Dobrze dobrane gadżety reklamowe to jedna z najskuteczniejszych form promocji – z jednej strony, jak to prezenty, pozyskują sympatię i wdzięczność klientów, a z drugiej sprawiają, że odbiorcy mają stały kontakt z logo i kolorami firmy (wzmacniając zatem świadomość marki). Jednak by ten mechanizm zadziałał maksymalnie dobrze, gadżet musi być wartościowy i praktyczny na co dzień, ładny i trwały. Świetnym wyborem jest więc eleganckie szkło i ceramika domowego użytku. A w tego typu upominkach specjalizujemy się w Premier Group. Zamówisz u nas oryginalne, w pełni spersonalizowane świece, dyfuzory, filiżanki i kubki reklamowe z nadrukiem.

Konin i okolice – zapraszamy do współpracy. Działamy zdalnie – szczegóły ustalamy mailowo i telefonicznie i elastycznie, bo liczy się Twoja wizja i oczekiwania. W ofercie kilkanaście technik personalizacji i zdobienia, które dobierzesz do swojego projektu. Gadżety reklamowe w Koninie dostarczamy na dowolny wskazany adres.

Gadżety reklamowe Konin

Praktyczne, ładne i trwałe – skuteczne gadżety reklamowe w Koninie

 

Pomysłów na upominek reklamowy jest wiele – od klasycznych notesów i kalendarzy, przez koszulki i parasole, po gadżety odblaskowe dla bezpieczeństwa drogowego. Gdy chcesz dotrzeć do szerokiego grona klientów z małym gestem, to dobre rozwiązania.

Jednak jeśli zależy Ci na „przekupieniu” odbiorców, pozyskaniu ich sympatii i wdzięczności, zbudowaniu relacji i profesjonalnego wizerunku firmy, to naszą propozycją jest ceramika użytkowa – artykuły domowe. To przedmioty reprezentujące już większą niż symboliczna wartość, praktyczne i trwałe. Takie, które z pewnością odbiorcy się przydadzą, a jeszcze będą mu służyć w najmilszych chwilach dnia codziennego takich jak poranna kawa czy gorąca wieczorna kąpiel.

Co proponujemy?

  • Uniwersalne kubki i filiżanki z dowolnym nadrukiem oraz w kolorach firmy lub kampanii reklamowej. Wybierz kubek zwykły, termiczny (trzymanie temperatury) lub termoaktywny (zmieniający kolor w reakcji na temperaturę) albo elegancką filiżankę. Wszystkie produkty są dostępne w różnych kształtach i stylach (minimalistyczne lub klasyczne, ozdobne) oraz pojemnościach.
  • Szkło i ceramikę użytkową – np. kufle, popielnice, talerze czy miski dla zwierząt. To propozycja na firmowe wyposażenie w branży hotelarskiej i gastronomicznej, które buduje profesjonalizm i świadomość marki. A zarazem pomysł na oryginalne gadżety reklamowe dla specyficznych działalności, grup odbiorców czy okazji (np. artykuły rozdawane na festynach, eventach).
  • Eleganckie zapachowe świece w szkle i dyfuzory do wnętrz. Nie należą do tych częściej wybieranych gadżetów promocyjnych, a więc jest to pomysł na wyróżnienie swojej firmy. Takie upominki klasy premium genialnie wspierają relacje biznesowe i akcje promocyjne – polecamy je jako prezenty dla ważnych klientów, partnerów i sponsorów czy jako nagrody w konkursach i loteriach.

 


 

W 100% spersonalizowane świece, dyfuzory i kubki reklamowe – Konin i okolice

 

Szkło i ceramika użytkowa mają jeszcze tę zaletę, że ich gładkie i spore powierzchnie to łatwe do pełnego zagospodarowania banery czy tablice reklamowe. I maksymalnie wykorzystujemy ten ich potencjał w procesie personalizacji upominków.

Jak to działa?

  • Prezent reklamowy w dowolnym kolorze. Każdy gadżet ceramiczny barwimy jedną z trzech technik. Jeśli zależy Ci na precyzyjnym dopasowaniu koloru, to polecamy powłokę wodną HydroColor (większość barw Pantone), w wariancie błyszczącym, matowym albo metalicznym. Dla największej trwałości proponujemy barwienie wszkliwne InGlaze (gadżety można myć w zmywarce).
  • Gadżet firmowy z dowolnym nadrukiem – bez ograniczeń w liczbie kolorów i miejscach znakowania. To może być tylko logo firmy lub napis, ale również złożona, bogata w detale kreacja z wykorzystaniem zdjęć, ilustracji czy motywów. Do projektu i budżetu dobieramy technikę druku: proponujemy metody sublimacji, kalkomanii ceramicznej lub Xpression.
  • Piaskowanie logo, powłoka miękka w dotyku, czyli detale dla efektu WOW. Jeśli chcesz zrobić na odbiorcy upominku naprawdę świetne wrażenie, polecamy wykończyć kubek (świecę, dyfuzor) aksamitną i przyjemną w dotyku powłoką Soft Touch. Ciekawy i niezwykle elegancki efekt daje też piaskowanie logo firmy, czyli grawerunek zamiast standardowego nadruku.
  • Dobór zapachu do firmy, branży i odbiorców lub okazji. W przypadku gadżetów zapachowych (świec w szkle i dyfuzorów powietrza) personalizujemy już nie tylko wizualną sferę produktu. Oprócz koloru, nadruków i wykończenia proponujemy bogatą paletę zapachów do wyboru, przygotowaliśmy propozycje dla różnych branż, grup docelowych i okoliczności wręczania upominków.
  • Spersonalizowane opakowania upominków: gadżety przygotowane do dystrybucji. Na życzenie gotowe gadżety reklamowe zapakujemy w ładne i trwałe kartonowe pudełka. Opakowania także personalizujemy: proponujemy wykonanie nadruku lub banderoli według indywidualnego projektu.

Zachęcamy do kontaktu: chętnie podzielimy się z Tobą doświadczeniem i nowinkami z branży i wesprzemy w przygotowaniu projektu gadżetu reklamowego. Zapraszamy!