Upominki reklamowe to skuteczny, ekonomiczny i przyjemny dla odbiorców sposób promocji, ale i rodzaj wizytówki Twojej firmy. Od ich praktyczności, estetyki i dobrej personalizacji zależy efektywność reklamy, a od jakości, profesjonalizmu – wizerunek przedsiębiorstwa. W Premier Group dbamy o oba te aspekty. Proponujemy zdobione według projektu, ładne, trwałe i użyteczne przedmioty do domu i biura – eleganckie świece i dyfuzory oraz uniwersalną ceramikę i szkło: filiżanki i kubki reklamowe z nadrukiem.

Pruszków i okolice – zapraszamy zarówno małe, jak i duże firmy, różne organizacje i agencje reklamowe do współpracy z Premier Group. Działamy zdalnie: elastycznie i wygodnie. Upominki z oferty znakujemy i zdobimy wieloma technikami i precyzyjnie według projektu. Gadżety reklamowe w Pruszkowie dostarczamy na wskazany adres.

 

Gadżety reklamowe Pruszków

Stworzone według Twojego projektu kubki reklamowe – Pruszków i okolice

 

Skuteczne akcesoria reklamowe czasem muszą być po prostu uniwersalne – trafiać w potrzeby i gusta szerokiego grona odbiorców i potencjalnych klientów. Propozycji jest wiele, ale jeśli gadżet naprawdę ma się przydać, służyć codziennie przez długi czas, i to przy tych przyjemnych czynnościach, proponujemy filiżankę lub kubek. Przygotuj fajny, ciekawy projekt, a firmowy upominek szybko zyska rangę tego ulubionego naczynia na poranną kawę czy relaksującą herbatę. Podepniesz więc swoją markę pod takie doznania i emocje jak przyjemność, spokój, radość czy dobry nastrój. Chętnie też zresztą pomożemy Ci taki design gadżetu opracować.

Kubki i filiżanki przygotowaliśmy w różnych wariantach pod względem pojemności i kształtów. Możesz także zdecydować się na niezwykle praktyczny i oryginalny kubek termiczny albo termoaktywny (zmieniający kolor). Ofertę uzupełniamy o szklanki czy kufle i popielnice. Mamy też coś dla właścicieli czworonogów: miski dla zwierząt.

Dlaczego szkło i ceramika reklamowa? Przede wszystkim ze względu na możliwość pełnej personalizacji sporej powierzchni, estetykę i trwałość, większą niż w przypadku np. tworzyw sztucznych czy tekstyliów.

 


 

Nietypowe gadżety reklamowe w Pruszkowie? Zamów w Premier Group!

 

Czasem jednak artykuły reklamowe muszą być i uniwersalne, i jednocześnie również eleganckie, szykowne, przedstawiać nieco większą wartość. W takiej roli świetnie sprawdzają się sojowe świece w szkle i dyfuzory z patyczkami. To doskonałe upominki dla ważnych klientów, kontrahentów, partnerów lub sponsorów, a także przyjemne nagrody w konkursach i akcjach marketingowych. Tak jak kubki i pozostałe gadżety z oferty personalizujemy je, stosując różne techniki zdobienia.

Polecamy zamówić dyfuzory powietrza także do firmy: biura, sklepu czy salonu, jako narzędzie marketingu sensorycznego. Za pomocą dobrze dobranego zapachu (mamy naprawdę bogatą paletę) ukształtujesz nastrój i motywację klientów. Jeśli podarujesz klientowi ten sam aromat w formie dyfuzora czy świecy, połączysz miłe wspomnienia i skojarzenia ze swoją firmą.

Nie tylko logo firmy – pełna personalizacja gadżetów reklamowych

 

Skuteczne gadżety reklamowe to coś więcej niż praktyczne przedmioty z logo firmy. To także inne elementy graficzne, napisy, dopasowane kolory czy detale wykończenia, które wspólnie składają się na spójny komunikat marketingowy. Dlatego znakujemy i zdobimy je wieloma różnymi technikami, realizując każdy, także złożony projekt.

  • Zamówisz u nas gadżet reklamowy w kolorze idealnie dobranym do marki, kampanii, odbiorcy czy okazji. Na kubki, świece i pozostałe produkty nakładamy powłoki wodne HydroColor, dostępne w większości barw Pantone. Stosujemy też malowanie wszkliwne (InGlaze), które wyróżnia się trwałością – taki kubek, filiżankę można czyścić w zmywarce: reklama się nie uszkodzi.
  • Na gadżetach reklamowych przygotowujemy dowolne nadruki, bez ograniczeń w liczbie kolorów czy miejsc znakowania. W zależności od np. projektu i budżetu drukujemy technikami kalkomanii ceramicznej, sublimacji lub Xpression. Nasi specjaliści (i nowoczesne maszyny!) precyzyjnie przenoszą niuanse projektu na podłoże, zachowując detale, barwy i przejścia tonalne.
  • Akcesoria reklamowe także piaskujemy: grawerujemy i powlekamy powłoką Soft Touch, która daje efekt miękkości w dotyku. Obie te techniki zdobienia dodają przedmiotom elegancji i subtelności. Wypiaskowane logo to genialny akcent w minimalistycznym lub luksusowym projekcie. Możesz także zdecydować się na powłokę matową, błyszczącą czy metaliczną.

Gotowe gadżety na życzenie również pakujemy w spersonalizowane pudełka (nadruk, banderola, naklejki informacyjne) i całość dostarczamy na wskazany adres na terenie całej Polski. Zapraszamy!