W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie to te tradycyjne formy reklamy pozwalają się wyróżnić, pozyskać uwagę i sympatię nowych klientów. Dobry gadżet reklamowy nie znika po odłożeniu smartfona i wręcz staje się częścią codzienności odbiorcy, ułatwia i uprzyjemnia mu życie, budując głęboką relację z marką. Co proponujemy? Łączymy praktyczność i trwałość z designem. Tworzymy unikatowe świece w szkle, dyfuzory zapachowe, filiżanki i kubki reklamowe.

Kielce i okolice – jeśli szukasz gadżetów reklamowych, które naprawdę działają, dają i odbiorcy, i firmie realną wartość, zapraszamy do współpracy. Przemieniamy szkło i ceramikę użytkową w spersonalizowane i unikatowe gadżety reklamowe. W Kielcach świadczymy usługi zdalnie, a gotowe produkty dostarczamy na dowolny adres.

 

Twoja marka w domu klienta – gadżety reklamowe w KielcachGadżety reklamowe Kielce

Wyobraź sobie, że Twoja marka, firma towarzyszy Twojemu potencjalnemu klientowi podczas ulubionych codziennych rytuałów – przy porannej kawie czy relaksie z dobrą książką bądź serialem albo odprężającej kąpieli. Ba, ona w tym klimacie uczestniczy i go tworzy. Poznaj idealny gadżet reklamowy: ulubiony kubek lub filiżankę, piękną i pachnącą świecę sojową i otulający przyjemnością dyfuzor – czyli aromatyzer wnętrz. Możesz pójść w stare, dobre artykuły piśmiennicze lub popularne dzisiaj gadżety elektroniczne jak ładowarki indukcyjne. Jednak z nami dasz odbiorcy przyjemność i dobry nastrój – i to z tym zacznie kojarzyć się Twoja firma.

Świece, dyfuzory i kubki reklamowe to nasza firmowa specjalność, ale bierzemy także na warsztat inne wyroby szklane i ceramiczne takie jak kufle, popielnice czy miski dla zwierząt. Gadżety malujemy i zdobimy oraz przygotowujemy na nich dowolne nadruki. W procesie personalizacji zyskują unikatowy design i perfekcyjnie wpisują się w charakter marki, okazję czy kampanię reklamową.

Kubki reklamowe z nadrukiem – Kielce i okolice

Kubki to takie gadżety reklamowe, które zawsze się sprawdzają, niezależnie od okazji bądź profilu klienta, a dzięki dużej powierzchni i praktyczności zastosowania stają się skutecznym nośnikiem reklamy. Przygotowujemy na kubkach dowolne nadruki, według dostarczonego nam albo stworzonego przez nas projektu – chętnie Cię w tym zadaniu wyręczymy lub pomożemy wcielić w życie wizję.

Mamy w zanadrzu kubki o różnej pojemności i kształcie, zwykłe i termiczne. Barwimy je, nakładamy powłoki wykończeniowe, grawerujemy lub drukujemy logo i grafiki czy zdjęcia, a także napisy. Jako gratis do zamówień, prezent świąteczny, mały upominek na targach albo wydarzeniu branżowym – możliwości jest wiele i w każdej roli kubek z nadrukiem wypada znakomicie.


Spersonalizowane upominki reklamowe dla każdej firmy

Naturalnie nie tylko kubki, ale wszystkie nasze gadżety reklamowe personalizujemy i zdobimy według projektów, wykorzystując w tym celu wiele różnych technik.

  • Malowanie i powłoki. Dzięki technice barwienia HydroColor gadżet zyskuje niemal dowolny kolor (proponujemy większość barw wg Pantone) w wariancie błyszczącym, metalicznym czy matowym. Dla maksymalnej trwałości, czyli np. w przypadku kubków i filiżanek, proponujemy wybór barwienia wszkliwnego. Jeszcze powłoka SofTouch, a gadżet stanie się miękki w dotyku i elegancki.
  • Nadruki i grawerunki. W eleganckich i minimalistycznych projektach logo firmy proponujemy wypiaskować (zamiast drukować). Oryginalny grawerunek daje efekt premium, zwłaszcza w połączeniu z powłoką SoftTouch. Jeśli chodzi o nadruk, nic nas nie ogranicza – ani liczba barw, ani miejsce druku, ani także złożoność i szczegółowość projektu. Dobieramy technikę druku do efektu.
  • Dobrze dopasowany zapach. Dyfuzory z patyczkami i zapachowe świece to też możliwość rozszerzenia personalizacji o aromat. Przygotowaliśmy pokaźną paletę zapachów, spośród których wybierzesz naprawdę świetnie dopasowany do profilu firmy, charakteru marki czy klientów. Zastosuj ten sam w firmowym wnętrzu, a aromat zacznie działać jak logo.
  • Spersonalizowane opakowanie. Gotowe gadżety reklamowe możemy też ładnie opakować w przygotowane według projektu kartoniki (z nadrukiem lub banderolą). Oszczędzisz czas, a otrzymasz gotowy do wręczania produkt.

Gadżety promocyjne to istotny element działań reklamowych firmy – zadbamy o ich wysoką jakość i o to, żeby stały się inwestycją, która szybko i z naddatkiem się zwróci. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy z naszymi specjalistami.