych ilościach dla różnego rodzaju firm. Gadżety dla zwierząt, na przykład porcelanowa miska, to idealny dodatek dla właścicieli przedsiębiorstw z branży zoologicznej, takich jak między innymi:

  • gabinety weterynaryjne,
  • sklepy zoologiczne,
  • salony groomerskie,
  • fundacje adopcyjne.

Jeśli marzysz także o firmowej ceramice dla pracowników czy klientów, sprawdź dostępne modele filiżanek i kubków. Naczynia do kawy lub herbaty dopasowane designem do gadżetów dla zwierząt stworzą nietuzinkowe wyposażenie firmy.

3. Jaką technikę zdobienia wybrać?

Wykonujemy wiele różnorodnych technik zdobienia, w zależności od wymagań klienta. Przykładowo doskonale prezentują się porcelanowe miski kolorowe w środku i białe na zewnątrz z logiem lub cytatem firmy. Wybór oryginalnego wykończenia, na przykład metalicznego czy matowego to równie świetny pomysł. Warto dopasować projekt naczynia do rodzaju usług – salon groomerski zyska elegancji, oferując miseczki z wyszukanym wzorem, natomiast petsitter może zaprojektować nieco bardziej artystyczne naczynia.