Co sprezentować potencjalnemu lub stałemu klientowi, żeby zadbać o dobre pierwsze wrażenie i efekt WOW: zaskoczyć, zdobyć jego uwagę i sympatię? Długopisy, notesy i torby: to odrobinę za mało, a poza tym już było? Mamy dobrą propozycję. Weźmy na warsztat użytkową ceramikę i szkło – praktyczne, trwałe i ładne dyfuzory do aromatyzowania wnętrz, nastrojowe świece sojowe, unikatowe filiżanki i kubki reklamowe z nadrukiem.

Toruń i okolice – zapraszamy do współpracy z naszą firmą Premier Group. W ofercie przygotowaliśmy wiele różnych praktycznych upominków dla klientów, które w 100% personalizujemy przez nadanie im określonego koloru i wykończenia oraz wykonanie nadruku lub grawerunku. Gotowe gadżety reklamowe w Toruniu dostarczamy przez kuriera na dowolny adres.

gadzety reklamowe torun

Przygotowane według Twojego projektu kubki reklamowe – Toruń i okolice

 

Najlepsze gadżety reklamowe łączy uniwersalność, praktyczność i ładny wygląd. Jeśli więc szukasz drobnych, ale wartościowych upominków na różne okazje i dla szerokiej grupy odbiorców, postaw na kubki reklamowe: klasyczne, termoaktywne lub termiczne. Przygotujemy je w potrzebnym kolorze oraz zrobimy na nich nadruk według projektu. W ofercie znajdziesz je w różnym kształcie i pojemności – możesz też dostarczyć nam własne, a skorzystać tylko z usługi zdobienia. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się eleganckie filiżanki oraz inne wyroby ceramiczne i szklane takie jak kufle, szklanki, popielnice czy miski dla zwierząt. Wykorzystasz je w ramach gadżetów, ale też jako zaplecze w swojej firmie. Znakujemy wyposażenie dla hoteli i lokali gastronomicznych.

Nietypowe gadżety reklamowe w Toruniu – świece i dyfuzory zapachowe

 

A jeśli potrzebujesz eleganckich i wartościowych upominków klasy premium – takich do wręczania np. podczas spotkań biznesowych, oprócz filiżanek zaproponujemy Ci sojowe świece w szkle bądź dyfuzory z patyczkami. To gadżety zapachowe i jednocześnie piękne ozdoby wnętrza. Nasi Klienci chętnie zamawiają je jako prezenty okolicznościowe i „pamiątki” z targów i eventów dla partnerów biznesowych czy ważnych klientów. Dyfuzory warto kupić także do firmy: sklepu, placówki, salonu i wykorzystać w formie narzędzia marketingu sensorycznego. Dobrze dobrany zapach wspiera dobry nastrój i skłania do działania, a poza tym jest jak drugie firmowe logo.

 


 

Dowolny nadruk i wiele technik zdobienia – personalizacja gadżetów reklamowych

 

Wszystkie nasze różnorodne gadżety reklamowe personalizujemy, dopasowując je do marki, firmy, klientów czy okoliczności wręczania. Tworzysz własny projekt designu upominku, a my przenosimy go na produkt. Tym samym powstaje unikatowy prezent firmowy. W procesie zdobienia wykorzystujemy wiele technik.

  • Malowanie, czyli gadżet w kolorze. Kubek, świecę czy dyfuzor lub jeszcze inny upominek z naszej oferty zamówisz w wybranym kolorze. Nakładamy na nie powłoki wodne HydroColor, dostępne w większości barw według Pantone, ale także malujemy ceramikę naszkliwnie i wszkliwnie (w ten sposób zyskuje z kolei najwyższą odporność na czyszczenie i trwałość).
  • Dowolne nadruki na gadżetach. Nie ograniczamy projektów: ani w sferze liczby kolorów, ani pod kątem rozmiaru czy miejsca nadruku. Przygotowujemy również bardzo złożone projekty graficzne z licznymi detalami i z widocznymi przejściami tonalnymi. W zależności od budżetu, pomysłu i oczekiwań co do efektu stosujemy techniki kalkomanii ceramicznej, sublimacji i Xpression.
  • Powłoki wykończeniowe i grawerunki. Powłoki wodne mamy dostępne w kilku wariantach, w tym błyszczącym, matowym i metalicznym. Nakładamy też wykończenia Soft Touch, jedwabiste i miękkie w dotyku. Zamiast nadruku logo możemy zaproponować przygotowanie grawerunku (piaskowanie). Dzięki kilku zabiegom otrzymujemy konkretny styl i unikatowy design gadżetu.
  • Dobrze dopasowany zapach. Jeśli chodzi o zapachowe gadżety reklamowe – świece i dyfuzory, personalizacji podlega także ich zapach. Opracowaliśmy pokaźną paletę aromatów dopasowanych do różnych branż, specyfiki marek i ich odbiorców, ale także okazji i okoliczności wręczania prezentów (np. zapach świąteczny, bożonarodzeniowy).

Ponadto zamówione gadżety reklamowe możemy jeszcze przygotować do wręczenia – zapakować do kartonowych pudełek, również spersonalizowanych (z banderolą bądź nadrukiem). Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do kontaktu.