Potencjał gadżetów reklamowych jest nie do przecenienia: taki upominek pozytywnie zaskakuje odbiorcę, wywołuje wdzięczność i przenika do życia prywatnego, kształtując wizerunek marki i przywiązanie klienta. Jest tylko jeden warunek – musi to być przedmiot w pełni spersonalizowany, praktyczny, trwały i estetyczny. A w tworzeniu tego typu gadżetów specjalizujemy się w Premier Group. Proponujemy unikatowe artykuły promocyjne, m.in. zapachowe świece i dyfuzory, szkło i ceramikę użytkową – w tym kubki reklamowe z nadrukiem.

Szczecin i naszą poznańską siedzibę dzieli pewna odległość, ale dla nas nie ma dużego znaczenia. U nas zamówisz gadżety reklamowe w pełni zdalnie. Opracujemy spersonalizowane produkty i dostarczymy je na wskazany adres. Zapraszamy!

gadżety reklamowe Szczecin

100% personalizacji, czyli unikatowe upominki reklamowe

Aby wydobyć z gadżetów reklamowych maksimum marketingowej mocy, trzeba je nie tylko odpowiednio dobrać, ale i w pełni spersonalizować. W Premier Group upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu: dostarczamy gotowy gadżet reklamowy, czyli dostajesz i produkt, i usługę jego personalizacji według indywidualnego projektu. Przygotujesz go we własnym zakresie lub zlecisz jego opracowanie naszym specjalistom. Chętnie doradzimy w doborze metod znakowania i zdobienia gadżetu.

  • Barwienie szkła i ceramiki. Kubki reklamowe, kufle, popielnice, miski dla zwierząt oraz świece i dyfuzory w pierwszym kroku zwykle malujemy, stosując jedną z trzech technik – powłokę wodną HydroColor (dostępną w większości barw Pantone), niezwykle trwałe barwienie InGlaze lub OnGlaze.
  • Zadruk gadżetów reklamowych. Na gadżecie przygotowujemy nadruki – metodą kalkomanii ceramicznej, sublimacji lub Xpression. To może być logo Twojej firmy, napis, ale też złożona grafika czy nawet fotografia. W tej kwestii nie nakładamy ograniczeń w liczbie kolorów i złożoności detali.
  • Grawerunki i powłoki wykończeniowe. Logo marki świetnie prezentuje się też w formie wypiaskowanej, jest subtelne i eleganckie. Efekt premium daje także aplikacja powłoki SoftTouch, jedwabiście miękkiej w dotyku. Barwienie HydroColor wykonujemy w wersji błyszczącej, matowej i metalicznej.
  • Dostosowanie zapachu. Zapachowy gadżet reklamowy personalizujemy też w sferze aromatów – spośród bogatej palety zapachów dobierzesz ten najlepiej dopasowany do profilu działalności firmy, okazji lub samego klienta bądź osób stanowiących potencjalną grupę docelową.
  • Opakowanie według projektu. Zamawiając na terenie Szczecina gadżety w naszej firmie Premier Group, możesz też liczyć na ich estetyczne opakowanie – będą gotowe do wręczania. Pudełka również w pełni personalizujemy (kolor i nadruk, logo firmy) lub przygotowujemy banderolę na podstawie projektu.

Spersonalizowane kubki reklamowe? Szczecin i Premier Group!

Kubki reklamowe z nadrukiem to specjalność naszej firmy przygotowujemy je na podstawie indywidualnego projektu, również bardzo złożonego. Nie stosujemy ograniczeń w kwestii liczby barw, miejsca znakowania i złożoności detali. Wszystkie ustalenia oraz szczegóły zamówienia doprecyzujemy zdalnie, wymieniając wiadomości bądź podczas bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością doradzimy w przygotowaniu projektu lub zajmiemy się nim na Twoje życzenie.

Nasze kubki reklamowe są dostępne w kilku wariantach pod względem pojemności i kształtu. To uniwersalne, a zarazem dzięki personalizacji wyjątkowe akcesoria, które sprawdzają się jako upominki na targach czy gratisy do dużych zamówień. W ofercie mamy także inne rodzaje szkła i ceramiki, m.in. kufle, popielnice i miski dla zwierząt.

Nietypowe gadżety reklamowe w Szczecinie: świece i dyfuzory

Jeśli szukasz czegoś nietypowego, proponujemy popularne akcesoria domowe, rzadko wykorzystywane w ramach gadżetów reklamowych, czyli świece w szkle i dyfuzory z patyczkami. Są to wartościowe, praktyczne i ładne przedmioty, stanowiące ciekawą alternatywę dla upominków takich jak gadżety elektroniczne.

Świece i aromatyzery świetnie odgrywają rolę nagród w konkursach na targach lub w mediach społecznościowych i miłych upominków dla partnerów biznesowych, pracowników czy strategicznych klientów. Chętnie wykorzystywane w domu i biurze, wprowadzają markę w prywatny świat odbiorcy, kształtując głęboką relację.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – porozmawiamy o Twoich celach i oczekiwaniach oraz doradzimy wybór idealnego gadżetu reklamowego.