Szukasz gadżetów reklamowych innych niż wszystkie – kalendarze, torby i długopisy reklamowe nie do końca spełniają wyznaczone im cele? Planujesz coś… większego lub praktyczniejszego i chcesz faktycznie wprowadzić swoją markę do prywatnego życia klientów? Mamy kilka propozycji! Postaw naużyteczną, trwałą, estetyczną i w pełni spersonalizowaną ceramikę – świece i dyfuzory zapachowe, szkło i filiżanki czy kubki reklamowe.

Lublin i okolice kontra skuteczne gadżety reklamowe? Zapraszamy do naszej Premier Group. Współpracujemy z pełni zdalnie. Uzgadniamy wybór produktu i projekt, dalej personalizujemy, pakujemy, dostarczamy gadżety reklamowe w Lublinie (i okolicach) – prosto do Twoich rąk.

Praktyczne, ładne i spersonalizowane gadżety reklamowe w Lublinie

Nasz przepis na skuteczny gadżet reklamowy jest prosty: to przedmiot codziennego użytku, do domu lub biura, ładny, praktyczny i trwały – taki jak filiżanka lub kubek, kufel, popielnica, miska dla zwierząt, świeca lub dyfuzor. Szkło i ceramikę łączy coś jeszcze: spora, gładka, równa, czyli idealna do zagospodarowania powierzchnia, doskonałe miejsce na reklamy. Jak to działa?

  1. Wybierasz produkt z oferty albo dostarczasz nam własną ceramikę. Nasza bogata oferta gadżetów reklamowych poleca się i chętnie pomożemy też dobrać odpowiedni, biorąc pod uwagę zakładane cele i specyfikę działalności firmy oraz potencjalnych klientów. Możesz też przesłać nam własną ceramikę, np. kubki, i powierzyć nam sam proces ich personalizacji.
  2. Przygotowujesz projekt personalizacji gadżetu reklamowego – możesz także zlecić to zadanie nam. Nasi specjaliści opracują design gadżetu na bazie Twoich pomysłów, wizji lub oczekiwań. Nie narzucamy żadnych ograniczeń w liczbie kolorów, detali i miejscu znakowania. Wykonamy każdy projekt. Mamy doświadczonych specjalistów i nowoczesny sprzęt: to duet doskonały.
  3. Malujemy, piaskujemy, powlekamy i wykonujemy nadruk. Gadżetom zwykle najpierw nadajemy kolor (malowanie HydroColor w wersji błyszczącej, matowej czy metalicznej bądź barwienie InGlaze lub OnGlaze). Proponujemy też wygrawerowanie logo firmy i naniesienie miękkiej w dotyku powłoki Soft Touch. Dalej przygotowujemy nadruk (kalkomania, sublimacja, Xpression).
  4. Na życzenie pakujemy gadżety to personalizowanego kartonu. Jeżeli chcesz zyskać gotowe do wręczenia upominki, chętnie przygotujemy również spersonalizowane opakowania (nadruk na kartonie, banderola) i zapakujemy do nich gadżety. Akcesoria reklamowe dostarczymy na wskazany adres.

Gadżety reklamowe Lublin

Kubki reklamowe z nadrukiem? Lublin i Premier Group!

Specjalność naszej firmy? Kubki reklamowe z nadrukiem. Przygotowaliśmy je w wielu wariantach (w tym kubki termiczne i termoaktywne) i wykonujemy na nich dowolne projekty, nie tylko logo firmy, ale również złożone ilustracje lub zdjęcia oraz skomplikowane zdobienia i inne projekty graficzne. Nie musisz martwić się o limit liczby kolorów bądź miejsce znakowania. Opracuj projekt według własnej wizji, a najwyżej delikatnie go zmodyfikujemy, jeśli w tej formie okaże się niemożliwy do realizacji. Odwiedź zakładkę „Galeria realizacji” i zainspiruj się!

Przygotowujemy zarówno tradycyjne kubki reklamowe, idealne na upominki czy też gratisy do większych zamówień albo nagrody w akcjach promocyjnych i konkursach, jak i elegancką ceramikę dla pracowników, partnerów biznesowych oraz wyposażenie hoteli, lokali gastronomicznych, biur czy placówek.

Elegancki prezent-reklama? Skorzystaj z zapachowych gadżetów reklamowych!

Jeśli szukasz gadżetu jeszcze oryginalniejszego, wartościowego i eleganckiego, który z pewnością trafi do domu odbiorcy, proponujemy zapachowe świece w szkle oraz dyfuzory z patyczkami. Poza sferą wizualną personalizujemy je także pod kątem zapachu – aromat dobierzesz do specyfiki swojej firmy i wizerunku marki, charakterystyki grupy docelowej albo okazji i celów, które chcesz osiągnąć. Produkty tego typu kojarzą się z relaksem, chwilą dla siebie, miło spędzonym czasem – i pod te skojarzenia podepniesz swoją markę.

Dyfuzory z idealnie dopasowanym zapachem wykorzystasz też w firmie – w placówce czy sklepie – do aromatyzowania pomieszczeń. Jeśli kolejno podarujesz klientom ten sam aromat w formie świecy czy dyfuzora, silnie wpłyniesz na świadomość istnienia i wizerunek marki.