Zadbaj o spersonalizowane, praktyczne, trwałe i ładne prezenty firmowe. Takie, które pozytywnie zaskoczą odbiorcę, i których będzie chciał używać na co dzień w domu i biurze. Tym samym skutecznie wzmocnisz świadomość marki i przywiążesz do niej potencjalnych czy stałych klientów. Twoja firma zacznie także kojarzyć się z przyjemnością, ze spokojem i relaksem – z tym, co pomagają osiągnąć klimatyczne pachnące świece, dyfuzory czy eleganckie kubki reklamowe z nadrukiem.

Radzymin i okolice – serdecznie zapraszamy do współpracy z Premier Group. Z nami stworzysz indywidualnie zdobione według projektu, ściśle dopasowane do marki albo firmy upominki promocyjne. A wszystko to sprawnie i wygodnie – bo w pełni zdalnie. Gadżety reklamowe w Radzyminie dostarczamy na dowolny adres.

gadżety reklamowe Radzymin

Szkło i ceramika – gadżety reklamowe w Radzyminie

 

Specjalnością naszej firmy jest szkło i ceramika reklamowa, czyli różnego typu kubki i filiżanki, szklanki, kufle, kieliszki i popielnice, eleganckie świece sojowe i dyfuzory z patyczkami czy miski dla zwierząt. Przygotowaliśmy produkty w paru rozmiarach, pojemnościach i kształtach, z różnym wykończeniem (np. świece w szkle z dodatkowym drewnianym wieczkiem). Wszystkie je łączą takie cechy jak spora oraz podatna na personalizację powierzchnia, praktyczność, trwałość i wysoka estetyka.

Na podstawie przygotowanego projektu graficznego każdy gadżet zdobimy, personalizujemy. Stosujemy w tym celu wiele zupełnie różnych technik:

  1. Malowanie szkła i ceramiki. Jeśli zależy na nietypowej barwie, naniesiemy na gadżet powłokę wodną HydroColor (większość kolorów według Pantone) – w dodatku z wykończeniem błyszczącym, matowym lub metalicznym. Jeśli na najwyższej odporności na czyszczenie i trwałości – zaproponujemy barwienie naszkliwne lub wszkliwne. Malujemy całe powierzchnie, ale też wybrane części produktów (możemy np. zostawić biały uchwyt lub margines na górze kubka).
  2. Nadruki według projektu. Na kubki, filiżanki, świece, dyfuzory i pozostałe przedmioty z naszej oferty nanosimy dowolne nadruki, według dostarczonego nam bądź zleconego do przygotowania projektu. Nie narzucamy maksymalnej liczby barw, nie ogranicza nas miejsce znakowania ani nawet złożoność grafiki. W zależności od projektu i budżetu nadruki wykonujemy techniką kalkomanii ceramicznej, sublimacji lub Xpression. Przenosimy je 1:1 – efekt jest świetny.
  3. Piaskowanie i powłoka Soft Touch. Zobacz galerię realizacji dostępną na naszej stronie internetowej i sprawdź projekty premium – stosujemy w nich minimalistyczny i elegancki grawerunek logo firmy zamiast nadruku (technika piaskowania), a do tego miękką w dotyku powłokę Soft Touch. Takie gadżety zaskakują i dostarczają odbiorcom najwięcej wrażeń zmysłowych; są subtelne, ale przy tym mówią wiele o profesjonalizmie i pozycji firmy, marki.
  4. Personalizowane opakowanie gadżetu. Na życzenie zapakujemy gadżety reklamowe – i dostarczymy je w formie gotowej do wręczenia. Możesz wybrać bezpośrednią dostawę zamówienia do swojej firmy: oszczędzić mnóstwo czasu. Eleganckie kartonowe opakowania przygotujemy w kolorze i z nadrukiem logo lub z banderolą zadrukowaną według projektu. Takie produkty jak zapachowe świece tworzymy także pod marką własną Klienta (usługa private label).

 


 

Kubki reklamowe – Radzymin. Nadruk według projektu

 

Jeśli szukasz uniwersalnych, ale nieco bardziej wartościowych niż np. długopisy bądź smycze reklamowe gadżetów, proponujemy ciekawe kubki, zwykłe, termoaktywne lub termiczne, w różnych kształtach i pojemnościach. Zamówisz je w wybranym kolorze i z nadrukiem – to może być tylko logo firmowe, lecz też skomplikowany wzór, deseń, ilustracja lub zdjęcie i do tego napisy. Ponadto jeszcze dobierzemy dopasowane wykończenie, np. matowe, metaliczne, błyszczące lub miękkie w dotyku. Kubki reklamowe dobrze sprawdzają się jako upominki na targach i innych eventach, prezenty okolicznościowe dla klientów i pracowników oraz gratisy do zamówień.

W znakowaną ceramikę i szkło wyposażamy również firmy gastronomiczne i hotele, a także wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o profesjonalne zaplecze biura, placówki w postaci szkła i ceramiki z logotypem czy innym elementem graficznym.

Nietypowe upominki firmowe, czyli świece i dyfuzory

 

Jako nietypowe i klasy premium gadżety reklamowe polecamy zapachowe świece i dyfuzory powietrza. Personalizujemy je tak jak kubki i filiżanki, ponadto umożliwiamy precyzyjne dostosowanie ich zapachu do firmy, odbiorców lub okazji czy celów. Nasi Klienci chętnie zamawiają takie upominki w formie prezentów dla swoich partnerów biznesowych i pracowników. Dyfuzory przygotowujemy także dla salonów i sklepów firmowych: jako narzędzie marketingu sensorycznego (służące do aromatyzowania pomieszczeń).

Z przyjemnością podpowiemy w wyborze gadżetów reklamowych i technik zdobienia, doradzimy też w sferze projektu. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy, a przygotujemy indywidualną ofertę. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami oraz instytucjami i podwykonawcami (jak agencja reklamowa). Zapraszamy!