Inwestycja w gadżety reklamowe jest jedną z najefektywniejszych form promocji. Nie tylko zwiększa świadomość marki i buduje jej pozytywny wizerunek, ale też zaskarbia firmie sympatię i wdzięczność odbiorców. W końcu kto nie lubi dostawać prezentów? W Premier Group wynosimy firmowe upominki na jeszcze wyższy poziom: oferujemy w pełni spersonalizowane, ceramiczne i szklane akcesoria do domu bądź biura – pachnące sojowe świece, eleganckie dyfuzory, zdobione filiżanki i kubki reklamowe z nadrukiem.

Opole i okolice – zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Przygotowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i wartościowych upominków, które zdobimy wieloma technikami – także za pomocą nadruków według indywidualnego projektu. Wszystkie szczegóły ustalimy zdalnie, a gadżety reklamowe w Opolu dostarczymy na potrzebny adres.

gadzety reklamowe opole

Oryginalne kubki reklamowe – Opole i okolice

 

Szukasz czegoś uniwersalnego, ale wartościowszego niż notesy lub torby reklamowe? Postaw na gadżet, z którego odbiorca codziennie zrobi użytek w domu i biurze, wprawiając się przy tym w dobry nastrój: na ciekawą filiżankę lub kubek. Przygotowaliśmy je w ofercie w różnych wariantach pod względem kształtu, rozmiaru i pojemności. Mamy też kubki termiczne oraz z powłoką termoaktywną. Możesz także dostarczyć nam własną ceramikę do zdobienia.

Sporą i gładką powierzchnię filiżanki i kubka zagospodarujemy jak baner reklamowy – nadamy jej pasujący kolor i wykończenie (np. matowe, błyszczące lub miękkie w dotyku) oraz przygotujemy na niej dowolny nadruk według projektu. Może to być również bardzo skomplikowana grafika, ilustracja czy fotografia – nic nas w tej mierze nie ogranicza. Kubki reklamowe świetnie sprawdzają się jako niedrogie, lecz wartościowe upominki czy gratisy do zamówień.

Poza kubkami i filiżankami zamówisz u nas również inne przedmioty ceramiczne lub szklane: talerze, kufle i kieliszki, popielnice czy miski dla zwierząt.

 


 

Świece i dyfuzory, czyli zapachowe gadżety reklamowe

 

Jeśli chcesz się wyróżnić w dobrym stylu, dać odbiorcom coś praktycznego, a zarazem ładnego, bardzo dekoracyjnego, proponujemy naturalne sojowe świece w szkle i dyfuzory z patyczkami. Są to zapachowe gadżety reklamowe, czyli – oprócz dobrze dobranego koloru i indywidualnego nadruku – dopasujesz do swoich potrzeb jeszcze aromat. Przygotowaliśmy bogaty wybór różnorodnych zapachów, od świeżych i naturalnych po ekskluzywne, luksusowe i od bardzo kobiecych po typowo męskie.

Świece i dyfuzory mamy dostępne w różnych wariantach (świece także z wieczkami, a dyfuzory w formie buteleczki bądź eleganckiego naczynia). Są to przedmioty nie tylko praktyczne, ale stanowią również wyjątkową ozdobę domu i biura, a poza tym służą przyjemności czy relaksowi – marka buduje więc wyjątkowo pozytywne skojarzenia.

Gadżety reklamowe w Opolu – kolor, nadruk i inne techniki zdobienia

 

Wszystkie nasze gadżety w pełni personalizujemy, stosując różne zdobnicze techniki, a z podstawowych malowanie i wykonanie nadruku. Jeśli chodzi o kolor, nakładamy na szkło, ceramikę powłoki wodne HydroColor (większość barw wg Pantone) lub malujemy je wszkliwnie (najwyższa trwałość). Ważnym elementem jest tutaj wykończenie – przykładowo błyszczące, matowe bądź metaliczne. Proponujemy również nałożenie na gadżet miękkiej w dotyku powłoki Soft Touch: zyskujemy wtedy efekt premium. A jeśli myślisz o minimalistycznym i prostym projekcie obejmującym tylko logo firmy lub inny znak, polecamy piaskowanie zamiast nadruku. Grawerunek doda całości elegancji i subtelności.

Wykorzystujemy trzy techniki druku: kalkomanię ceramiczną, sublimację i Xpression. Przygotowujemy dowolne, także złożone nadruki, przenosząc je jeden do jeden z projektu z uwzględnieniem wszystkich detali i przejść tonalnych. Nie narzucamy ograniczeń w sferze liczby kolorów czy miejsca nadruku. Wszystkie nasze gadżety mają dość duże powierzchnie do znakowania, więc inaczej niż np. długopisy reklamowe przyjmą spore i szczegółowe projekty.

Gotowe gadżety reklamowe możemy również zapakować do spersonalizowanych kartonowych pudełek z nadrukiem lub banderolą.

Zapraszamy – nasi specjaliści doradzą w wyborze produktów i technik zdobienia oraz pomogą przygotować ciekawy i profesjonalny projekt designu gadżetów.