Święta od zawsze kojarzą nam się z całym mnóstwem przyjemności, odpoczynkiem i czasem spędzonym z rodziną. Choć dla wielu z nas nadchodzące święta to przede wszystkim idea wypoczynku, zawsze towarzyszy jej zakup upominków. Sprawa prezentów świątecznych może się wydawać dość prosta w przypadku, kiedy poszukujemy prezentu dla bliskiej nam osoby, o której wiemy wszystko. Sytuacja ma się jednak zupełnie inaczej, gdy spada na nas obowiązek zakupu prezentów firmowych. Jak wybrać idealny i ponadczasowy prezent firmowy?

Coroczne wyzwania podczas świątecznych zakupów

 

Znalezienie uniwersalnego, atrakcyjnego i praktycznego prezentu dla dużej grupy osób to nie lada wyzwanie, a często dodatkowe zmartwienie w okresie świątecznym.

 • Jaki prezent nadawałby się dla wszystkich pracowników bez względu na płeć czy zainteresowania?
 • Co wybrać, aby nie wydawać pieniędzy na bezużyteczne przedmioty?

Te pytania stawia sobie każdy pracodawca, stojący przed wyzwaniem znalezienia prezentu dla licznej i zróżnicowanej grupy pracowników. Co więcej, niemal w każdym przypadku liczba pracowników i partnerów biznesowych jest na tyle duża, że zakup prezentów firmowych w zwykłych sklepach staje się trudnym i kosztownym zadaniem.

Na szczęście istnieją nowoczesne i wygodne rozwiązania, dzięki którym zakup prezentów świątecznych dla licznych grup pracowników czy klientów nie będzie już dłużej zmartwieniem.

Kubki świąteczne dla firm — idealny prezent

 

Jednak jak się okazuje, istnieją wprost idealne rozwiązania, które przy niewielkim budżecie zadowolą każdego i znacząco ułatwią poszukiwanie świątecznych prezentów. Jednym z takich przedmiotów są kubki świąteczne na prezent firmowy.

Prawdopodobnie każdy z nas, chociaż raz w życiu, dał komuś w prezencie kubek. Z jednej strony wydaje się to dość oczywisty, można by rzec: bezpieczny pomysł na prezent, a mimo to czasem trudno na niego wpaść. Kubki świąteczne to przedmioty, które mogą łączyć w sobie wiele pozytywnych funkcji, szczególnie w przypadku zamówień dla pracowników firm lub klientów. Sama idea wyboru kubków na prezent dla licznej grupy osób charakteryzuje się wieloma zaletami, takimi jak:

 1. Uniwersalność – kubki świąteczne dla firm to niezwykle uniwersalny prezent, który wpasuje się w gusta każdego bez względu na płeć, pozycję, zajęcia i preferencje. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które decydują się na zakup hurtowy. Premier Group przyjmuje liczne zlecenia na dziesiątki kubków świątecznych. Przy takim zamówieniu nie trzeba martwić się o niewystarczającą ilość upominków. Kubki świąteczne na prezent firmowy wpasują się w gusta każdego. Nikt nie pogardzi kubkiem gorącej kawy czy herbaty, szczególnie w okresie świąt.
 2. Praktyczność – problemem, który często pojawia się przy kupnie prezentów, jest kwestia użyteczności. Trudno jest znaleźć upominek, który będzie użyteczny dla wszystkich pracowników. Zakup kubków świątecznych, jako prezentu dla firm to świetny pomysł w kwestii użyteczności.
 3. Możliwość reklamy/promocji – kubki świąteczne dla firm to idealne miejsce na logo firmy, swego rodzaju pamiątkę np. dla partnerów biznesowych. Będą nie tylko użytkowe, stosowne do różnych okazji, ale także będą przypominać o firmie. Można powiedzieć, że takie gadżety to swego rodzaju użytkowe ulotki, na których możemy umieścić swoją reklamę i rozprowadzać ją na szeroką skalę w chwytliwy i sympatyczny sposób.

