Szukasz skutecznych gadżetów promocyjnych, a masz już w firmie notesy i długopisy, torby i smycze reklamowe – poza tym to trochę za mało, za przeciętnie? Potrzebujesz czegoś lepszego, większego i… oryginalniejszego? Mamy kilka „świeżych” propozycji. Postaw na praktyczne, ładne, trwałe i do tego spersonalizowane, zdobione według projektu akcesoria domowe: ceramiczne i szklane. Przygotujmy wspólnie fantastyczne zapachowe świece i dyfuzory, filiżanki czy kubki reklamowe.

Bydgoszcz i okolice – zapraszamy do miłej współpracy z Premier Group. Stworzymy materiały promocyjne, które wyróżnią Twoją firmę i pomogą osiągnąć założone cele biznesowe. Zamówienie na gadżety reklamowe w Bydgoszczy realizujemy zdalnie: na czas, sprawnie i wygodnie dla Ciebie.

gadżety reklamowe bydgoszcz

Spersonalizowane gadżety reklamowe w Bydgoszczy

Oryginalne, praktyczne, wartościowe i w pełni spersonalizowane – takie powinny być gadżety reklamowe, które zbudują profesjonalny wizerunek marki i zaskarbią firmie sympatię czy wdzięczność klientów. Takie też upominki znajdziesz w Premier Group. Przygotowaliśmy szeroki wybór użytecznych, trwałych i estetycznych, ceramicznych i szklanych akcesoriów reklamowych – filiżanki i kubki, kufle, popielnice, miski dla zwierząt, świece w szkle czy dyfuzory zapachowe.

Naszym priorytetem jest nie tylko solidne, staranne i eleganckie wykonanie. Estetyka ma ogromne znaczenie, lecz musi iść w parze z personalizacją. Dlatego z nami ściśle i na wielu poziomach dopasujesz gadżet reklamowy do swojej firmy – jej stałych, ale i nowych klientów, typu i celu działań marketingowych.

Tworzymy gadżety reklamowe według indywidualnych projektów naszych Klientów. Przygotuj szatę graficzną kubka, świecy czy dyfuzora, a my obleczemy w nią prezenty firmowe. Nie masz pomysłu na projekt? To nie problem: opracujemy go. Nasi specjaliści zawsze są gotowi do usług – wyczarują oryginalny design gadżetu na podstawie wytycznych, oczekiwań i założonego budżetu.

Kubki reklamowe z nadrukiem – Bydgoszcz i Premier Group

Jak wykreować oryginalny kubek reklamowy? We współpracy z naszą firmą to proste. Wybierz produkt z naszej oferty – typ kubka (zwykły, termiczny), kształt i pojemność. (Możesz też dostarczyć nam własną ceramikę do personalizacji). Przygotuj projekt designu gadżetu kolorystykę, nadruk i efekty specjalne (albo zleć nam jego opracowanie). I my go realizujemy.

Wykorzystujemy wiele technik zdobienia ceramiki i szkła, które uniwersalny produkt zmieniają w indywidualny upominek.

  • Malowanie, barwienie ceramiki. Ceramiczne, szklane gadżety reklamowe barwimy, wykorzystując technikę HydroColor (wariant błyszczący, metaliczny lub matowy), która pozwala nam zastosować większość barw z palety Pantone, a także metody InGlaze i OnGlaze, dzięki którym kubki zyskują odporność na czyszczenie, blaknięcie i ścieranie (zmywarka? żaden problem!).
  • Piaskowanie i powłoka Soft Touch. Kubki pokrywamy cieszącą się dużą popularnością powłoką Soft Touch, która sprawia, że przedmioty są delikatne, miłe w dotyku. Przy tworzeniu wyjątkowych gadżetów reklamowych stosujemy też technikę piaskowania, grawerując logo firmy czy inne drobne zdobienia.
  • Nadruk na kubku. Wykonamy dowolny nadruk na kubku – zarówno proste, jak i bardziej złożone i wymagające projekty, niezależnie od liczby kolorów czy detali i miejsca znakowania. W zależności od oczekiwanego efektu i specyfiki projektu, ale i Twojego budżetu zastosujemy technikę kalkomanii ceramicznej, sublimacji czy Xpression.
  • Personalizowane opakowanie gadżetu. Nasi Klienci chętnie decydują się również na spersonalizowane opakowanie gadżetów: pudełka z nadrukiem lub banderolą. Zyskujesz gotowe do wręczania stałym czy potencjalnym klientom prezenty firmowe. A opakowanie to kolejna przestrzeń reklamowa – na której umieścisz nie tylko logo swojej firmy, ale i złożone komunikaty marketingowe.

 


 

Tak pachnie Twoja marka – zapachowe gadżety reklamowe

Kubek z reklamowym nadrukiem posłuży wiernie przez wiele lat – eksponując klienta na logo firmy i przekaz marki. Mamy wzrok, dotyk (miękka powłoka Soft Touch), a co z pozostałymi zmysłami? Wykorzystaj jeszcze zapach: podaruj klientom albo partnerom biznesowym zapachową świecę czy dyfuzor o aromacie Twojej marki i – tak jak w przypadku kubków – o spersonalizowanym designie (kolor, logo, nadruk i powłoki wykończeniowe). Takie produkty premium świetnie sprawdzają się też w roli nagród w konkursach i akcjach oraz przy pozyskiwaniu nowych odbiorców na wydarzeniach i targach.

Nie od dziś wiadomo, że ładny zapach wzbudza same pozytywne uczucia – kojarzy się z relaksem i miło spędzonym czasem, dodaje też energii, korzystnie nastraja i często wyzwala określone działania. Ma niezwykłą moc przyciągania i jest potężnym orężem marketingu. Wykorzystaj go, dopasowując aromat świecy czy dyfuzora z naszej bogatej palety do charakteru swojej marki, specyfiki grupy docelowej albo reakcji, jaką chcesz uzyskać.