Różne przedsiębiorstwa, chcąc się wyróżnić, stosują wiele wymyślnych i oryginalnych gadżetów promocyjnych. Na każdy sezon oferta ulega produktów marketingowych ulega zmianie, aby odpowiedzieć na aktualne potrzeby klienta. W dzisiejszym artykule opowiemy Tobie o naszych pomysłach na gadżety reklamowe na lato oraz o ich wykorzystaniu.

 

Czy warto oferować sezonowe gadżety promocyjne?

 

Wiele firm oferuje te same gadżety promocyjne przez cały rok, warto jednak urozmaicić ofertę reklamową, aby przyciągać uwagę obecnych oraz przyszłych klientów. Charakter produktu nie jest tu bez znaczenia – postaw na ekologiczne gadżety reklamowe na lato, które mimo swojej sezonowości z powodzeniem można stosować w ciągu wszystkich czterech pór roku. Dostarczanie gadżetów wielokrotnego użytku oznacza troskę o środowisko, która z pewnością zostanie zauważona. Sezonowe przedmioty marketingowe to świetne narzędzie budowania wizerunku marki oraz realnej więzi z klientem.

 

Gadżet firmowy na lato – kubek termiczny

 

Kubki termiczne przydają się nie tylko zimą, ale również i latem. Kubek Icony z oferty Premier Group posiada podwójne, stalowe ścianki, które doskonale izolują gorące oraz zimne napoje, na przykład:

  • wodę,
  • lemoniadę,
  • kawę mrożoną,
  • herbatę mrożoną.

Dzięki temu płyny zachowują swoją temperaturę nawet na kilka godzin. To więc idealny gadżet firmowy na lato dla partnerów biznesowych albo współpracowników. Nadrukowane logo przedsiębiorstwa może się wówczas pojawiać na przykład na wakacyjnych wycieczkach i reprezentować firmę.

Identycznie działają także puszki termiczne, mają jednak nieco inną budowę. Tutaj zamiast klasycznego brzegu do picia znajduje się ustnik w kształcie słomki. Taki dodatek sprawia, że puszka z naszego katalogu to gadżet reklamowy na lato doskonały dla dzieci. Warto wykorzystać więc powierzchnię boczną naczynia i zastosować specjalne technologie druku. Puszkę dla najmłodszych możemy ozdobić efektem Soft Touch, aby naczynie stwarzało pozór miękkiego w dotyku. Pamiętaj dodatkowo o atrakcyjnych kolorach w logo czy sloganie, a dzieci i dorośli z przyjemnością będą sięgali po takie naczynie.

 

Miska dla psa jako niestandardowy gadżet promocyjny na lato

 

Lato jest nie tylko synonimem wakacji oraz wypoczynku z rodziną czy znajomymi. To także czas upałów, które dotykają ludzi i zwierzęta. Odrobina chłodnej wody podczas spaceru z psem może więc ugasić pragnienie oraz trochę go ochłodzić. Nic więc dziwnego, że wiele przedsiębiorstw decyduje się na ustawienie miski z wodą w siedzibie firmy lub na zewnątrz. Aby osiągnąć spójny, elegancki wygląd, warto wybrać miski z nadrukiem dowolnego logo, które wykona dla Twojej firmy Premier Group. Taki gadżet marketingowy na lato z pewnością zostanie zauważony przez potencjalnych klientów, a także ich czworonogów.

To doskonały pomysł niezależnie od tego, jakiego rodzaju przedsiębiorstwo prowadzisz. Za pomocą porcelanowej miski możesz pokazać głęboką troskę o swoich odbiorców, zarówno obecnych, jak i przyszłych. Wyobraź sobie, że przed witryną sklepu zatrzymuje się osoba z psem. Kiedy zwierzę pije, jego właściciel ogląda przedmioty na wystawie – w takiej sytuacji masz znacznie większą szansę na zainteresowanie przechodniów swoimi produktami lub usługami. miska dla zwierząt z logo Twojej firmy to więc nie tylko przydatny gadżet firmowy na lato i strategiczne narzędzie w budowaniu wizerunku marki, ale również wyraz troski o naszych czworonogów w upalne, letnie dni.

