Gadżety promocyjne to więcej niż długopisy, notesy i torby z logo firmy. Jeżeli chcesz aktywnie budować świadomość i wizerunek marki, docenić klientów i partnerów oraz zaintrygować potencjalnych odbiorców, postaw na wartościowe, praktyczne, ładne i trwałe, spersonalizowane przedmioty codziennego użytku czy akcesoria domowe, takie jak dyfuzory, świece, filiżanki lub kubki reklamowe.

Słupsk i okolice – zapraszamy do wygodnej i sprawnej, bo zdalnej współpracy z naszą firmą Premier Group. Oferujemy takie gadżety reklamowe w Słupsku, które realizują cele biznesowe, skutecznie wyróżniają firmę, zaskarbiając uwagę i sympatię klientów. Jesteśmy otwarci na pomysły, potrzeby i oczekiwania!

W 100% spersonalizowane gadżety reklamowe w Słupsku Gadżety reklamowe Słupsk

Masz już długopisy, notesy czy torby reklamowe, a szukasz czegoś oryginalniejszego i wartościowszego? Zapoznaj się z naszą ofertą – przygotowaliśmy paletę praktycznych i estetycznych, ceramicznych akcesoriów reklamowych, takich jak filiżanki i kubki, kufle i popielnice, miski dla zwierząt, świece w szkle i dyfuzory z patyczkami. Ich spore i gładkie powierzchnie wykorzystujemy jak tablice reklamowe.

Wszystkie proponowane gadżety reklamowe w 100% personalizujemy, stosując wiele technik zdobienia – według indywidualnego projektu. Możesz go nam dostarczyć lub zlecić jego przygotowanie naszym specjalistom – opracują propozycję dopasowaną do Twojej firmy, grupy docelowej i celów marketingowych, zawsze prz zachowaniu atrakcyjnych cen i na podstawie budżetu, jakim dysponujesz.

Nasze gadżety reklamowe malujemy, piaskujemy, wykańczamy, np. miękką w dotyku powłoką, i wykonujemy na nich dowolne nadruki. Proponujemy usługę pakowania – i wykonanie spersonalizowanych kartonów.

Kubki reklamowe z nadrukiem? Słupsk stawia na Premier Group!

W Premier Group specjalizujemy się w ceramice reklamowej i naszym sztandarowym wyrobem są kubki reklamowe z nadrukiem. W Słupsku i okolicach wykonaliśmy już wiele projektów – zobacz nasze prace, przechodząc do zakładki „Galeria realizacji”.

Jak to działa? Wybierasz kubek z oferty, jego kształt, pojemność, typ (kubki zwykłe, termiczne) lub dostarczasz nam własne produkty. Przygotowujesz projekt lub zlecasz nam jego opracowanie. Na podstawie projektu zdobimy Twoje gadżety. Co proponujemy?

  • Malowanie, barwienie ceramiki. Barwimy techniką HydroColor – według większości barw z palety Pantone i w wariancie błyszczącym, metalicznym lub matowym – a także trwałymi metodami InGlaze (wszkliwnie) i OnGlaze, które nadają kubkom odporność na czyszczenie, ścieranie i blaknięcie.
  • Piaskowanie i powłoka Soft Touch. W ostatnim czasie dużą popularność zyskała powłoka Soft Touch, która daje efekt miękkości w dotyku i elegancki wygląd w stylu premium. Ciekawym rozwiązaniem jest także wygrawerowanie logo firmy (piaskowanie). Wygrawerowane logotypy również barwimy.
  • Dowolny nadruk na kubku. Nie ma znaczenia liczba kolorów i detali (ani ich złożoność) i miejsce znakowania. Wykonamy dowolny, również trudniejszy projekt. Do niego i Twojego budżetu dobierzemy technikę druku: kalkomanię ceramiczną, sublimację lub Xpression.
  • Personalizowane opakowanie gadżetu. Całości dopełni przygotowane w ramach projektu opakowanie gadżetu. Proponujemy spersonalizowany karton z nadrukiem lub banderolą. Zyskasz gotowe do wręczenia gadżety promocyjne, które dostarczymy Ci na wskazany adres.

Niecodzienne gadżety promocyjne, czyli produkty zapachowe

Przygotowaliśmy także niecodzienne upominki dla ważnych klientów albo partnerów w biznesie i pracowników, które idealnie sprawdzają się jako prezenty świąteczne czy nagrody w konkursach i akcjach promocyjnych – to świece i dyfuzory zapachowe. Podobnie jak kubki malujemy je, powlekamy powłoką Soft Touch oraz wykonujemy na nich nadruki. Personalizacji podlega natomiast również sam zapach, który precyzyjnie dopasujesz do działalności firmy, wizerunku marki, specyfiki grup odbiorców, okazji czy celu, jaki chcesz zrealizować. Przygotowaliśmy bogatą paletę aromatów dopasowanych do różnych branż, grup docelowych i okazji.

Nasze dyfuzory zapachowe Klienci chętnie też wykorzystują u siebie w firmach, m.in. do aromatyzowania sklepów, placówek, by dalej ten sam zapach podarować w formie dyfuzora czy świecy swoim klientom – i zbudować sensoryczne skojarzenia z marką i jej ofertą.

Porozmawiajmy o Twoich pomysłach, celach, potrzebach – zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami!