Elementem wyposażenia, który łączy w sobie zalety praktyczne oraz promocję firmy w oczach zarówno jej pracowników, jak i klientów, może być indywidualnie zaprojektowany komplet kawowy dla firm. Jakie mogą być rodzaje takich zestawów i dlaczego warto rozważyć ich zakup? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w poniższym wpisie!

Liczne zastosowania firmowych kompletów kawowych

Naczynia dla pracowników

Kawa oraz herbata w biurze to podstawowe napoje, bez których wiele osób nie wyobraża sobie dobrego rozpoczęcia dnia pracy. Wyposażenie kuchni biurowej w kubki i pozostałe naczynia to absolutna podstawa. Warto jednak w tym wypadku pomyśleć o zapewnieniu swoim pracownikom spójnego serwisu z logo firmy, który będzie działał na korzyść wewnętrznej identyfikacji z przedsiębiorstwem, a do tego wzmocni poczucie profesjonalizmu.

Wykorzystanie zestawów kawowych dla firm na konferencjach i spotkaniach wewnętrznych

Eleganckie komplety kawowe to podstawowa zastawa, która powinna być obecna na oficjalnych spotkaniach z klientami, menedżerami, kontrahentami i pozostałymi osobami z otoczenia firmy. Wizerunek, zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny, zależy również od takich drobnych elementów, które świadczą o profesjonalnym podejściu do własnego przedsiębiorstwa.

Posiadanie indywidualnie zaprojektowanego serwisu kawowego dla firmy jest o tyle ważne, że praktycznie na każdym spotkaniu, konferencji, prezentacji, warsztatach lub innych tego rodzaju wydarzeniach w firmie, uczestnicy piją kawę lub herbatę. Zapewnienie ciepłych napojów jest bardzo ważne w trakcie jakichkolwiek spotkań. Inwestycja w dedykowany zestaw kawowy z pewnością się opłaci.

Targi i eventy zewnętrzne w dobrym stylu

Pojawianie się na targach oraz eventach biznesowych to bardzo ważny element prowadzenia działalności gospodarczej w różnych branżach. Wygląd i wyposażenie stanowiska jest istotne dla odbioru całościowej oferty i wykształcenia sobie opinii o marce. Z tego względu warto postawić na profesjonalne komplety kawowe dla firm również w takim kontekście.

Jeżeli przywitasz odwiedzających Twoje stoisko dobrą kawą podaną w filiżance z logo firmy, możesz mieć pewność, że stworzysz bardzo dobre pierwsze wrażenie na potencjalnych klientach.

Z czego składa się komplet kawowy?

W skład kompletów kawowych wchodzą oczywiście filiżanki i dopasowane do nich spodki, jednak bardzo często ten podstawowy zestaw uzupełniony jest o dzbanek do herbaty lub kawy, cukierniczkę oraz kolejny dbaneczek na mleko lub śmietankę. Każdy z wymienionych elementów może być okraszony logo firmowym, indywidualną grafiką lub wybranym hasłem.

Naturalnie nie zawsze istnieje potrzeba wyposażania firmowej przestrzeni w pełny serwis, zawierający w sobie również dodatkowe elementy. Na początek zupełnie wystarczająca będzie podstawowy zestaw kawowy dla firm, obejmujący filiżanki z nadrukiem na dedykowanym spodku. Jeżeli korzystasz z firmowego ekspresu i kawy w torebkach, nie ma konieczności kupowania dodatkowo dzbanka na napoje.

Rola kompletów kawowych dla firm

Wiedząc, w jakich sytuacjach serwisy kawowe dla firm mogą być przydatne, warto się zastanowić, dlaczego tak korzystne okazuje się posiadanie zastawy z indywidualnym nadrukiem, wpisującym się w identyfikację wizualną firmy. Poniżej przytaczamy najważniejsze argumenty.

