Ciekawe gadżety reklamowe mogą skutecznie wyróżnić Twoją markę na tle innych z branży. Koszulki, długopisy, pendrive’y czy torby z płótna to tradycyjne przedmioty utożsamiane z promocją firmy. Warto więc zainwestować w inne, mniej popularne produkty. Uzupełnione logo firmy będą sygnalizować klientom Twoją kreatywność i troskę o detal. Poznaj nasze pomysły na nietypowe gadżety reklamowe.

Naczynia termiczne z nadrukiem

 

Jeśli planujesz zakup naczyń do swojej firmy, rozważ uzupełnienie zamówienia o opcje termiczne. Wykonane ze stali nierdzewnej podwójne ścianki o wiele lepiej utrzymują temperaturę napojów niż tradycyjne szkło czy porcelana. Nasz kubek Icony mug na kawę lub herbatę możemy ozdobić dowolną grafiką czy sloganem, a także przy pomocy dowolnych technik nadruku. Bardzo popularny jest efekt Soft Touch, chociaż powłoka lustrzana również ma swoich wielbicieli.

Najczęściej w naczyniach termicznych trzymane są napoje gorące, ale Premier Group przygotowuje również ciekawy gadżet reklamowy idealny na lato. W wielorazowej puszce King Kan z powodzeniem utrzymasz chłodną wodę w czasie najbardziej uciążliwych upałów. Oprócz tego, że opisywane naczynia stanowią doskonały nośnik reklamowy, są również ekologiczne – wyposażeni w nie pracownicy czy klienci zrezygnują z jednorazowych kubeczków lub plastikowych butelek.

Dyfuzor zapachowy

 

Ten nietypowy gadżet reklamowy to produkt zarezerwowany dla dbających o elegancki wizerunek. Chociaż najczęściej kojarzy się z hotelami czy salonami urody, doskonale sprawdzi się również w biurach, sklepach z odzieżą i łazienkach. Jeśli zamierzasz podarować dyfuzor zapachowy stałym klientom czy partnerom biznesowym, zadbamy o jego odpowiednie zapakowanie. Zaprojektujemy i wyprodukujemy specjalne pudełko dopasowane do charakteru Twojej firmy oraz nadruku na szklanym naczyniu. W środku umieścimy butelkę z substancją zapachową, zdobione naczynie oraz specjalne patyczki.

Marketing zapachowy zaskakująco silnie oddziałuje na odbiorców, warto więc go wypróbować pod postacią ciekawych gadżetów reklamowych. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych aromatów – dopasuj je do swojej marki. Niezwykłą popularnością cieszą się delikatne nuty kwiatowe oraz orzeźwiające cytrusy. Mieszanki o zapachu lasu po deszczu, świeżo ściętej trawy czy tropikalnej plaży to także świetny wybór.

Nietypowe gadżety reklamowe dla zwierząt – porcelanowa miska

 

Sklepy z artykułami dla zwierząt, gabinety weterynaryjne, salony groomerskie – to tylko kilka przykładów przedsiębiorstw, które z pewnością skorzystają z takiego ciekawego gadżetu reklamowego. Jeśli jesteś właścicielem agencji reklamowej również możesz zaproponować klientom miskę z personalizowanym nadrukiem. To doskonały sposób na pokazanie wielbicielom czworonogów wyjątkowej troski i zjednania sobie przyjaciół wśród zwierzaków.

Oferujemy wiele różnorodnych opcji nadruku logo Twojej firmy, sloganu lub dowolnej grafiki na porcelanową miskę. Za pomocą techniki HydroColor możemy ją pomalować na wybrany odcień, a także nanieść specjalny efekt, jak Soft Touch, powłoka metaliczna, czy chociażby mat. Nadruk przygotowujemy zarówno wewnątrz naczynia, jak i na zewnątrz obręczy. Zastosowane rozwiązania charakteryzuje odporność na zadrapania ząbkami czy pazurkami oraz wielokrotne mycie w zmywarce.

Talerz do pizzy – ciekawy gadżet reklamowy nie tylko do restauracji

 

Wbrew pozorom talerz do pizzy może okazać się świetnym pomysłem na nietypowy gadżet reklamowy. Przecież mało kto nie lubi tego włoskiego przysmaku. Nieskończenie wiele dostępnych składników pozwala stworzyć idealną kompozycję dla każdego. Nasz talerz na pizzę z logo firmy zaprezentowany w restauracji lub pizzerii sygnalizuje prestiż przedsiębiorstwa. Ciekawym zabiegiem jest nadruk z napisem „Smacznego” albo „Jeszcze jedną?” – takie hasło z pewnością zwróci uwagę klientów.

Czy wiesz, że 9 lutego to Międzynarodowy Dzień Pizzy? Z naszym talerzem zorganizujesz go również w swojej firmie. Klienci będą wówczas zadowoleni z poczęstunku, a Ty – ze zwiększonego ruchu. Świetnym pomysłem jest także rozdawanie porcelanowych naczyń z logo firmy. Zabierając do domu nietypowy gadżet reklamowy usługobiorcy budują przywiązanie do Twojej marki. Talerz do pizzy sprawdza się doskonale również w innych okolicznościach. Dobrym tego przykładem mogą być coraz popularniejsze piątki z pizzą organizowane w biurach.

Inne nietypowe gadżety reklamowe

 

Premier Group ma w swojej ofercie wiele różnorodnych produktów, które możemy dowolnie zadrukować czy zabarwić. Efekt nietypowości gadżetu reklamowego osiągniesz więc również za pomocą niecodziennego zdobienia na prostym naczyniu. Modny wzór marmuru, powłoka termoaktywna i Crack Color, przypominający fakturę skóry, to tylko niektóre dostępne rozwiązania. Opisz nam swój pomysł, a z pewnością wspólnie znajdziemy najlepszy sposób na jego prezentację.

Jeśli natomiast myślisz o produkcji ciekawych gadżetów reklamowych spoza naszego katalogu, także możemy je przygotować. Prześlij nam precyzyjny rysunek techniczny naczynia, do którego posiadasz prawa autorskie, a z przyjemnością naniesiemy na niego dowolny wzór. Zapraszamy więc do kontaktu.

FAQ

 

1. Dlaczego warto zainwestować w nietypowe gadżety reklamowe?

Przede wszystkim ciekawe gadżety reklamowe są szansą na wyróżnienie marki i nośnikiem jej wartości. Elegancki nadruk na dyfuzorze zapachowym świadczy o trosce o detal oraz pomysłowości przedstawicieli firmy.

2. Jakie ciekawe gadżety reklamowe ma w swojej ofercie Premier Group?

Nasza firma ma w ofercie wiele różnorodnych produktów, warto jednak zwrócić szczególną uwagę na naczynia termiczne, dyfuzory zapachowe, talerze do pizzy oraz miski dla zwierząt.

3. Czy mogę wyprodukować nietypowy gadżet reklamowy własnego projektu?

Tak! Wystarczy, że posiadasz szczegółowy rysunek techniczny naczynia i prawa autorskie oraz pożądany wzór nadruku – my zajmiemy się resztą.