Zamów upominki firmowe, które skutecznie zrealizują Twoje biznesowe cele: praktyczne, oryginalne, w pełni spersonalizowane gadżety – nie tylko z logo Twojej firmy. Połącz atrakcyjny wygląd, użyteczność i trwałość z unikatową estetyką. Przeniknij do życia prywatnego swojego klienta lub potencjalnego odbiorcy – nawiąż relację, ukształtuj świadomość i zaufanie do marki dzięki idealnie dopasowanym do firmy, odbiorców, celów artykułom domowym takim jak świece, dyfuzory zapachowe, filiżanki czy kubki reklamowe.

Gdynia i okolice – zapraszamy do Premier Group! Wybierz gadżet i przygotuj projekt lub zleć nam jego wykonanie. Malujemy, drukujemy, grawerujemy, nadajemy fakturę i pakujemy. Wysyłamy gotowe do wręczenia produkty. A wszystkie szczegóły ustalimy wygodnie zdalnie, oszczędzając Twój czas.

  Gadżety_reklamowe_Gdynia.jpg

Unikatowe artykuły promocyjne – postaw na oryginalność

Istnieje tylko jeden przepis na skuteczny gadżet reklamowy. To musi być przedmiot praktyczny, trwały, wartościowy, oryginalny i podatny na personalizację, dzięki której zostanie dopasowany do działalności firmy czy marki, specyfiki jej odbiorców i celów marketingowych. Zamień tradycyjne artykuły biurowe: notesy i długopisy, popularne latarki samochodowe lub powerbanki na taki prezent, który pozytywnie zaskoczy odbiorcę, trafi do jego domu czy biura: na unikatowy kubek lub filiżankę, dyfuzor albo świecę w szkle.

Oprócz kubków, świec, dyfuzorów znajdziesz u nas także mnóstwo innych produktów takich jak kufle, popielnice, filiżanki i czajniczki, kubki termiczne, a nawet miski dla zwierząt. Możesz też dostarczyć nam szkło i ceramikę do zdobienia. Z Premier Group precyzyjnie wpiszesz gadżety reklamowe w swoje potrzeby, oczekiwania i cele.

W 100% spersonalizowane gadżety reklamowe w Gdyni

Na terenie Gdyni i okolic proponujemy współpracę zdalną: wszystkie szczegóły zamówienia ustalimy mailowo lub telefonicznie, oszczędzając Twój czas. Jak to działa?

Wybierasz produkty z naszej oferty bądź dostarczasz nam własne. Przygotowujesz też projekt personalizacji gadżetów lub zlecasz opracowanie designu naszym specjalistom. W zależności od pomysłu, celów i budżetu proponujemy kilka etapów i wiele metod zdobienia gadżetów reklamowych.

  • Barwienie gadżetów. Kubki, świece, dyfuzory i wszystkie pozostałe gadżety zwykle najpierw malujemy. Stosujemy technikę barwienia HydroColor według większości barw z palety Pantone oraz niezwykle trwałe malowanie wszkliwne InGlaze i naszkliwne OnGlaze, także wewnątrz produktu.
  • Własny nadruk na gadżecie. To nie tylko logo firmy, ale i złożona grafika czy nawet ilustracja i zdjęcie. Wykorzystujemy trzy metody druku: kalkomanię ceramiczną, sublimację oraz Xpression w zależności od pomysłu i budżetu. Nie ogranicza nas liczba barw, złożoność detali ani miejsce znakowania gadżetu.
  • Piaskowanie i powłoka Soft Touch. Firmowe logo ciekawie prezentuje się też w formie grawerunku: piaskowanie nadaje gadżetowi minimalistyczny, lecz elegancki wygląd. Na szkło i ceramikę nakładamy również miękkie w dotyku powłoki Soft Touch: powstają niezwykle subtelne gadżety premium!
  • Dobór zapachu. Świece i dyfuzory to produkty zapachowe, personalizowane również pod kątem aromatu. Przygotowaliśmy całą paletę zapachów na różne okazje i pasujące do specyfiki działalności wielu firm, np. typowo męskie albo kobiece, uniwersalne czy ekskluzywne.
  • Personalizowane opakowanie. Już spersonalizowane gadżety reklamowe na życzenie zapakujemy do pudełek przygotowanych według Twojego projektu lub z banderolą z logo firmy czy kreacją reklamową. Część naszych produktów obejmujemy usługą Private label (przygotowujemy pod marką Klienta).

Kubki reklamowe z nadrukiem? Gdynia wybiera Premier Group!

Obok dyfuzorów zapachowych i świec naszym sztandarowym wyrobem są kubki reklamowe z nadrukiem. Zrealizujemy każdy projekt także najbardziej złożony i nieszablonowy. Przygotowaliśmy kilkanaście kubków o różnej pojemności i kształcie. Każdy z nich malujemy (również wewnątrz i z zachowaniem marginesu od gór, w wariancie błyszczącym, matowym lub metalicznym), piaskujemy i powlekamy elegancką powłoką Soft Touch. Na kubkach wykonujemy w zasadzie dowolny nadruk według projektu: bez ograniczeń w liczbie kolorów czy miejscach znakowania.

Sprawdź nasze realizacje i skontaktuj się z naszymi specjalistami: dobrze doradzimy i przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowania gadżetów reklamowych.