Współczesny odbiorca i klient jest coraz bardziej wymagający – dziś już nie wystarczy podarować mu notes albo długopis, żeby zaskarbić sobie jego sympatię i wdzięczność. Jeśli szukasz naprawdę skutecznych upominków firmowych, których zakup szybko i z nawiązką się zwróci, postaw na przedmioty wartościowsze i oryginalniejsze, ale wciąż symboliczne i uniwersalne. Dobrym pomysłem są akcesoria użytku domowego: szkło i ceramika – świece i dyfuzory zapachowe, filiżanki albo kubki reklamowe z nadrukiem. Cieszyn i okolice – zapraszamy do współpracy z naszą firmą Premier Group!

Oferujemy kompleksową usługę polegającą na personalizacji każdego gadżetu z naszej oferty. Dowolne kolory i nadruk, grawerunki, różne typy wykończenia, a także możliwość zapakowania do spersonalizowanych pudełek – gadżety reklamowe w Cieszynie z Premier Group to udane działania promocyjne Twojej firmy.

Gadżety reklamowe Cieszyn

W 100% spersonalizowane gadżety reklamowe w Cieszynie

 

  1. Wybierasz gadżety, materiały reklamowe z naszej oferty np. kubek, świecę zapachową albo dyfuzor. Te trzy propozycje upominku firmowego nasi Klienci zamawiają najczęściej, ale nie zamykają one możliwości. W naszej ofercie znajdziesz też inne przedmioty ceramiczne i szklane np. filiżanki, kufle, popielnice czy miski dla zwierząt. Wszystkie są dostępne w wielu wariantach, a jeśli chodzi o kubki, polecamy także modne modele termiczne i termoaktywne.
  2. Realizujemy indywidualne projekty graficzne – malujemy gadżety i wykonujemy nadruki. Wyróżnia nas maksymalnie indywidualne podejście: przygotujemy dokładnie taki gadżet, jakiego oczekujesz. Wystarczy, że wyślesz nam projekt (możemy też przygotować go na podstawie wytycznych). Gadżety zyskają dowolną barwę i nadruki: bez ograniczeń w liczbie kolorów i miejscach znakowania. Gadżety barwimy technikami HydroColor i InGalze lub OnGlaze, a nadruki wykonujemy metodami sublimacji, Xpression i kalkomanii.
  3. Dla efektu WOW proponujemy piaskowanie logo i miękką powłokę SoftTouch. Gadżety wykańczamy na różne sposoby – i przykładowo powłokę HydroColor wykonujemy w wersji błyszczącej, matowej lub metalicznej. Jeżeli natomiast zależy Ci na efekcie premium, proponujemy wykończenie SoftTouch – aksamitne, przyjemne w dotyku. W nowoczesnych projektach świetnie także sprawdza się – zamiast nadruku – grawerunek logo (technika piaskowania).
  4. I na życzenie pakujemy gadżety reklamowe do spersonalizowanych pudełek. Otrzymujesz wówczas upominki gotowe do wręczenia – estetycznie opakowane oraz solidnie zabezpieczone. Przygotowujemy kartonowe pudełka z banderolą lub z nadrukiem według projektu. Całość dostarczamy na dowolny adres. Zdecyduj się na usługę opakowania, zamiast zamawiać na gadżety torby papierowe z logo czy reklamówki, a ułatwisz sobie logistykę przedsięwzięcia.

 


 

Przygotowane według projektu kubki reklamowe – Cieszyn i okolice

 

Jeśli szukasz gadżetów reklamowych jednocześnie uniwersalnych oraz atrakcyjnych i praktycznych, polecamy naszą firmową specjalność, czyli kubki z nadrukiem. Gładką powierzchnię kubka dowolnie zagospodarujesz. To może być tylko kolor i logo firmy, ale też złożona i wielowarstwowa kreacja graficzna, zawierająca np. motyw, wzór, ilustrację czy zdjęcia i napisy. Wszystko zależy od Twojego pomysłu – my nie narzucamy żadnych ograniczeń w kwestii kolorów ani miejsc znakowania, a dzięki nowoczesnemu zapleczu i doświadczeniu wiernie oddajemy wszelkie detale.

Kubek z nadrukiem to świetny pomysł na prezent dla potencjalnych nowych klientów na targach i eventach, gratis do zamówienia albo prezent dla pracownika. Natomiast jeśli potrzebujesz upominku klasy premium, polecamy nasze gadżety zapachowe.

Oryginalne i stylowe upominki firmowe – gadżety zapachowe do wnętrz

 

Dla stałych i dużych klientów, kontrahentów i partnerów czy w ramach upominków w konkursie, akcji marketingowej genialnie sprawdzają się zapachowe dyfuzory z patyczkami i świece w szkle. To eleganckie ozdoby wnętrza i praktyczne akcesoria, które wspierają relaks i dobry nastrój. Podaruj odbiorcom miło spędzony czas, a to z tym doświadczeniem zaczną kojarzyć Twoją markę lub firmę. Wykorzystaj moc zapachu jednocześnie jako firmowe logo i narzędzie motywujące do działania.

Dyfuzory i świece personalizujemy tak jak kubki bądź filiżanki, czyli w sferze kolorów i nadruków oraz wykończenia (np. powłoka SoftTouch). Dodatkowo przygotowaliśmy jeszcze bogatą paletę zapachów do wyboru, w tym aromaty dla konkretnych branż czy grup docelowych i na różne okazje.

Zapraszamy: zapewniamy fachowe wsparcie, elastyczność współpracy i maksymalnie krótkie terminy realizacji.