Zaintryguj potencjalnych klientów i zadbaj o ich sympatię, zbuduj więź z odbiorcami i przeniknij ze swoją marką oraz komunikacją do ich prywatnego życia, wykorzystując wartościowe, praktyczne, trwałe, ładne i w 100% spersonalizowane gadżety firmowe od Premier Group: świece w szkle, dyfuzory czy kubki reklamowe. Katowice i okolice – zapraszamy do wygodnej, zdalnej współpracy! Jak to działa?

Wybierz gadżety reklamowe i stwórz własny projekt ich personalizacji. Kolor, faktura, nadruk lub grawerunek logo firmy, kreacja graficzna, wykończenie, opakowanie, a w przypadku zapachowych gadżetów reklamowych także aromat: wszystkie te elementy dopasujesz do specyfiki działalności swojej firmy, jej klientów i celów biznesowych.

gadżety reklamowe Katowice

Spersonalizowane gadżety reklamowe w Katowicach

Do najchętniej wybieranych firmowych gadżetów wciąż zaliczamy takie upominki jak notesy, długopisy czy smycze reklamowe. W Premier Group chcemy jednak wyróżnić Twoją firmę i zapewnić jej sympatię oraz oddanie potencjalnych klientów lub stałych odbiorców. Choć długopis czy smycz reklamowa to praktyczne przedmioty, idziemy o krok dalej – przygotowaliśmy wartościowe, użyteczne, trwałe i ładne gadżety: kubki, filiżanki, świece w szkle, dyfuzory, kufle, popielnice czy nawet miski dla zwierząt. Są to przedmioty, które służą obdarowanym długo i każdego dnia, stają się wyposażeniem mieszkania czy biura. Jednak jest coś jeszcze!

Szkło i ceramika użytkowa są wyjątkowo podatne na personalizację, która obejmuje o wiele więcej elementów niż kolor czy nadruk logo. Zobacz to na przykładzie naszych najpopularniejszych gadżetów reklamowych: kubków, świec oraz dyfuzorów.

Kubki reklamowe z nadrukiem? Katowice i Premier Group!

Od lat specjalizujemy się w personalizacji kubków reklamowych, do których dołączyły inne rodzaje szkła i ceramiki (filiżanki, kufle, popielnice itp.), świece i dyfuzory. Takie produkty są dostępne w różnych wariantach, a zdobimy je bez ograniczeń, w całej sferze wizualnej, wykorzystując wiele technik w zależności od pomysłu czy budżetu.

  • Malowanie gadżetów. Dobierz taki kolor gadżetu, który spodoba się Twoim potencjalnym klientom, pasuje do marki albo założeń kampanii. Proponujemy powłoki wodne HydroColor (większość barw z palety Pantone) oraz niezwykle trwałe barwienie wszkliwne InGlaze i naszkliwne OnGlaze.
  • Nadruk kreacji graficznej. Tworzymy gadżety z nadrukiem logo, ale także z bardziej złożonymi kreacjami. Nie narzucamy ograniczeń w kwestii ani liczby kolorów, trudności detali, ani miejsca znakowania. Dopasujemy metodę druku do pomysłu i budżetu spośród kalkomanii ceramicznej, sublimacji i Xpression.
  • Piaskowanie i wykończenie. Nadruk logo warto zastąpić grawerunkiem – wypiaskowany logotyp nadaje gadżetom minimalistyczny, nowoczesny design. Świetnie sprawdza się też miękka w dotyku powłoka SoftTouch, która przydaje elegancji i przekłada się na efekt premium.
  • Dopasowany zapach. Z zapachowymi gadżetami reklamowymi wiąże się też personalizacja aromatu. Opracowaliśmy bogatą paletę unikatowych zapachów, spośród których wybierzesz ten precyzyjnie dopasowany do działalności firmy czy okazji lub upodobań, jakie ma Twój stały bądź potencjalny klient.
  • Opakowanie gadżetu. Z przyjemnością przygotujemy też spersonalizowane opakowania gadżetów reklamowych: kolorowe pudełka z nadrukiem logo bądź z indywidualną banderolą. Gotowe do wręczenia, dobrze, ładnie zabezpieczone produkty dostarczymy na wskazany adres.

Jeszcze oryginalniej? Świece i dyfuzory zapachowe!

A może szukasz wyjątkowego, innego niż zwykle pomysłu na świąteczny upominek dla ważnego klienta, partnera biznesowego albo pracownika? Postaw na personalizowane świece w szkle i dyfuzory zapachowe. Genialnie sprawdzą się także jako nagrody w konkursach i akcjach marketingowych czy gratisy do dużych zamówień albo upominek z okazji podpisania umowy czy przystąpienia do programu lojalnościowego. Za pomocą produktu zapachowego, który zdobi wnętrze mieszkania czy firmy, marka wkracza do prywatnego świata odbiorcy: wizualnie i poprzez dobrze dopasowany aromat buduje sympatię i przywiązanie.

Nie wiesz, który gadżet wybrać? Potrzebujesz pomocy w doborze metod zdobienia lub przygotowaniu projektu? Napisz lub zadzwoń do nas: doradzimy i zamienimy Twoje pomysły na rzeczywistość!