Co podarować stałemu albo potencjalnemu klientowi, żeby go zaskoczyć i skraść jego uwagę, wywołać fajne pierwsze wrażenie i efekt WOW? Notesy i długopisy reklamowe to klasyka, ale trochę za mało dla dzisiejszych konsumentów. Proponujemy połączyć nieco większą wartość produktu z estetyką i praktycznością i całość w 100% spersonalizować, czyli postawić na świece i dyfuzory zapachowe, filiżanki czy kubki reklamowe.

Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, całe województwo lubuskie – zapraszamy Cię do wygodnej, zdalnej współpracy z naszą firmą Premier Group. Od projektu gadżetu, po dostarczenie zapakowanych upominków do Twoich rąk: szybko, sprawnie, wygodnie.

Personalizowane według projektu gadżety reklamowe w Zielonej Górze

Dla nas gadżety firmowe to więcej niż drobne upominki, klasyczne notesy, długopisy i smycze reklamowe. To potężne narzędzie marketingu do budowania relacji, sympatii, pozytywnego wizerunku firmy i świadomości jej bliskiej obecności. Z tego względu po pierwsze proponujemy produkty wartościowe, praktyczne i trwałe, takie jak świece w szkle, dyfuzory z patyczkami, kubki, filiżanki, kufle i popielnice czy miski dla zwierząt – to, co sprawdzi się w domu lub biurze, będzie codziennie służyć, a więc eksponować odbiorcę na logo firmy i przekaz reklamowy.

Po drugie wszystkie gadżety reklamowe w 100% personalizujemy stosując wiele technik zdobienia.

  • Barwienie szkła i ceramiki. Dopasujesz kolor kubka, świecy bądź dyfuzora do swojej identyfikacji wizualnej, założeń kampanii, okazji czy celów, które ma realizować. Proponujemy większość barw z palety Pantone – przy kolorowaniu techniką HydroColor (także wykończenie błyszczące, metaliczne lub matowe). Stosujemy też niezwykle trwałe barwienie wszkliwne InGlaze i OnGlaze.
  • Dowolny nadruk na gadżecie. Do projektu i budżetu dobieramy technikę, spośród kalkomanii ceramicznej, sublimacji i Xpression. Podczas drukowania nie ogranicza nas ani liczba kolorów i złożoność detali, ani miejsce znakowania – wykonamy każdy, nawet skomplikowany, wielowarstwowy projekt. Nie tylko logo firmy, ale też precyzyjne zdobienia, ilustracje czy zdjęcia wysokiej jakości.
  • Piaskowanie i wykończenie. Logo firmy genialnie prezentuje się w formie wypiaskowanej, wygrawerowanej. I podobnie jak miękka w dotyku, jedwabista powłoka Soft Touch dodaje ceramice czy szkłu elegancji i subtelności. Gadżety z miękką powłoką i wygrawerowanym logo to klasa premium, robią doskonałe wrażenie i wywołują ten pożądany efekt WOW.
  • Personalizowane opakowanie. Na życzenie przygotujemy też opakowania gadżetów (oraz naturalnie je zapakujemy). Proponujemy proste, ale eleganckie kartoniki, łączące wysoką jakość z dobrą ceną oraz naturalnie również w pełni spersonalizowane (kolor, firmowy nadruk) bądź z banderolą według projektu.

Gadżety reklamowe Zielona Góra

Kubki reklamowe z nadrukiem – Zielona Góra i okolice

Jeśli szukasz wykonawcy kubków reklamowych, to jesteś w dobrym miejscu: to nasza specjalność! Wybierasz kubek z oferty, zwykły, termoaktywny lub termiczny, a dalej kształt czy pojemność, przygotowujesz projekt, a my przenosimy go jeden do jeden z zachowaniem najmniejszych detali. Możesz także dostarczyć nam własne kubki do personalizacji lub powierzyć opracowanie ich projektu.

Przygotowujemy kubki białe, w kolorze (większość barw z palety Pantone) i z dowolnym nadrukiem, nie narzucamy żadnych ograniczeń w postaci np. liczby barw, wielkości grafiki bądź miejsca, w którym ma się znaleźć. Chętnie pomożemy Ci doszlifować projekt, czerpiąc z naszego wieloletniego doświadczenia.

Zamówisz u nas zarówno kubki do firmy – wyposażenie hotelu, restauracji, kawiarni bądź biura – jak i niecodzienne kubki reklamowe w formie upominków wręczanych klientom czy nagród w konkursie, a także prezenty dla pracowników i kontrahentów.

Unikatowe zapachowe gadżety reklamowe

Myślisz o czymś oryginalniejszym niż kubek czy filiżanka? Wyróżnisz się i zaskoczysz swoich klientów czy partnerów biznesowych, gdy podarujesz im gadżet zapachowy – elegancką świecę w szkle czy dyfuzor z patyczkami. Ubieramy je w szatę firmową (logo, nadruk), ale także dopasowujemy ich zapach do działalności firmy, wizerunku marki, charakteru grupy odbiorców, okazji bądź reakcji, jaką chcesz u klienta czy partnera wywołać. Mamy w ofercie aromaty bardzo specyficzne, a w tym typowo męskie czy kobiece, świeże i luksusowe oraz bożonarodzeniowe. Taki dyfuzor zapachowy sprawdzi się też w sklepie czy placówce do aromatyzacji wnętrza.

Chętnie doradzimy, podpowiemy, co wśród gadżetów reklamowych jest na topie albo jak się wyróżnić – zapraszamy do kontaktu i współpracy!