Notesy, długopisy i torby reklamowe – wszystko już było. Szukasz czegoś, z czym się naprawdę wyróżnisz i mocno zapunktujesz u obecnych lub nowych klientów? I kogoś, kto przygotuje unikatowe gadżety reklamowe w Legionowie? To jesteś we właściwym miejscu. Stworzymy dla Twojej firmy praktyczne i spersonalizowane akcesoria i ozdoby do użytku domowego, takie jak świece sojowe w szkle, dyfuzory i filiżanki czy kubki reklamowe.

Legionowo i okolice – zapraszamy do współpracy z naszą Premier Group. Jesteśmy z Poznania, ale to nic, bo wszystkie szczegóły dogramy wygodnie zdalnie i dostarczymy Ci gotowe gadżety reklamowe w Legionowie i okolicach, gdziekolwiek potrzebujesz.

Szkło i ceramika + pełna personalizacja – gadżety reklamowe w Legionowie Gadżety reklamowe Legionowo

Gadżety promocyjne to dość specyficzne narzędzie marketingu: z jednej strony należą do nich symboliczne długopisy reklamowe, z drugiej naprawdę wartościowe produkty jak rowery i elektronika. A pośrodku tekstylia, koszulki czy czapki reklamowe, które zwykle giną w czeluściach szafy. W Premier Group wychodzimy z tego impasu. Mamy dla Ciebie reklamową ceramikę i szkło, od kubków i filiżanek, przez kufle i miski dla zwierząt, po piękne i praktyczne ozdoby, świece i dyfuzory. Nie inwestujesz fortuny, a zadowalasz obecnych i nowych klientów, wręczając im trwałe, ładne i użyteczne przedmioty, które po prostu im się przydadzą.

Szkło i ceramika mają też sporą, gładką, łatwą do zagospodarowania powierzchnię – i my ją wykorzystujemy w 100% procentach. Zdobimy i personalizujemy gadżety reklamowe na podstawie indywidualnego projektu. Możesz go opracować (i nam przesłać) lub zlecić nam przygotowanie kreacji. Co proponujemy?

Świece, dyfuzory i kubki reklamowe z nadrukiem – Legionowo

  • Gadżety w różnych wariantach. Najpierw wybierasz swój kubek, filiżankę czy świecę z wielu dostępnych wariantów, przygotowaliśmy też dwa unikatowe modele dyfuzorów. Kształt, pojemność, typ (np. kubek zwykły lub termiczny) i wykończenie (np. świeca z wieczkiem) – różne produkty mają różny charakter.
  • Dowolny nadruk i kolor. Dostosujesz kolorystykę gadżetu do identyfikacji wizualnej marki albo pod planowane kampanie reklamowe. Barwimy techniką HydroColor (większość barw wg Pantone), a także wszkliwnie (dla największej trwałości). Na gadżet naniesiemy logo firmy, ale też inne elementy graficzne i zdjęcia. Stosujemy techniki kalkomanii ceramicznej, sublimacji lub XPression, realizujemy dowolne nadruki bez ograniczeń w sferze liczby kolorów.
  • Grawerunek logotypu firmowego. Oprócz nadruku proponujemy jeszcze piaskowanie, czyli grawerowanie, loga firmy. W ten sposób design zyskuje na subtelności i elegancji. Wypiaskowane logo również możemy pomalować – to świetne rozwiązanie dla minimalistycznych projektów i efektu klasy premium.
  • Miękka w dotyku powłoka SoftTouch. Mamy dobry wygląd, pora więc na pozostałe zmysły. Akcesoria reklamowe powlekamy powłoką SoftTouch, która daje wrażenie miękkości w dotyku. Wykończenie jest jedwabiste, przyjemne, a jeszcze wizualnie dodaje elegancji i wytworności.
  • Opakowanie materiałów reklamowych. Gotowe gadżety możemy jeszcze dla Ciebie zapakować, trafią więc do firmy gotowe do wręczenia. Przygotujemy zgrabne kartoniki w wybranym kolorze i z nadrukiem lub z banderolą. Gadżety opakowane ładniej się prezentują, wywołują dreszczyk ekscytacji (któż nie lubi rozpakowywać prezentów?), a jeszcze bezpieczniej je przewieziesz na docelowe miejsce.


Zapachowe upominki firmowe, czyli oryginalna reklama

Czy Twoja marka pachnie? Zapach to potężne narzędzie marketingowe – wprawia w określony nastrój, buduje i budzi skojarzenia oraz skłania do działania. Zamknij go w postaci świecy lub dyfuzora, a podarujesz swoim odbiorcom przyjemność i relaks, energię i świetne samopoczucie czy dobre wspomnienia, które od tej chwili będą mniej lub bardziej świadomie wiązać z Twoją marką. Te gadżety klasy premium idealnie sprawdzają się jako upominki dla partnerów biznesowych, nagrody w konkursach, prezenty w programie lojalnościowym albo dodatki do Twoich usług.

Skontaktuj się z nami – porozmawiajmy o Twoim projekcie i uzgodnijmy szczegóły. Współpracujemy z dużymi i małymi podmiotami o różnym profilu (firma, instytucja, agencja reklamowa), nie narzucamy dużej liczby sztuk w zamówieniu. Przygotowane gadżety dostarczamy na dowolny adres na terenie miejscowości Legionowo (a także całej Polski).