 

Gadżety reklamowe na lato ze szkła

 

W siedzibie swojej firmy możesz nie tylko napoić zwierzęta, ale również i klientów. Przy omawianiu usługi czy sprzedaży towarów możesz zaproponować wodę w szklance z logo firmy, którą klient zabierze ze sobą. W tej sytuacji szklanka wyjątkowo dobrze sprawdzi się jako gadżet reklamowy na lato. Zabierając go do domu klient podświadomie skojarzy uczucie ulgi w upale i orzeźwienia z Twoją firmą. Oprócz tego z logo przedsiębiorstwa zapoznają się także bliscy klienta, a szanse na powiększenie grona odbiorców znacznie wzrosną.

Zimne napoje to jednak nie tylko woda – w czasie wakacji dorośli równie często sięgają po piwo prosto z lodówki. Kufel jako gadżet reklamowy na lato, chociaż nie zawsze może być od razu wykorzystany, sprawdzi się w wielu firmach, między innymi restauracjach czy kawiarniach. Ciekawym pomysłem jest rozdawanie takich kufli na piwo z okazji miejskiego festiwalu, w którym bierze udział przedsiębiorstwo. Wówczas warto zadbać, aby na szkle obok logo Twojej firmy pojawiła się również data, nazwa uroczystości albo wakacyjny slogan.

 

Świece – gadżet marketingowy na letnie wieczory

 

Kolejnym ciekawym gadżetem reklamowym na lato mogą stać się świece w szklanych naczyniach. Obdarowanie nim stałych klientów to gest, który z pewnością zostanie doceniony. Świece często kojarzą się z chłodnymi miesiącami, warto jednak wyobrazić sobie wieczorny relaks na tarasie w lecie w otoczeniu kilku migotliwych płomieni. To doskonały produkt do urozmaicenia czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Dodatkową zaletą świec z logo firmy na okres letni jest odstraszanie komarów czy innych uporczywych owadów przy użyciu odpowiedniego aromatu.

Nasze świece z wosku sojowego mogą również stanowić element strategii marketingu zapachowego. Wybierając ich aromat, kieruj się wizerunkiem i branżą firmy. Przykładowo dla hotelu mogą to być delikatne nuty kwiatowe, cytrusowe lub orientalne, dla butiku zapach świeżych kwiatów, a dla gabinetu kosmetycznego – aromat ziół sprzyjający relaksowi. To podejście jest jednak dość tradycyjne i warto dokładniej przeanalizować wizerunek marki oraz emocji, jakie ma wzbudzać w kliencie świeca zapachowa. Premier Group posiada w ofercie wiele różnorodnych kompozycji zapachowych, tak więc jest więc w czym wybierać.

FAQ

 

1. Czy warto oferować sezonowe gadżety promocyjne?

Oczywiście! Wprowadzenie gadżetów firmowych na lato urozmaica ofertę przedsiębiorstwa i wzbudza zainteresowanie zarówno obecnych, jak i przyszłych klientów. Warto postawić na produkty wielokrotnego użytku, aby pokazać odbiorcom troskę o środowisko naturalne. To narzędzia budowania relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy.

2. Jakie gadżety firmowe na lato wybrać?

Właściwie każdy produkt z oferty Premier Group może z powodzeniem stać się gadżetem reklamowym na lato, wystarczy tylko opatrzyć go odpowiednim nadrukiem w kolorach sezonu. Jedne z najciekawszych przedmiotów naszym zdaniem do zastosowania w wakacje to naczynia termiczne, miski dla zwierząt, szklanki i kufle, a także zapachowe świece z wosku sojowego.

3. Jak stosować gadżety marketingowe na lato?

Lato to czas najróżniejszych festiwali oraz innych imprez na świeżym powietrzu. Warto wówczas wręczać gadżety firmowe na lato naszym obecnym i potencjalnym klientom. O ile akcja reklamowa nie dotyczy popielnic czy kufli, gadżety również można podarować dzieciom. Pracownicy firmy oraz kontrahenci wyposażeni w produkt z logo danego przedsiębiorstwa będą wspominać Twoją firmę także w czasie wakacji.