Prawdopodobnie każda agencja reklamowa i każda firma ma w zanadrzu perfekcyjnie dopracowane ulotki reklamowe i inne materiały poligraficzne. A w ich otoczeniu – na targach i wydarzeniach, w sklepie czy placówce albo w przesyłce z zamówieniem – nie powinno zabraknąć gadżetów firmowych, praktycznych, ładnych, trwałych oraz spersonalizowanych produktów jak świece, dyfuzory i kubki reklamowe z nadrukiem.

Łańcut i okoliczne miejscowości włączyliśmy w Premier Group do listy rejonów, które przy wygodnej i szybkiej – zdalnej – realizacji zamówienia zaopatrujemy we w 100% spersonalizowane gadżety reklamowe i w których świadczymy wszystkie nasze usługi powiązane z wykonywaniem nadruków i barwieniem ceramiki. Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

gadżety reklamowe Łańcut

Spersonalizowane gadżety reklamowe w Łańcucie

W Premier Group specjalizujemy się w tworzeniu unikatowych, praktycznych i ładnych gadżetów reklamowych, które indywidualnie personalizujemy na podstawie dostarczonego nam lub zleconego do opracowania projektu graficznego.

Proponujemy przede wszystkim szkło i ceramikę: kubki z nadrukiem oraz oryginalne, tworzone w naszej firmie świece czy dyfuzory z patyczkami. Ofertę uzupełniają kubki termiczne, kufle, popielnice, miski dla zwierząt i wiele innych.

Nasze gadżety reklamowe (ale także dostarczoną nam ceramikę) zdobimy różnymi technikami, dobierając je do projektu, oczekiwanego efektu i budżetu.

  • Barwione akcesoria reklamowe. Szkło oraz ceramikę najczęściej najpierw malujemy, przygotowując bazę pod logo firmy, napis bądź grafikę reklamową. Wykorzystujemy technikę wszkliwną InGlaze lub OnGlaze i HydroColor, czyli powłoki wodne dostępne w kilku wariantach, w tym m.in. w matowym.
  • Gadżety z nadrukiem. Na gadżetach reklamowych wykonujemy nadruki – to nie tylko logotypy, ale również złożone grafiki czy fotografie. Nie ogranicza nas w tej mierze liczba kolorów, złożoność szczegółów ani miejsce znakowania. Stosujemy trzy techniki – kalkomanii ceramicznej, sublimacji i Xpression.
  • Piaskowanie i wykończenie. Zamiast nadruku logo proponujemy również piaskowanie: przygotowanie eleganckiego, minimalistycznego grawerunku. Na kubki, świece i dyfuzory nanosimy powłoki wykończeniowe, m.in. SoftTouch – daje efekt miękkości, jedwabistości w dotyku i subtelny charakter.
  • Perfekcyjnie dopasowany zapach. Zapachowe gadżety reklamowe ulegają personalizacji także w sferze aromatu. Opracowaliśmy całą ich bogatą kolekcję – precyzyjnie dopasowujemy je do branży i specyfiki działalności firmy, grupy odbiorców czy okazji (np. zapachy typowo bożonarodzeniowe).
  • Personalizowane opakowanie. Na życzenie gadżety reklamowe pakujemy do pudełek, czyli przygotowujemy do wręczenia. Proponujemy personalizację opakowań, czyli zadrukowanie ich na podstawie projektu bądź przygotowanie banderoli. W przypadku świec i dyfuzorów oferujemy też usługę Private label.

Kubki reklamowe – Łańcut stawia na Premier Group!

Naszym sztandarowym wyrobem jest kubek reklamowy z nadrukiem projektu graficznego, który nam dostarczysz lub zlecisz do przygotowania. Proponujemy wiele modeli kubków o różnym kształcie i pojemności, możesz też wysłać nam swoje produkty, a my je ozdobimy. Podejmiemy każde wyzwanie, niezależnie od złożoności projektu. Mamy duże doświadczenie i profesjonalny sprzęt i jesteśmy nastawieni na efekt – zwracamy uwagę na te detale, które doceni odbiorca upominku.

Kubki, podobnie jak notesy czy długopisy reklamowe, to uniwersalne gadżety, jednak znacznie praktyczniejsze i wartościowsze. To świetny pomysł na upominek dla klienta czy gratis do zamówienia w sklepie, a także prezent świąteczny dla pracownika.

W miejscowości Łańcut i okolicy współpracujemy zdalnie: telefonicznie lub mailowo ustalimy wszystkie szczegóły i przeprowadzimy Cię przez ten proces aż do odebrania paczki z gotowymi do wręczenia gadżetami reklamowymi.

Upominki i kampanie reklamowe z firmowym zapachem

Poza kubkami z nadrukiem specjalnością naszego zakładu stały się świece w szkle i dyfuzory zapachowe. To unikatowe, eleganckie, wartościowe, praktyczne gadżety, które są chętnie wykorzystywane przez odbiorców w przestrzeni prywatnej. A to sprawia, że marka w świetnym stylu wnika w życie stałych i nowych klientów – zwiększa świadomość odbiorców, buduje pozytywny wizerunek i pogłębia relacje. Te gadżety genialnie wspierają kampanie reklamowe, konkursy, akcje marketingowe, ale sprawdzają się również jako prezenty firmowe dla pracowników i partnerów biznesowych czy ważnych klientów.

Z przyjemnością doradzimy w wyborze gadżetów i metod personalizacji i wesprzemy w przygotowaniu projektu, który zrealizuje założone cele biznesowe. Zapraszamy!