Gadżety firmowe to więcej niż przedmioty z logo marki i sposób na reklamę – to przede wszystkim wizytówka Twojej firmy. Wartość i jakość produktów wręczanych klientom, partnerom biznesowym mówi wiele o pozycji przedsiębiorstwa oraz ma ogromny wpływ na kształtowanie wizerunku marki, jej atrakcyjność. Daj się poznać od najlepszej strony – podaruj swoim klientom czy kontrahentom eleganckie i wartościowe, praktycznie i pięknie zdobione zapachowe świece i dyfuzory, wytworne filiżanki czy oryginalne kubki reklamowe.

Radom i okolice – po wyjątkowe gadżety reklamowe zapraszamy do Premier Group. Malujemy, piaskujemy i powlekamy powłokami wykończeniowymi. Przygotowujemy dowolne nadruki i pakujemy upominki w spersonalizowane opakowania. Doradzimy, pomożemy i zainspirujemy!

gadzety reklamowe radom

Praktyczny gadżet + 100% personalizacji = skuteczna reklama

Nasze cele? Twoja silna marka, która jak magnes przyciąga i zatrzymuje odbiorców, a dzięki temu rozwija się, wzmacnia swoją pozycję i mnoży zyski. Nasze narzędzia? To praktyczne, wartościowe, eleganckie przedmioty, które dzięki zdobieniu i personalizacji zmieniają się w skuteczne gadżety reklamowe, aby budować pozytywny wizerunek firmy i wzmacniać świadomość jej istnienia, ale też zaskarbiać sympatię i wdzięczność obecnych i potencjalnych klientów czy partnerów w biznesie.

Stawiamy na ceramikę i szkło, nieco bardziej uniwersalne kubki, filiżanki i fantastyczne akcesoria domowe: świece w szkle, dyfuzory. Przygotujemy też szklanki, kufle, kieliszki, popielnice, zestawy naczyń czy miski dla zwierząt. Wszystkie gadżety promocyjne personalizujemy według indywidualnego projektu – który nam dostarczysz lub zlecisz do opracowania.

Świece, dyfuzory i kubki reklamowe z nadrukiem – Radom i Premier Group!

Specjalność naszej firmy: eleganckie kubki z nadrukiem, spersonalizowane świece w szkle i dyfuzory. Idealny pomysł na upominek firmowy, prezent świąteczny i nagrodę w konkursie. Świetna jakość, unikatowy design i 100% personalizacji.

  1. Po pierwsze kolor. Kubki, świece czy dyfuzory dopasujemy do identyfikacji wizualnej Twojej marki, specyfiki grupy odbiorców albo… okazji. Na ceramikę i szkło nakładamy powłoki wodne HydroColor (większość kolorów Pantone) z wykończeniem błyszczącym, matowym czy metalicznym. W przypadku kubka, filiżanki proponujemy też malowanie wszkliwne, niezwykle trwałe.
  2. Po drugie nadruk. Wszelkiego rodzaju nadruki na gadżetach ceramicznych i szklanych wykonujemy z pomocą technik technologii kalkomanii ceramicznej, sublimacji lub Xpression. Wybór zależy od oczekiwanego efektu, ale i budżetu. Nie narzucamy żadnych ograniczeń w kwestii liczby kolorów projektu czy miejsca znakowania, a wszystkie detale wiernie odwzorowujemy.
  3. Po trzecie detale. W końcu efekt tkwi w szczegółach. Warto podkreślić takie elementy projektu jak logo firmy czy hasło reklamowe – wypiaskować je, czyli wygrawerować (zamiast nadrukowania). To doda im elegancji i subtelności. Te cechy wzmocni jeszcze nałożona na kubek, filiżankę, świecę i szklany dyfuzor powłoka Soft Touch. Gadżet stanie się przyjemnie jedwabisty w dotyku.
  4. I wisienka na torcie: opakowanie. Ładnie zapakowany gadżet prezentuje się zdecydowanie lepiej. Poza tym zyskujesz gotowy do wręczenia upominek i dodatkową sporą przestrzeń reklamową, na której też umieścisz nie tylko logo swojej firmy. Przygotujemy eleganckie kartoniki według Twojego projektu (lub nakładane na nie banderole) i zapakujemy w nie gotowe akcesoria reklamowe.

 


 

Pachnące gadżety reklamowe w Radomiu

W firmie ma się zwykle sporo różnych gadżetów reklamowych – długopisy i smycze, torby i notesy. Każdy z nich sam w sobie jest dobrym nośnikiem reklamy. Kluczem do sukcesu jest jednak przygotowanie i dobranie odpowiedniego gadżetu do tego klienta, na którym najbardziej zależy, do ważnego kontrahenta, partnera. I wtedy potrzeba czegoś znacznie bardziej wyrafinowanego i ekskluzywnego, czegoś, co o tę relację zadba, mile zaskoczy i dopieści odbiorcę.

Na wyjątkowe gadżety reklamowe dla wyjątkowych osób genialnie sprawdzają się sojowe świece zapachowe w szkle bądź dyfuzory. Eleganckie i gustowne, o mocy relaksowania i wprowadzania w dobry nastrój, sprawiają, że wszystkie te dobre emocje, które towarzyszą ich używaniu, zaczną teraz kojarzyć się Twoją firmą. A takie gadżety personalizujemy za pomocą nie tylko kolorystyki, logo i zdobień, ale również aromatu. Dobierzesz zapach do swojej firmy, marki lub klienta, okazji czy też reakcji, jaką chcesz wywołać – w ofercie przygotowaliśmy całą paletę oryginalnych zapachów do wyboru.

Wiesz już, czego wymagać od gadżetów reklamowych, jak wyróżnić firmę i za pomocą firmowych upominków przyciągnąć i zjednać odbiorców – teraz stwórzmy wspólnie świetny projekt. Zapraszamy do kontaktu.