 • Już sam fakt posiadania przyjemnego dla oka zestawu naczyń sprawia, że da się zauważyć dbałość o każdy szczegół przy wyposażaniu biura – co w relacjach biznesowych nie jest bez znaczenia. Podanie klientom kawy w niedopasowanych, zużytych kubkach lub filiżankach z różnych zestawów zostanie z pewnością (być może nawet nieświadomie) źle ocenione.
 • Nadruk firmowy na zestawie kawowym pomaga wzmocnić identyfikację wizualną przedsiębiorstwa, a to w końcu obecnie jeden z ważniejszych czynników podczas utrzymywania relacji z dotychczasowymi klientami i poszukiwania nowych.
 • Serwisy kawowe dla firm z nadrukiem wprowadzają kolejny element – promocję marki. Chodzi nie tylko o spójność przekazu – o czym mówi poprzedni punkt – ale również o utrwalenie się logo, nazwy lub hasła marki w głowie potencjalnego klienta. To ma znaczenie zwłaszcza w przypadku targów biznesowych lub innych eventów.
 • Gustowne i przemyślane wyposażenie biura, którego elementem jest również komplet kawowy dla firm, to czynnik, który oddziałuje również na pracowników. Promocja nie działa w końcu wyłącznie na zewnątrz. Spójność wizerunkowa wśród pracowników jest niezwykle istotnym elementem.

Poznaj ofertę Premier Group

W naszej ofercie znajdują się różnorodne gadżety reklamowe i promocyjne, a także elementy wyposażenia przestrzeni firmowej. Oferujemy również eleganckie serwisy kawowe, składające się z filiżanki z nadrukiem, spodka, a w niektórych przypadkach również dopasowanego dzbanka. Wszystkie produkty mogą być całkowicie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalny nadruk na ceramice, szkle czy porcelanie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Oferujemy eleganckie zestawy kawowe dla firm oraz inne produkty ceramiczne i szklane, które mogą stanowić wyposażenie biur i zakładów pracy.
 • Zapewniamy wszystkie popularne techniki zdobienia, dostosowane do konkretnego tworzywa oraz odporne na zniszczenie.
 • Dostarczamy indywidualny projekt, dopasowany do określonych wytycznych. Tworzymy m.in. ciekawie zaprojektowane zestawy kawowe z logo firmy, dopasowaną grafiką lub dowolnym napisem.
 • Posiadamy duże doświadczenie w branży i oferujemy profesjonalny produkt. Dzięki temu cieszymy się rosnącym gronem zadowolonych klientów.
 • Stale rozszerzamy naszą ofertę, wzbogacając ją o nowe modele filiżanek czy kubków, a także dodatkowe akcesoria.

Postaw na profesjonalne komplety kawowe dla swojej firmy!

Indywidualnie projektowane komplety kawowe dla firm z nadrukiem to podstawowy element wyposażenia firmowej kuchni oraz sali konferencyjnej. Przydają się w wielu różnych sytuacjach, a ich promocyjny charakter wpływa bardzo pozytywnie na wizerunek marki oraz wzmacnia identyfikację wizualną. Należy zadbać o to, aby taki zestaw dobrze się prezentował i był przy tym funkcjonalny.

Szeroki wybór filiżanek oraz innych elementów wchodzących w skład serwisów kawowych dla firm znajdziesz w ofercie Premier Group. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wspólnie ustalimy wszystkie najważniejsze punkty zamówienia i zapewnimy atrakcyjną ofertę, skrojoną na miarę.

 

FAQ – Najważniejsze i często zadawane pytania

 1. Co wchodzi w skład kompletu kawowego dla firm?

Podstawowymi elementami takiego zestawu są filiżanki z dopasowanymi podstawkami. W standardowych sytuacjach okazują się wystarczalne, jednak całość można również wzbogacić. Dodatkowymi elementami, które uzupełniają zestaw, mogą być dzbanki, naczynia na mleko lub śmietankę oraz cukierniczka.

 1. Jakie nadruki mogą znaleźć się na elementach zestawu?

Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń. Istnieje wiele technik drukowania, które umożliwiają nanoszenie logotypów firmowych, dowolnych napisów – np. nazwy firmy, hasła oraz dodatkowego tekstu, a także grafik wpisujących się w identyfikację wizualną przedsiębiorstwa. Wiele firm, jak np., Premier Group, zapewnia realizację indywidualnych projektów na podstawie wytycznych Klienta.

 1. Kiedy serwis kawowy dla firm okazuje się przydatny?

Profesjonalne zestawy kawowe dla firm w zasadzie przydają się na co dzień. Mogą być wykorzystywane na zebraniach, spotkaniach zespołu, konferencjach, posiedzeniach, warsztatach, ale także na zewnętrznych eventach oraz targach. Z tego powodu są doskonałym sposobem na utrzymanie profesjonalnego wizerunku oraz promocję wśród obecnych i potencjalnych klientów.