Uniwersalne długopisy i smycze, kalendarze książkowe, a nawet pomysłowe parasole reklamowe to dziś trochę za mało, by zadowolić potencjalnego klienta i zasłużyć sobie na jego sympatię. Owszem, są praktyczne, jednak szybko się zużywają lub służą tylko od okazji. Dlatego my proponujemy coś innego – przedmioty codziennego użytku, eleganckie i trwałe wyposażenie domu czy biura: personalizowane świece zapachowe i dyfuzory, ceramikę i szkło, filiżanki czy kubki reklamowe.

Ruda Śląska (i okolice) – zapraszamy do realizacji fantastycznego projektu z Premier Group. Wybierz gadżet z naszej oferty, przygotuj (lub zleć nam) projekt jego designu i odbierz od kuriera gotowe do wręczenia upominki firmowe w Rudzie Śląskiej. Szybko i wygodnie, bo zdalnie!

gadzety reklamowe ruda slaska

W 100% spersonalizowane i nietypowe gadżety reklamowe w Rudzie Śląskiej

Oklejanie samochodów, parasole i torby reklamowe to świetna reklama zewnętrzna – ale czy marka może przeniknąć do prywatnego świata odbiorcy, domowego zacisza? Z nami tak! Przygotowujemy spersonalizowaną, ozdobioną według projektu ceramikę i szkło: filiżanki i kubki, eleganckie świece sojowe i modne dziś domowe dyfuzory, a także kufle, kieliszki, popielnice czy nawet miski dla zwierząt.

Bierzemy na warsztat dobre jakościowo produkty codziennego użytku, które odbiorca z chęcią wykorzysta w domu, a na nich realizujemy projekty graficzne dopasowane do marki, strategii komunikacji, założeń biznesowych, grupy docelowej czy okazji.

Jak to robimy? Wybierasz swój gadżet i przesyłasz nam projekt albo powierzasz nam jego opracowanie. Personalizujemy upominek, dostosowując techniki zdobienia i do projektu, i do budżetu. Chętnie podpowiemy, co dobrze się sprawdzi. Propozycje?

  • Barwienie szkła i ceramiki. Akcesoria reklamowe najpierw malujemy. Nie zawsze – część naszych Klientów stawia na modny minimalizm, ale kubek czy świeca wpisane w identyfikację wizualną to podstawa personalizacji. Technika HydroColor (czyli powłoka wodna w wariancie błyszczącym, metalicznym lub metalicznym) pozwala nam nadać gadżetowi niemal dowolną barwę z palety Pantone, a barwienie wszkliwne i naszkliwne wyróżnia nadzwyczajna trwałość.
  • Akcesoria reklamowe z nadrukiem. Przygotowujemy dowolny nadruk na gadżecie reklamowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik i dużemu doświadczeniu zrealizujemy każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt bez względu na liczbę detali i kolorów czy nietypowe miejsce znakowania. I nie narzucamy żadnych ograniczeń autorskich projektów. Możesz też dopasować szatę gadżetów reklamowych do tych, którymi już dysponujesz (np. stworzyć jednolity zestaw zawierający kubki i długopisy reklamowe).
  • Piaskowanie logo i powłoka Soft Touch. Te dwie techniki personalizacji uczynią z prostego przedmiotu elegancki gadżet reklamowy klasy premium. Piaskowanie, czyli grawerunek, to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chcesz, żeby logo firmy, hasło reklamowe bądź inny detal zaprezentowały się wytwornie. A z miękką w dotyku powłoką Soft Touch kubek, świeca w szkle, dyfuzor nabiorą subtelnego charakteru i zapewnią odbiorcy przyjemne zmysłowe doznania.
  • Personalizowane opakowanie. Na życzenie naszego Klienta pakujemy też przygotowane gadżety reklamowe w spersonalizowane kartonowe opakowania z nadrukiem lub banderolą (według projektu). Dzięki temu jeszcze zyskują na estetyce i elegancji i są w pełni przygotowane do wręczania, a Ty nie tracisz czasu na pakowanie. Gadżety dostarczymy wszędzie w obrębie Rudy Śląskiej.

Kubki reklamowe z nadrukiem – Ruda Śląska

Choć w naszej ofercie znajdują się różnorodne gadżety reklamowe, specjalność naszej firmy to kubki reklamowe z nadrukiem – realizację projektów liczymy w tysiącach, a przykładowe prace zobaczysz na naszej stronie www w zakładce „Galeria”.

Kubki reklamowe białe i kolorowe, minimalistyczne z logo firmy i w całości zadrukowane. I żadnych ograniczeń co do liczby barw, detali, wielkości grafiki i miejsca, w którym ma się ona znaleźć. Wybierasz kubek (typ – zwykły czy termiczny), jego kształt, pojemność (zdobimy też kubki dostarczone przez Klientów) i przesyłasz projekt (chętnie go też dla Ciebie przygotujemy), a my zajmujemy się resztą.

Skuteczna reklama, miły upominek dla potencjalnego lub obecnego klienta, ciekawy i uniwersalny prezent urodzinowy i świąteczny dla pracownika albo kontrahenta, fajna nagroda w konkursie – pomysły same się mnożą. Przygotowujemy także kubki i pozostałe produkty ceramiczne i szklane w ramach wyposażenia firm czy instytucji (np. hotel, restauracja, agencja reklamowa, biuro obsługi klienta) – z logo firmowym, ale też z hasłami, ilustracjami czy oryginalnymi zdobieniami.

Zapachowe gadżety, czyli materiały reklamowe premium

Jeśli potrzebujesz czegoś naprawdę wyjątkowego, chcesz się wyróżnić, miło zaskoczyć swoich klientów i partnerów biznesowych, podaruj im gadżet zapachowy: naturalną i elegancką świecę sojową w szklę albo wytworny dyfuzor z patyczkami do aromatyzowania pomieszczeń. Opatrzymy je w barwy i logo firmy i zapach, który idealnie wpisze się w charakter firmy i jej działalności, grupy docelowej bądź okazji, z jakiej chcesz podarować prezent swoim klientom, pracownikom czy partnerom.

Zapachowe świece i dyfuzory to nie tylko wyjątkowe ozdoby mieszkania czy biura, ale też gadżety sprzyjające relaksowi, dobremu samopoczuciu, przyjemności, z którymi zacznie kojarzyć się Twoja firma. Brzmi dobrze? To zapraszamy do rozmowy i przygotujemy zamówienie.