Gadżety promocyjne to inwestycja w sukces kampanii reklamowej i pozytywny wizerunek firmy, w zwiększenie świadomości marki i relację z odbiorcami czy partnerami biznesowymi – jednak nie każdy upominek równie skutecznie realizuje te cele. Dlatego w Premier Group skupiamy się na użyteczności, trwałości i estetyce oraz pełnej personalizacji wartościowych gadżetów, takich jak świece zapachowe w szkle, dyfuzory i kubki reklamowe.

Łódź i okolice obejmujemy pełnym pakietem naszych usług: od doradztwa w wyborze gadżetu, przez zaprojektowanie i spersonalizowanie produktu, po ładne opakowanie i dostarczenie zamówienia na wskazany adres. Zapraszamy do kontaktu!

gadżety reklamowe Łódź

Kubki reklamowe z nadrukiem – Łódź wybiera Premier Group!

Skutecznie wspierające cele biznesowe gadżety reklamowe łączy kilka cech: trwałość, użyteczność i funkcjonalność, większa niż symboliczna wartość i walory wizualne. Do tego artykuły reklamowe powinny również budzić pozytywne skojarzenia. Elementem niezbędnym jest też pełna personalizacja – obejmująca nie tylko logo firmy, ale także całą sferę komunikacji i designu, w tym kolorystykę czy charakter wykończenia.

Propozycją gadżetu łączącego wszystkie powyższe cechy i idealnego do personalizacji jest nasza specjalność, czyli kubki reklamowe z nadrukiem na podstawie indywidualnego projektu, bez ograniczeń w zakresie liczby kolorów oraz detali i miejsca znakowania. Przygotowaliśmy kilka modeli produktu, a także kubki termiczne i filiżanki. Kubek świetnie uzupełnia firmowe artykuły biurowe jako gratis do zamówienia czy nagrody takie jak odzież reklamowa w akcjach marketingowych.

Poza kubkami proponujemy inne rodzaje ceramiki i szkła, m.in. kufle, popielnice czy miski dla zwierząt. Z naszymi Klientami współpracujemy także w zakresie zdobienia produktów spoza oferty – dostarczanych nam do malowania i drukowania.

Świece i dyfuzory, czyli oryginalne upominki reklamowe

W Premier Group specjalizujemy się również w tworzeniu niezwykle oryginalnych gadżetów reklamowych – świec i dyfuzorów zapachowych. To dobry pomysł na elegancki, wartościowy upominek firmowy dla pracownika, ważnego klienta bądź partnera w biznesie. Genialnie sprawdza się jako podarunek dla uczestników eventu czy wykładu obok takich gadżetów jak artykuły piśmiennicze i teczki konferencyjne.

Świece i dyfuzory zapachowe personalizujemy nie tylko z zewnątrz, lecz i w sferze zapachu, dobierając aromat do grupy docelowej albo też specyfiki działalności firmy, oczekiwanych skojarzeń czy reakcji. Chętnie używane w prywatnej przestrzeni gadżety zapachowe genialnie wzmacniają świadomość i przywiązanie do marki, pomagają budować silną relację z odbiorcą.

Nasi Klienci chętnie wykorzystują dyfuzory zapachowe także w swojej firmie, placówce czy sklepie, jako narzędzie marketingu sensorycznego – tworząc klimat, doznania i wspomnienia wspierające efektywną pracę i skuteczną sprzedaż. A dokładnie ten sam aromat – podarowany odbiorcy w formie świecy, dyfuzora – budzi kolejno miłe, pozytywne skojarzenia i zapada w pamięci odbiorcy jako marka.

W 100% spersonalizowane gadżety reklamowe w Łodzi

Ceramikę i szkło, w tym kubki reklamowe oraz świece czy dyfuzory, zdobimy różnymi technikami w zależności od oczekiwanego efektu i budżetu.

  • Malowanie gadżetów. Wykorzystujemy trzy techniki barwienia – InGlaze, czyli ultratrwałe barwienie wszkliwne, OnGlaze (naszkliwne) oraz HydroColor, powłokę wodną dostępną w większości kolorów według palety Pantone.
  • Nadruk na gadżecie. W zależności od budżetu, projektu, pożądanego efektu stosujemy techniki kalkomanii ceramicznej, Xpression lub sublimacji. Projekt odwzorowujemy precyzyjnie, nie ogranicza nas liczba i złożoność barw, detali.
  • Wykończenie gadżetu. Logo na kubku lub świecy nie tylko drukujemy, ale i piaskujemy: grawerunek prezentuje się bardzo elegancko, subtelnie. Taki efekt osiągamy również poprzez nałożenie miękkiej w dotyku powłoki SoftTouch.
  • Zapach świecy i płynu do dyfuzora. Zapachowe gadżety reklamowe wiążą się też z personalizacją aromatu. Przygotowaliśmy bogatą paletę zapachów, tak że dobierzesz je precyzyjnie do charakteru firmy, odbiorców i potrzeb chwili.
  • Opakowanie gadżetu. Na życzenie przygotowujemy opakowania gadżetów, w pełni spersonalizowane, zadrukowane na podstawie projektu lub z firmową banderolą. Otrzymujesz gotowy do wręczenia, elegancki zestaw.

Podobnie jak w całej Polsce w mieście Łódź i w okolicach współpracujemy z naszymi Klientami zdalnie. Wszystkie szczegóły zamówienia dogramy telefonicznie i mailowo, oszczędzając Twój cenny czas i energię. Chętnie doradzimy w wyborze gadżetu, stworzymy projekt designu i doradzimy w doborze metod personalizacji.