 

Świetny prezent dla każdego pracownika

 

Kubki świąteczne to stosowny prezent na bożonarodzeniowy upominek. Sprawdzą się również jako prezent dla klientów. Tak więc można śmiało stwierdzić, że kubki świąteczne to doskonałe rozwiązanie dla firm, które lubią łączyć przyjemne z pożytecznym. Produkowane hurtowo przez Premier Group kubki świąteczne dla firm to jedne z najbardziej uniwersalnych i praktycznych gadżetów. Mogą stanowić świetny prezent firmowy, który będzie nie tylko miłą pamiątką zarówno dla pracowników, jak i klientów, ale będzie także praktyczny i użyteczny.

Kubki świąteczne to nieodłączny element każdych świąt, szczególnie ze względu na to, że w okresie jesienno-zimowym zawsze warto mieć pod ręką coś ciepłego do picia. Tym bardziej w firmie, gdzie przerwa na kawę jest świętą tradycją, nie powinno ich zabraknąć. Hurtowy zakup kubków świątecznych jako prezentu dla firm łączy w sobie wszystko, czego może poszukiwać pracodawca przy wyborze prezentów.

Prostota i wygoda za niewielką cenę

 

Premier Group oferuje kubki świąteczne dla firm w produkcji hurtowej. Jest to przede wszystkim szybkie, praktyczne i wygodne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących prezentów dla pracowników, partnerów biznesowych czy klientów. Dlatego też zakup hurtowy jest świetnym rozwiązaniem. Wówczas możemy zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Zarówno samo zamówienie, forma, płatność, jak i przesyłka są wygodne i szybkie.

Co więcej, kubki świąteczne są nie tylko uniwersalnym i praktycznym prezentem, ale także kojarzonym bezpośrednio ze świętami. Decydując się na ich zakup, nie ryzykujemy, że upominki wydadzą się pracownikom i klientom przypadkowe. Kubki świąteczne jako prezent firmowy z pewnością zapadną w pamięć pracownikom czy klientom, będąc jednocześnie sympatycznym i przydatnym prezentem. Stanowią idealny pomysł na prezenty dla klientów i partnerów biznesowych. Jest to bezpieczna opcja dla każdego, kto musi zapewnić swoim pracownikom upominki. Hurtowy zakup kubków świątecznych dla firm jest bardzo łatwo dostępny, a zakupu w Premier Group można dokonać bardzo szybko.

Prezenty świąteczne z Premier Group

 

Hurtowy zakup w Premier Group ma wiele plusów, między innymi:

 • możliwość zamówienia dużej liczby kubków przy jednorazowych zakupach,
 • szybka przesyłka,
 • wygoda,
 • oszczędność czasu,
 • oszczędność pieniędzy przy zakupie hurtowym,
 • możliwość wykorzystania kubków do celów marketingowych.

FAQ:

 

Jakie są największe korzyści z wyboru kubków świątecznych na prezent firmowy?

Przede wszystkim uniwersalność. Jest to priorytet przy wyborze prezentu dla dużej grupy osób, często bez konkretnych wytycznych. Kubki świąteczne mogą być zaprojektowane tak, aby stanowić pamiątkę firmową, która może być wręczana każdemu: pracownikom, klientom, partnerom biznesowym. Kubki świąteczne dla firm to najwygodniejsze i najprostsze rozwiązanie w kwestii upominków bożonarodzeniowych.

Dlaczego warto zdecydować się na hurtowy zakup prezentów bożonarodzeniowych?

W kwestii prezentów firmowych bardzo ważnym aspektem zakupu jest ilość prezentów, jakiej potrzebujemy. Tym bardziej, kiedy zależy nam na przeznaczeniu prezentów dla klientów lub partnerów biznesowych, których liczby często się zmieniają. W tym wypadku zakup hurtowy jest wręcz niezbędny. Gadżety można nabywać masowo i w niższych cenach, dzięki czemu oszczędzamy zarówno czas, jak i pieniądze.

Dla kogo przeznaczona jest hurtowa sprzedaż kubków świątecznych?

Pracodawcy muszą zapewnić duże ilości upominków, co często bywa problemem, generującym dodatkowe koszty. Dlatego hurtowa sprzedaż kubków świątecznych jest świetnym rozwiązaniem dla właścicieli firm. Poza możliwością zapewnienia dużej grupie odbiorców prezentów jest to też okazja do użycia kubków świątecznych w celach reklamy i promocji swojej marki.