W Premier Group znamy przepis na skuteczne akcesoria reklamowe: trzeba połączyć oryginalność, praktyczność, trwałość i estetykę oraz doprawić je zależną od potrzeb i celu dozą personalizacji. Tak właśnie powstają nasze gadżety – zdobione według projektów świece i dyfuzory zapachowe, szkło i kubki reklamowe.

Inowrocław gości na liście miast, z których pochodzi wielu naszych Klientów – dołącz do tego grona, zyskaj skuteczne narzędzie reklamy i budowania marki i błyskawicznie wyróżnij się na tle innych firm na rynku. Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu.

gadżety reklamowe Inowrocław

Kubki reklamowe z nadrukiem? Inowrocław wybiera… Premier Group!

W Premier Group od lat stawiamy na maksymalną wygodę, szybkość, bezpieczeństwo współpracy – cały proces zamówienia, łącznie z doradztwem i wykonaniem projektu czy pomocą w jego dopracowaniu, realizujemy zdalnie. Właśnie w ten sposób pracujemy z Klientami z Inowrocławia i całej Polski, przygotowując m.in. unikatowe kubki reklamowe z nadrukiem, które są naszym sztandarowym wyrobem. Umożliwiamy wybór produktu z naszej oferty oraz dostarczenie własnej ceramiki, na której ma powstać reklama. Proponujemy kilka metod personalizacji.

  • Malowanie kubków. Kubki barwimy na trzy sposoby. Pierwszy to powłoka wodna HydroColor w wariantach matowym, błyszczącym i metalicznym, która jest dostępna w większości kolorów według palety Pantone. Kolejne techniki to niezwykle trwałe barwienie wszkliwne (InGlaze) i naszkliwne (OnGlaze).
  • Nadruk na kubkach. W zależności od projektu stosujemy druk cyfrowy oraz kalkomanię ceramiczną i technologię sublimacji. Wykonujemy zarówno logo firmy – czyli minimalistyczne grafiki – jak i złożone, wielokolorowe projekty reklam. Nadruk łączymy z barwieniem oraz innymi metodami zdobienia.
  • Piaskowanie i inne. Znak firmowy na kubku świetnie prezentuje się także w formie wypiaskowanej – wygrawerowanej, dając tak elegancki efekt, jak np. haftowane logo na tkaninie. Ciekawym pomysłem są też powłoki zewnętrzne – termoaktywna (zmienia kolor) lub elegancka i miękka w dotyku Soft Touch.

Poza klasycznymi kubkami proponujemy również filiżanki, kufle, popielnice, zestawy naczyń czy miski dla zwierząt – wszystkie zdobimy według indywidualnego projektu. Dostępne produkty oraz zakres usług dopasowujemy także do potrzeb Klientów.

Pomysł na oryginalny gadżet? Postaw na produkty zapachowe!

W Premier Group cenimy oryginalność, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć gadżetów niecodziennych – idealnych na upominki firmowe dyfuzorów i świec, wykorzystywanych przez naszych Klientów także jako narzędzie marketingu sensorycznego. Podobnie jak kubki oba te produkty w pełni personalizujemy, również w sferze zapachów. Przygotowaliśmy bogatą paletę aromatów, które wpisują się świetnie w różne typy działalności oraz odmienne grupy odbiorców.

  • Świece w szkle. To naturalne świece sojowe produkowane przez naszą firmę. Proponujemy również usługę Private label, czyli wykonanie świecy pod marką naszego Klienta. Szklane naczynia barwimy, piaskujemy i powlekamy powłoką Soft Touch oraz przygotowujemy na nich nadruki. Genialnym dodatkiem jest drewniane wieczko i personalizowany kartonik: powstaje produkt premium.
  • Dyfuzory zapachowe. Te upominki składają się ze szklanych naczyń, które wypełnia się aromatem, oraz patyczków zapachowych, które uwalniają zapach. Naczynia malujemy i zdobimy logo firmy oraz innymi projektami. Taki zestaw świetnie sprawdza się zarówno w biurze, jak i w punkcie firmowym, jest także chętnie wybierany na prezent premium dla klienta, pracownika czy partnera.

Jak przebiega realizacja gadżetów reklamowych?

Wyślij zapytanie poprzez formularz w zakładce „Kontakt”, napisz wiadomość e-mail lub zadzwoń: w przypadku każdego naszego Klienta – niezależnie od tego, czy jest to agencja reklamowa, duża organizacja czy rodzinna firma – dostosowujemy zakres i przebieg współpracy do potrzeb i oczekiwań, również w kwestii projektów. Termin realizacji oraz koszt ustalamy po poznaniu szczegółów. Minimalna liczba gadżetów w zamówieniu zależy od typu produktu: wykonujemy zarówno małe, jak i hurtowe nakłady. Współpracujemy także z firmami przewozowymi, dostarczając zamówienie na dowolny adres. Sprawdź nasze prace w zakładce „Galeria realizacji”.

Zapraszamy do kontaktu – porozmawiajmy!