Zyskaj sympatię potencjalnych klientów, zwiększ zasięg i rozpoznawalność i zbuduj pozytywny wizerunek marki z pomocą oryginalnych spersonalizowanych upominków firmowych od Premier Group! Stawiamy na praktyczność, ładny, atrakcyjny wygląd i trwałość. Proponujemy zdobione według projektu świece w szkle, dyfuzory zapachowe, filiżanki czy kubki reklamowe. Trójmiasto obejmujemy pełnym zakresem naszej oferty. Współpracujemy wygodnie zdalnie, mailowo i telefonicznie, a gotowe gadżety reklamowe w Trójmieście dostarczamy na wskazany adres.

Jak to działa? Wybierasz gadżet i przygotowujesz projekt znakowania i zdobienia lub zlecasz to zadanie naszym specjalistom. Nadajemy upominkom dowolne kolory oraz robimy na nich nadruki. Proponujemy wiele technik zdobienia, w tym piaskowanie i powłokę Soft Touch. W przypadku świecy, dyfuzora personalizujemy również zapach.

Gadżety reklamowe Trójmiasto

Oryginalne kubki reklamowe z nadrukiem – Trójmiasto

 

Specjalizujemy się w tworzeniu kubków reklamowych – przygotowaliśmy różne ich rodzaje (w tym kubki termiczne), pojemności, kształty. Ofertę dopełniają eleganckie filiżanki i zestawy z czajniczkami. Możesz też dostarczyć nam ceramikę i szkło do barwienia i znakowania. Wybierasz kolor i metody zdobienia (piaskowanie, powłoka Soft Touch), dostarczasz nam projekt nadruku lub zlecasz jego opracowanie.

Przygotujemy kubki reklamowe nie tylko z logo Twojej firmy, także ze złożoną kreacją graficzną. Nie ogranicza nas liczba kolorów i detali ani miejsce nadruku.

Kubki to idealne dopełnienie pozostałych gadżetów reklamowych takich jak artykuły biurowe, powerbanki czy latarki samochodowe. Są jednocześnie uniwersalne – bo to zawsze trafiony prezent – i unikatowe: stworzone według indywidualnego projektu. Doskonale sprawdzają się jako drobny przyciągający upominek, gratis czy nagroda w konkursie.

W znakowaną logo ceramikę i szkło wyposażamy również restauracje i hotele: mamy w ofercie m.in. kufle, popielnice, szklanki czy filiżanki.

 


 

Nietypowe zapachowe gadżety reklamowe – Gdynia, Gdańsk, Sopot

 

Nasza druga specjalność to nieco większe i wartościowsze upominki firmowe – zapachowe świece sojowe i szklane dyfuzory z patyczkami. Nasi Klienci chętnie wykorzystują je jako prezenty świąteczne czy urodzinowe dla kontrahentów i partnerów biznesowych lub pracowników i jako nagrody w akcjach, konkursach czy w programach lojalnościowych. Przydają się także wtedy, gdy chcesz zrobić naprawdę dobre pierwsze wrażenie, zyskać przychylność i wdzięczność danego odbiorcy.

Podobnie jak kubki, świece i dyfuzory proponujemy w różnych wariantach. W pełni je personalizujemy na podstawie projektu designu. Wybierasz także zapach spośród całej bogatej palety aromatów opracowanych z myślą o różnych branżach i odbiorcach. Dyfuzor świetnie sprawdzi się też w Twojej firmie do aromatyzowania wnętrz sklepów, salonów, placówek i biur, jako narzędzie marketingu sensorycznego. Wówczas, z takim samym zapachowym gadżetem reklamowym w domu, Twój klient połączy aromat marki z przyjemnością, odpoczynkiem i dobrym nastrojem.

Personalizowane gadżety reklamowe – Gdańsk, Gdynia i Sopot

 

Wszystkie gadżety reklamowe znakujemy i zdobimy według indywidualnego projektu – proces obejmuje malowanie i przygotowanie nadruku, ale także dodatkowe akcenty wykończeniowe takie jak piaskowanie logo firmy (grawerunek) i powlekanie powierzchni upominku miękką w dotyku powłoką Soft Touch. Dzięki tym dwóm ostatnim technikom uzyskujemy niezwykle elegancki efekt – klasy premium.

W zakresie barwienia i nadruków wykorzystujemy wiele różnych technik. Dobierzesz je do oczekiwanego efektu i budżetu – chętnie w tym pomożemy. Przykładowo gadżet możemy pomalować techniką HydroColor, w której mamy do wyboru większość barw według palety Pantone, lub wszkliwnie (InGlaze), co da największą trwałość koloru. Jeśli chodzi o druk, są to techniki kalkomanii ceramicznej, sublimacji i Xpression.

Gotowe gadżety reklamowe pakujemy na zamówienie w spersonalizowane pudełka kartonowe z banderolą lub z nadrukiem według projektu. Całość dostarczamy na dowolny, wskazany adres. Na każdym kroku możesz liczyć na naszą pełną pomoc – począwszy od wyboru gadżetów i technik zdobienia. Współpracujemy wygodnie zdalnie, więc oszczędzasz cenny czas. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb: mamy indywidualne podejście do każdego Klienta.

Zapraszamy – stwórzmy wspólnie gadżet reklamowy, który zrealizuje Twoje cele, da Ci nowych klientów i rozwinie Twoją firmę.